18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

We Wrocławiu biją pedałów

Catch_22 • 2013-07-12, 12:19
źródło gw :kupa: więc nie wiadomo jak z autentycznością historii, ale ja mnie się mordeczka roześmiała po przeczytaniu :mrgreen:
Cytat:

Twarz ciągle mam opuchniętą i kolorową - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis, kurator Muzeum Współczesnego Wrocław, który w nocy z soboty na niedzielę został pobity przez chuliganów. "Mów, że nie jesteś z Antify" - krzyknęli w jego kierunku, po czym skandowali piosenkę "Hej, Śląsk". Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na jednym z wrocławskich osiedli. Sprawcy zidentyfikowali Lisa jako "pedała" i "antyfaszystę" i dotkliwie pobili pod blokiem, w którym mieszka. To - według "Gazety Wyborczej" - kibole Śląska Wrocław.

"Jak długo jeszcze przemoc kiboli Śląska Wrocław będzie siać postrach na ulicach Wrocławia? Jak długo jeszcze kibole będą niszczyć wizerunek Wrocławia jako miasta otwartego, sprzyjającego różnorodności kulturowej, etnicznej, religijnej?" - napisała w specjalnym oświadczeniu Dorota Monkiewicz, dyrektorka muzeum, w którym pracuje poszkodowany.

- Nie jestem barczysty, ogolony na łyso, noszę wąskie spodnie. Bandytom może wydawały się za wąskie. Ale ja nie chcę się ciągle zastanawiać, czy nie zwrócę na siebie uwagi. Zastanawiam się też, ilu takich pobitych jak ja nie idzie nawet na policję, bo się boi. Czas zacząć o tym mówić głośno - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis.


Od siebie dodam, że pedałkowi się należało. Jesli wyszukacie jego osobę np. na golden line to można wyczytać interesujące fakty, np.
Nauczyciel akademicki
"prowadzenie zajęć z zakresu socjologii ogólnej oraz autorskich fakultetów (socjologia męskości, socjologia seksualności) w Instytutach Socjologii, Politologii i Pedagogiki UWr."

Studia nad Społeczną i Kulturową Tożsamością Płci "Gender Studies", studia podyplomowe

Przebyte kursy
"Zasada równości szans kobiet i mężczyzn w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”, szkolenie, Regionalny Ośrodek EFS, Wrocław

Hobby
tradycja i kultura żydowska!
Należało mu się jak psu micha 8-)

tds1974

2013-07-12, 15:55
wiesiors4 napisał/a:

Pokaż te badania ;)



TUTAJ znajdziesz to panie "inteligentny"

wiesiors4 napisał/a:


Doprawdy? Bo wydaję mi się, że dzielnie walczysz na forum o to, żeby była tu druga ełropka. Pedały, muzułmanie, aborcja, zniszczenie kościoła... wymieniać dalej?




Szkoda, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dowiedziałbyś się m.in. że jestem wrogiem zarówno skrajnego lewactwa, skrajnego prawactwa, w takim stopniu jak skrajności religijnej, jakiejkolwiek - czy to katolickiej czy muzułmańskiej. I w takim samym stopniu zwalczam zarazę religijną, jak ich przeciwników jesli używają zwierzęcych metod walki. Tylko to trzeba trochę czytać, a nie w klapkach jak koń oglądać czarno-białe obrazki.

wiesiors4 napisał/a:


Ktokolwiek by to nie był (no może poza paroma wyjątkami) to i tak potępiam



Czyli niektórych można. Proszę jak to ładnie, po chrześcijańsku...

katolunchained

2013-07-12, 15:55
Plebsowi broniącemu typów, życze, żeby spotkało ich to samo co tego gościa :)

tds1974

2013-07-12, 15:58
darek10182 napisał/a:

Nasz kraj - nasze zasady. Żadne lewackie p*zdy nie będą nam tu robić kolorowego eldorado.



Kup sobie kraj, to będziesz go miał. Póki co, mamy demokrację. Za takie działania te zwierzęta pójdą siedzieć. I słusznie.

da...........82

2013-07-12, 15:59
Jarrt napisał/a:

prawnicy



Wśród nich nie ma prawników umocznych w kontakty z mafią i pławiących się w luksusach.

Jarrt napisał/a:

dowódcy



Nie ma też kurew pokroju Jaruzela (pewnie Twoje lewackie bożyszcze)

Jarrt napisał/a:

lekarze



Nie ma konowałów biorących fanty w zamian za szybszy termin operacji.

Są za to ludzie z pasją o której Ty nie masz pojęcie. Robiący zbiórki na domy dziecka, schroniska dla zwierząt, wspierający finansowo zapomnianych przez okrągły stół kombatantów, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Ludzie, którzy czczą każde państwowe święta, każdą ważną rocznicę. Ludzie, którzy czynnie włączają się do obrony tego państwa przed widmem eurokołchozu i kolorowej deprawacji społeczeństwa. Ludzie, którzy zostali oszukani przez okrągły stół. Ludzie, którzy nie poprzestaną walczyć o kraj zasad i wartości. Generalnie coś o czym nie masz pojęcia.

Wypowiadanie się o kibolach nie będąc na meczu czy żadnym ich zgromadzeniu, jest jak dz**ka wypowiadająca się o miłości.

Jarrt napisał/a:

Dajmy im możliwość kierowania naszym państwem, już za kilka lat będziemy potęgą jak USA!



pie**olone grubasy nie wiedzące gdzie leży Europa. Na dodatek stanowiące światowy azyl syjonizmu. Idź Pan w ch*j z taką potęgą.

Jarrt napisał/a:

Takich tylko przepuścić kilka razy przez ścieżkę zdrowia



Słyszałem że "kolorowa europa" promuje ścieżki zdrowia w ramach tolerancji, zamiast pałką po plecach dostajesz pałkę w pupę. Spróbuj ;)

Hrodgar

2013-07-12, 16:00
Równie dobrze grupka ludzi może wyjść na miasto i spuszczać wpie**ol wszystkim przechodnią, krzycząc przy tym "Niech żyje Jaruzelski". Będzie to k***a tak samo prawdziwe jak info z GW.

Fa...........um

2013-07-12, 16:10
tds1974 napisał/a:



TUTAJ znajdziesz to panie "inteligentny"




Szkoda, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dowiedziałbyś się m.in. że jestem wrogiem zarówno skrajnego lewactwa, skrajnego prawactwa, w takim stopniu jak skrajności religijnej, jakiejkolwiek - czy to katolickiej czy muzułmańskiej. I w takim samym stopniu zwalczam zarazę religijną, jak ich przeciwników jesli używają zwierzęcych metod walki. Tylko to trzeba trochę czytać, a nie w klapkach jak koń oglądać czarno-białe obrazki.



Czyli niektórych można. Proszę jak to ładnie, po chrześcijańsku...



Hahah ... źródło - Newsweek. To już wiadomo, że broniona będzie linia światowego lewackiego kurestwa. A kto robił badania? Brock University - uczelnia no-name, która nie łapie się nawet do rankingu szanghajskiego. Może jeszcze wyniki badania z Politechniki Koszalińskiej? Albo University of Ulan Bator?

Na szczęście jeszcze tylko trochę, parę twoich prymitywnych wyskoków i wylecisz stąd z banem i skończy się twoje pedałowanie na sadolu.

MrBednar

2013-07-12, 16:17
Rzygać się chce, gdy czytam niektóre opinie. "Należało mu się" - interesujący argument. Ludziom, którzy są za tym, by bić tym błaznom brawa, powiem jedno: należy Wam się coś czarnego, długiego i twardego w dupę. Hejt za: 3, 2, 1 polaczki...

DuckDodgers

2013-07-12, 16:23
Pedały wk***iają, pogoniłoby się ich p*zdu. Ale jak czytam takie historie to w pierwszej kolejności wyj***łbym z mojego kraju to całe katolsko prawackie ścierwo bez szkoły. Dla mnie to to samo co ciapaci tyle, że kóz nie r*chają tylko te swoje pejsate ogrzyce we flekach.

tds1974

2013-07-12, 16:24
Tabernak napisał/a:

Na szczęście jeszcze tylko trochę, parę twoich prymitywnych wyskoków i wylecisz stąd z banem i skończy się twoje pedałowanie na sadolu.



Dołączyłeś w tym roku, masz na koncie 2 tematy. Jak rozumiem, przejmujesz Sadistika? Przejąłeś już Youtube? :D

Wracaj do fapania pod wokal Kolonki...

M_Boro_

2013-07-12, 16:56
@ MrBednar

k***A !!!! za polaczki to sie Ci nalezy nie wiem co i gdzie ale bedziesz zalowal. nie wiem gdzie mieszkasz , ale cyganerii we Wrocławiu jest tyle ze h*j ! i kazdy - panda panda panda..... tepicie muzulmanow ktorych jeszcze prawie nie ma ?? pomijajac Tatarow (temat byl) co ichniejszych ciapatych maja w D.... a pedzie i inne wynalazki co sie szerza jak szarancza do nas sie przypierpaier.

Za obrone ojczyzny - nalezy sie KARNY ku*as !

p.s. ja nie bije - ja uzywam silowego argumentu perswazji - szczegolnie jak sie najebie. (dresem nie jestem ale lubie przypier...ć)

AMEN !

Qwa !

Atreyu

2013-07-12, 16:57
Grunt to inteligentne metody dyskusji! ;)

Oby tak dalej, a nie będą kojarzyć Was głównie z łysymi kibolami! ;)

Im więcej tacy biją, gwałcą, mordują - tym gorzej dla ich racji i mniejsze poparcie społeczne szarych ludzi niezwiązanych ze skrajną prawicą. Sami sobie szkodzą takimi akcjami.


PS: W kwestii "inteligencji" grup społecznych - przypominam że procentowo najwięcej nacjonalistów i zwolenników agresji jako metody dyskusji jest w zawodówkach, najmniej na uczelniach wyższych. To nie czasy przedwojenne że to były elity umysłowe. ;)

hellmartin

2013-07-12, 17:57
dajcie jakiś numer konta czy nazwę fundacji żeby wspomóc Panów to może rozszerzą swoją działalność na inne miasta :karate:

Roszp

2013-07-12, 18:17
Atreyu napisał/a:

Plebsowi broniącemu typów, życze, żeby spotkało ich to samo co tego gościa


Ale jakby kibola/prawicowca skopali, to byście już organizowali akcję odwetową, co?

Tabernak napisał/a:

Hahah ... źródło - Newsweek.


Argument milion, sto razy lepszy zresztą od wszelkich przekleństw związanych z szybkim oddalaniem się - powiedz, że nie uznajesz źródła infromacji "bo nie". Brawo, weź tu z takimi dyskutuj.

Antybristler

2013-07-12, 18:23
A co to jest ta prawica i lewica bo nie ogarniam.

Fa...........um

2013-07-12, 18:39
tds1974 napisał/a:



Dołączyłeś w tym roku, masz na koncie 2 tematy. Jak rozumiem, przejmujesz Sadistika? Przejąłeś już Youtube? :D

Wracaj do fapania pod wokal Kolonki...



A co piernik do wiartraka? Ja wiem, że jesteś głupi jak but, ale nie musisz się z tym tak obnosić i pokazywać na każdym kroku.

A ty wymyj z ryja resztki nasienia Grodzkiej. :roll: