18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

We Wrocławiu biją pedałów

Catch_22 • 2013-07-12, 12:19
źródło gw :kupa: więc nie wiadomo jak z autentycznością historii, ale ja mnie się mordeczka roześmiała po przeczytaniu :mrgreen:
Cytat:

Twarz ciągle mam opuchniętą i kolorową - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis, kurator Muzeum Współczesnego Wrocław, który w nocy z soboty na niedzielę został pobity przez chuliganów. "Mów, że nie jesteś z Antify" - krzyknęli w jego kierunku, po czym skandowali piosenkę "Hej, Śląsk". Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na jednym z wrocławskich osiedli. Sprawcy zidentyfikowali Lisa jako "pedała" i "antyfaszystę" i dotkliwie pobili pod blokiem, w którym mieszka. To - według "Gazety Wyborczej" - kibole Śląska Wrocław.

"Jak długo jeszcze przemoc kiboli Śląska Wrocław będzie siać postrach na ulicach Wrocławia? Jak długo jeszcze kibole będą niszczyć wizerunek Wrocławia jako miasta otwartego, sprzyjającego różnorodności kulturowej, etnicznej, religijnej?" - napisała w specjalnym oświadczeniu Dorota Monkiewicz, dyrektorka muzeum, w którym pracuje poszkodowany.

- Nie jestem barczysty, ogolony na łyso, noszę wąskie spodnie. Bandytom może wydawały się za wąskie. Ale ja nie chcę się ciągle zastanawiać, czy nie zwrócę na siebie uwagi. Zastanawiam się też, ilu takich pobitych jak ja nie idzie nawet na policję, bo się boi. Czas zacząć o tym mówić głośno - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Bartłomiej Lis.


Od siebie dodam, że pedałkowi się należało. Jesli wyszukacie jego osobę np. na golden line to można wyczytać interesujące fakty, np.
Nauczyciel akademicki
"prowadzenie zajęć z zakresu socjologii ogólnej oraz autorskich fakultetów (socjologia męskości, socjologia seksualności) w Instytutach Socjologii, Politologii i Pedagogiki UWr."

Studia nad Społeczną i Kulturową Tożsamością Płci "Gender Studies", studia podyplomowe

Przebyte kursy
"Zasada równości szans kobiet i mężczyzn w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”, szkolenie, Regionalny Ośrodek EFS, Wrocław

Hobby
tradycja i kultura żydowska!
Należało mu się jak psu micha 8-)

Deus-Ex-Machina

2013-07-12, 14:21
@tds1974
Jak Ci się tu tak bardzo nie podoba, to wypie**alaj z tego kraju i się nie wypowiadaj... :roll:

Suka_Blyat

2013-07-12, 14:22
tds1974 napisał/a:



Okaże się, że wciąż siedzisz przed kompem i hejtujesz polaczku...


To ja powiem standardowe "za polaczka powinieneś zostać przekopany po mordzie" LEWACZKU

tds1974

2013-07-12, 14:57
Wołek napisał/a:


To ja powiem standardowe "za polaczka powinieneś zostać przekopany po mordzie" LEWACZKU



I to jest jedyne co potraficie :D Grozić zza komputera. Jest naukowo dowiedzione, że ludzie o poglądach konserwatywnych są mniej inteligentni od liberałów. Może dlatego to centrolewica lub lewica częściej bywa u władzy (słusznie zresztą).?

Babilonczyk napisał/a:

@tds1974
Jak Ci się tu tak bardzo nie podoba, to wypie**alaj z tego kraju i się nie wypowiadaj... :roll:



Jakież to nieinteligentne istoty te prawaczki. Przecież właśnie mnie się tutaj podoba. To Wy wciąż narzekacie że nie jest ok. To wy chcecie zmieniać i to do was powinno się mówić - "Nie podoba się? (i tu reszta)".
Proponuję Madagaskar. Tam jest więcej takich lemingów jak Wy. Dogadalibyście się.

slayer123123

2013-07-12, 15:03
Jestem z nimi całym sercem !

DuckDodgers

2013-07-12, 15:04
Catch_22 napisał/a:


Największymi wrogami Polski są ludzie związani z szeroko pojętą lewicą :!: Bezideowi, tolerancyjni, bez zasad moralnych; Typowa umysłowa spuścizna PZPR



Pobicie w kilku jednego prezentuje zasady moralne i ideowe w ch*j. Wracaj skąd wypełzłeś hipokryto.

Cirion

2013-07-12, 15:10
Brawo, pobili kolesia ze stwardnieniem rozsianym... .

A tak się składa, ze Europie już dawno przesilimy z obijania innych za nieodpowiadające nam poglądy na rzecz dyskusji. I to nas głownie odróżnia od ciapanych - fakt, że szanujemy to, że ktoś może mieć nawet najbardziej popie**olony poglądy, bo jest dla nas przede wszystkim człowiekiem. I to tej k***a wartości trzeba bronic, bo mniej mnie wk***iają faceci w rurkach i z tunelami niż kobiety w burkach...

Catch_22

2013-07-12, 15:12
Cytat:

Brawo, pobili kolesia ze stwardnieniem rozsianym...


Zaraz się okaże, że ten typek miał padaczkę, chorobę parkinsona, był niewidomy, nie miał ręki i nogi a tak w ogóle był kobietą...

Roszp

2013-07-12, 15:16
Catch_22 napisał/a:


Największymi wrogami Polski są ludzie związani z szeroko pojętą lewicą :!: Bezideowi, tolerancyjni, bez zasad moralnych; Typowa umysłowa spuścizna PZPR



Umysłowa spuścizna PZPR to właśnie tacy kibole - nie myślą jednostkowo, tylko akceptują to co im grupa powie. Rządzi nimi bzdurna idea, próbują walczyć z wiatrakami i podbudowują swoje ego bijąc w kilku jednego pedała.

Brawo k***a.


Prześledźcie sobie historię tego typu ruchów na całym świecie, nie zajdziecie daleko.

MrPink

2013-07-12, 15:20
"Jak długo jeszcze przemoc kiboli Śląska Wrocław będzie siać postrach na ulicach Wrocławia? Jak długo jeszcze kibole będą niszczyć wizerunek Wrocławia jako miasta otwartego, sprzyjającego różnorodności kulturowej, etnicznej, religijnej?"

Oj obrywa się chłopakom po akcji na ubeku Baumanie

oc...........an

2013-07-12, 15:31
Jakieś to dziwne - kibole przecież nie mieszają się do takich spraw jak homoseksualizm :wtf:

No ale jeśli to rzeczywiście byli kibole to coś czuję, że jeszcze niedługo się pętla zaciśnie - dostaną po dożywotnim zakazie stadionowym i kilka wyroków które ich wytemperują i skończy się "ballada o kibolu" szybciej niż się zaczęła...

wiesiors4

2013-07-12, 15:35
tds1974 napisał/a:

I to jest jedyne co potraficie :D Grozić zza komputera.


tds1974 napisał/a:

Okaże się, że wciąż siedzisz przed kompem i hejtujesz polaczku...


Uuuu zaj***ło hipokryzją.
Cytat:

Jest naukowo dowiedzione, że ludzie o poglądach konserwatywnych są mniej inteligentni od liberałów.


Pokaż te badania ;) inteligenciki po studiach, którzy nie potrafią się odnaleźć w życiu i nie potrafią robić nic? O takich inteligentach mówisz? Bo jak dla mnie to są nieudacznicy życiowi - wykształcenie to nie wszystko.
Cytat:

Jakież to nieinteligentne istoty te prawaczki. Przecież właśnie mnie się tutaj podoba. To Wy wciąż narzekacie że nie jest ok. To wy chcecie zmieniać i to do was powinno się mówić - "Nie podoba się? (i tu reszta)".


Doprawdy? Bo wydaję mi się, że dzielnie walczysz na forum o to, żeby była tu druga ełropka. Pedały, muzułmanie, aborcja, zniszczenie kościoła... wymieniać dalej? :roll:


Ktokolwiek by to nie był (no może poza paroma wyjątkami) to i tak potępiam takie skrajne działania. Nie tędy droga panowie!

da...........82

2013-07-12, 15:36
Nasz kraj - nasze zasady. Żadne lewackie p*zdy nie będą nam tu robić kolorowego eldorado.

cenius

2013-07-12, 15:45
Cytat:

A tak się składa, ze Europie już dawno przesilimy z obijania innych za nieodpowiadające nam poglądy na rzecz dyskusji.



buahahahaha dobry żart k***a

tak się sklada że w tej pieknej tolerancyjnej europie to ci nieodpowiadający nam biją białych rdzennych europejczyków ciepły lewaku

Jarrt

2013-07-12, 15:46
No tak k***a, kibole to najbardziej inteligentna grupa wśród polaków. Wśród nich są najlepsi prawnicy, dowódcy, lekarze. Dajmy im możliwość kierowania naszym państwem, już za kilka lat będziemy potęgą jak USA!
:idzwch*j:
Takich tylko przepuścić kilka razy przez ścieżkę zdrowia i odechciałoby się k***om wychylania poza ich k***idołek z trybunami.