18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wego-cipiaści wandale ze spreyjem

Sa...........is • 2012-12-09, 23:03
Mądrości na murze, tynku a moze nawet na posadzcce jakiejs PRLowskiej kamienicy? Obraz ponizej uczy ludzkosc co mozna jesc bedac wego-c*pka, a co nie




Szukalem, nie ma - wrzucam - i jest

Kawagawa

2012-12-10, 11:50
@up Jak ktoś robi coś idiotycznego to nie jest to do końce jedynie jego wybór, bo potem jako społeczeństwo jesteśmy słabi i odbija się to na nas. Tym bardziej że zarazy mają tendencje do rozprzestrzeniania się.

Pa...........na

2012-12-10, 12:06
Kawagawa, według Ciebie indywidualizm oczywiście nie szkodzący, zaznaczam zdrowemu społeczeństwu jest zarazą i oznaką słabości psychicznej, to chyba niezbyt w dobrą stronę zmierza ideologia socjalna. Takim tokiem myślenia wracamy do totalitaryzmu. Czytając Twoje wypowiedzi sprawiasz wrażenie obytego człowieka więc skąd takie poglądy ?

woccow123

2012-12-10, 12:19
Kawagawa napisał/a:

Jak Ja nie lubię tych zidiociałych Wegan, Wegetarian, Freecośtamżrącychwyrzucone i reszty oderwanego od rzeczywistości pedalstwa. Za dużo pieniędzy plus słaba psychika i się w dupach poprzewracało. Powinni tym debilom dawać kuratora nadzorującego czy nie prześladują swoimi kretynizmami swoich dzieci.


ch*j Cie obchodzi co inni ludzie jedzą

T-Will

2012-12-10, 12:22
Kiedyś gdzieś przeczytałem, że wegetarianizm to jest choroba psychiczna.

Kawagawa

2012-12-10, 12:36
@Pan_Rozina
@woccow123

"Jak ktoś robi coś idiotycznego to nie jest to do końce jedynie jego wybór, bo potem jako społeczeństwo jesteśmy słabi i odbija się to na nas. Tym bardziej że zarazy mają tendencje do rozprzestrzeniania się."

Czy tylko mi się wydaje czy już napisałem o jaki rodzaj "robienia sobie samemu" mi chodzi? :)

T-Will napisał/a:

Kiedyś gdzieś przeczytałem, że wegetarianizm to jest choroba psychiczna.



Ja tam nie wiem, ale jak przyjmuje formy obsesyjne to często pewnie jest to oparte na jakichś problemach z psychiką... Nie wiem czy mieliście kontakt z ludźmi( często panienki) mające obsesję na punkcie nie jedzenia mięsa, biedne krówki- nie dam dziecku mięska bo krówka cierpi, itd.

Wulvghar

2012-12-10, 12:57
Kawagawa napisał/a:


Idź potrenować na siłownię z dietą Wegetariańską, chcę widzieć efekty :)



I tu akurat źle trafiłeś - mam kolegę, który jest... (cytat ze strony jego klubu sportów walki - Grota Trolli):
instruktorem sportu, rekreacji i samoobrony z bogatym doświadczeniem
zawodniczym w różnych formułach, mistrzem polski no-gi jiujitsu
(CBJJ rules) vice-mistrzem polski w grapplingu, zdobył srebro na pucharze
polski submission fighting w kategorii zaawansowanych,
wielokrotny medalista zawodów na poziomie krajowym,
uczestnik imprez międzynarodowych i gal zawodowych.

Możesz wpisać w google Andrzej Kosecki, to zobaczysz jak wygląda, są nawet jego walki w sieci. I wiesz co? Przez całe życie nie zjadł nawet grama mięsa. Wegetarianin od urodzenia - idź i powiedz mu, że jest słaby i nie będzie miał efektów na siłowni...

Kawagawa

2012-12-10, 13:00
Wulvghar napisał/a:



I tu akurat źle trafiłeś - .

Możesz wpisać w google Andrzej Kosecki..



Nie wierzę że to się dla niego dobrze skończy, ale życzę powodzenia bo koleś rzeczywiście wygląda nieźle.

Ale nie wierzę, zresztą wyjątek potwierdza regułę.

ZabójczaMama

2012-12-10, 13:50
Nie czytam całego antywegetariańskiego syfu tutaj, bo mi się nie chce.

Jest wielu wegetarian polityków, piosenkarzy, a także sportowców. Więc może napinacze najpierw użyją mózgów i sprawdzą jaka jest rzeczywistość zamiast wypisywać głupoty?
Pewnie, że jest wielu wegetarian, wegan itp pojebów, ale mięsożercy wcale nie są lepsi. Banda mięsnych fanatyków, którzy napie**alają bezsensownymi i niezgodnymi z prawdą sloganami typu "umrzesz", "mięso jest niezbędne". Nic nie wiedzą, nic nie sprawdzą, a się wypowiadają. W sumie typowe.
Podstawowa róznica między wegetarianinem a miesożercą jest taka, ze ten pierwszy faktycznie zna się co nieco na dietetyce.
A że i tutaj i tutaj są pojeby? Normalna sprawa. Tak samo i tutaj i tutaj są ludzie normalni i toleranycjni (tak, wiem to sadistic, j***ć tolerancję, chyba że się obraża murzynów, to jest be).

Tak jak z muzyką - nikomu nie wpie**alam się w gust muzyczny, tak przy jedzeniu nikomu nie wpie**alam się do talerza.
Więc przestańcie ludzi oceniać na podstawie tego, co jedzą. Bo akurat moi komputerowi napinacze założę się nieskromnie, że mam kondycję i siłę lepszą od niejednego z was ;)

sidsky

2012-12-10, 13:57
Wegetarianie, tak jak pedały i księża, są nienaturalnymi tworami, ale ich akceptuję, póki mogę nazywać rzeczy po imieniu ;p Ale jak miałem okazję poznać wege tak zawsze próbowali mnie nawracać na swoje bzdury i stąd nieco mojej nienawiści do ogółu tego tałatajstwa.
Tak czy inaczej, moje ulubione warzywo to zawsze będzie schabowy.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-12-10, 14:02
rozk*** napisał/a:

eeee k***a pie**olita 3 po 3.mieso to nie jedzenie tylko j***ny uzupełniacz z którego wiekszość osób nie zdaje sobie sprawy że....organizm ludzki potrzezbuje wiecej energii żeby je strawić niż ono samo daje tej energi.....



O czym Ty pie**olisz? :wtf: Widzę że masz albo spore urojenia, albo potężne niedobory w edukacji, ale obstawiałbym oba (zarówno po stylu wypowiedzi, jak i jej treści).

Martiniquaa napisał/a:

Jestem wegetarianką. Nie będę bronić wegetarianizmu, bo to indywidualna sprawa każdej osoby , co ma na talerzu. Ja akurat jestem powodowana miłością do zwierząt. Ale powiem jedno. Jeśli myślicie że mięcho i wędliny, które jecie to w 100%-ach to zdrowe, prawdziwe mięso, to jesteście w błędzie. Dosyć dużym.



Jestęm rzeźnikiem i masarnikiem. Z zamiłowania. Sam wybieram świnie które kupię i zarżnę i sam przyrządzam z nich wędliny. Rozumiem że te wszystkie super zdrowe warzywa i owoce sama hodujesz w swoim ogródku, a nie kupujesz w supermarkecie? Bo jeśli nie, to ja mógłbym powiedzieć coś o tym kto jest tak na prawdę w błędzie. Dość dużym.

Kawagawa

2012-12-10, 14:17
ZabójczaMama napisał/a:



Tak jak z muzyką - nikomu nie wpie**alam się w gust muzyczny, tak przy jedzeniu nikomu nie wpie**alam się do talerza.
Więc przestańcie ludzi oceniać na podstawie tego, co jedzą. Bo akurat moi komputerowi napinacze założę się nieskromnie, że mam kondycję i siłę lepszą od niejednego z was ;)



Jako że z wegetariankami nie polemizuję bo mają fajne cycki, a nigdy nie wiadomo co przyszłość przyniesie, to powiem grzecznie jedynie, że dobra kondycja wegetarianina nie oznacza że jest na dobrej drodze, bo może przy tej pracy którą w tą kondycję wkłada miały kondycję jeszcze lepszą? A co za 20 lat jak sił mniej?

I dwa, muzyka to nie to samo co zagładzanie organizmu i namawianie do tego innych.

Ale cycki fajne jędrne więc pis.

BongMan

2012-12-10, 15:45
woccow123 napisał/a:

ch*j Cie obchodzi co inni ludzie jedzą


No niby nic, ale są tak żałośni, że trudno się z nich nie śmiać. Oni to robią głównie na pokaz, taki posrany trend. Czekam aż nastanie moda na koprofagię (ciekawe jak to nazwą - shitanizm? gównianizm?) i banda pozerskich idiotów będzie szamać kał żeby się pokazać :D

sa...........os

2012-12-10, 15:53
Cholerni wegetarianie... ciągle wyżerają jedzenie mojemu jedzeniu.

Leginek

2012-12-10, 15:54
Tyle w temacie:


Angius

2012-12-10, 17:08
Wegetarianin to starożytne określenie wioskowego głupka, który nie potrafił sam niczego upolować.