18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

We Wrocławiu biją pedałów

Catch_22 • 2013-07-12, 12:19
źródło gw :kupa: więc nie wiadomo jak z autentycznością historii, ale ja mnie się mordeczka roześmiała po przeczytaniu :mrgreen:
Cytat:

Twarz ciągle mam opuchniętą i kolorową - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis, kurator Muzeum Współczesnego Wrocław, który w nocy z soboty na niedzielę został pobity przez chuliganów. "Mów, że nie jesteś z Antify" - krzyknęli w jego kierunku, po czym skandowali piosenkę "Hej, Śląsk". Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na jednym z wrocławskich osiedli. Sprawcy zidentyfikowali Lisa jako "pedała" i "antyfaszystę" i dotkliwie pobili pod blokiem, w którym mieszka. To - według "Gazety Wyborczej" - kibole Śląska Wrocław.

"Jak długo jeszcze przemoc kiboli Śląska Wrocław będzie siać postrach na ulicach Wrocławia? Jak długo jeszcze kibole będą niszczyć wizerunek Wrocławia jako miasta otwartego, sprzyjającego różnorodności kulturowej, etnicznej, religijnej?" - napisała w specjalnym oświadczeniu Dorota Monkiewicz, dyrektorka muzeum, w którym pracuje poszkodowany.

- Nie jestem barczysty, ogolony na łyso, noszę wąskie spodnie. Bandytom może wydawały się za wąskie. Ale ja nie chcę się ciągle zastanawiać, czy nie zwrócę na siebie uwagi. Zastanawiam się też, ilu takich pobitych jak ja nie idzie nawet na policję, bo się boi. Czas zacząć o tym mówić głośno - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis.


Od siebie dodam, że pedałkowi się należało. Jesli wyszukacie jego osobę np. na golden line to można wyczytać interesujące fakty, np.
Nauczyciel akademicki
"prowadzenie zajęć z zakresu socjologii ogólnej oraz autorskich fakultetów (socjologia męskości, socjologia seksualności) w Instytutach Socjologii, Politologii i Pedagogiki UWr."

Studia nad Społeczną i Kulturową Tożsamością Płci "Gender Studies", studia podyplomowe

Przebyte kursy
"Zasada równości szans kobiet i mężczyzn w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”, szkolenie, Regionalny Ośrodek EFS, Wrocław

Hobby
tradycja i kultura żydowska!
Należało mu się jak psu micha 8-)

tds1974

2013-07-12, 19:54
Tabernak napisał/a:



A co piernik do wiartraka? Ja wiem, że jesteś głupi jak but, ale nie musisz się z tym tak obnosić i pokazywać na każdym kroku.




DuckDodgers

2013-07-12, 19:55
Tabernak napisał/a:



A co piernik do wiartraka? Ja wiem, że jesteś głupi jak but, ale nie musisz się z tym tak obnosić i pokazywać na każdym kroku.

A ty wymyj z ryja resztki nasienia Grodzkiej. :roll:



Typowy prawak :amused:

zbyszko z lublina

2013-07-12, 20:37
Nie wiem czy wiecie ale ten gość ma stwardnienie rozsiane- brawo dla "prawdziwych patriotów" za bicie kogoś kto nie dość że nie chce im oddać to jeszcze nie może

oc...........an

2013-07-12, 21:35
Szczerze mówiąc nie dobrze się dzieje, że mamy tyle ludzi, którzy są za robieniem krzywdy bliźnim, a usprawiedliwiają to inną orientacją. Dziś będą bić niewinnych bezbronnych gejów, jutro przeskoczą na "lewaków" (pojęcie ukute przez "prawaków" :amused: ), pojutrze przyjdzie czas na ekspedientki, "bo sprzedaje zagraniczne produkty zamiast krajowych"...

Przemoc rodzi przemoc, a taka nieuzasadniona do niczego nie prowadzi - jeśli nie lubisz gejów, a chcesz "walczyć" z nim na uczciwych zasadach to zaproś go na rozmowę, przegotuj argumenty i spróbuj szczęścia - a nuż dowiesz się czegoś ciekawego. A nie k***a, naskakiwać w czterech na jednego i jeszcze być z tego dumnym
:samoboj:

Na koniec tylko dodam, że ci wszyscy "obrońcy wartości moralnych i religii" za takie coś są bardzo mocno krytykowani i piętnowani przez autorytety moralne i religijne.

DuckDodgers

2013-07-12, 22:55
Bosak to jedyny polityk obecnie którego mogę słuchać, wręcz zaczyna się we mnie rodzic szacunek do niego. I tu do gimbazy wielbiącej JKM: to jest właśnie polityk prawicy który może coś osiągnąć w tym kraju, a nie jakiś Janusz Korwin Mikke który jest tylko dobrym meme już o oszołomie p.t. Zawisza nie wspominając.

bugaj

2013-07-13, 02:21
Jakie badboy'e z WKS'u. Pobili chorego gościa. No kurde szacun :-?

A tak na serio je*ać tych wszystkich pustaków-narodowców.

xarkons

2013-07-13, 03:37
Czy sie nalezalo czy nie to nie nam stwierdzac ale po co Polaka bic?

wiesiors4

2013-07-13, 06:26
tds1974 napisał/a:

Czyli niektórych można. Proszę jak to ładnie, po chrześcijańsku...


No jeśli nie zabiłbyś rodzącego się przywódcy, nowego Hitlera, który doprowadziłby do śmierci 15 milionów osób to gratuluję.

Roszp

2013-07-13, 10:13
wiesiors4 napisał/a:

No jeśli nie zabiłbyś rodzącego się przywódcy, nowego Hitlera, który doprowadziłby do śmierci 15 milionów osób to gratuluję.


Tak, bo homoseksualiści mają swojego przywódcę, z którym każdy chce odbyć stosunek a ich głównym celem jest zarażenie ludzkości wirusem homoseksualizmu i eksterminacja tych, którzy stawiają opór.
:homer:

To są normalni ludzie. Że wolą drugiego faceta to ch*j z nimi. Nikogo nie gwałcą, większość nie ma też ekstremalnie lewicowych poglądów jak się wam wydaje.

Catch_22

2013-07-13, 12:37
Cytat:

To są normalni ludzie. Że wolą drugiego faceta to ch*j z nimi. Nikogo nie gwałcą, większość nie ma też ekstremalnie lewicowych poglądów jak się wam wydaje.


Wszystko spoko, kiedyś nawet lachę na nich kładłem, bo miałem gdzieś to co robią. Teraz, po tym co oni odpierdzielają w mediach, głównie przez tę ich chorą homo propagandę mam ochotę wybić ich do cna.