18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ZOO zabito młodą żyrafę

~Angel • 2014-02-10, 13:39
Cytat:

Mimo protestów i licznych ofert z całego świata zoo w Kopenhadze "zlikwidowało" młodą, zdrową żyrafę. Następnie na oczach małych dzieci zwierzę zostało poćwiartowane, a jego mięso trafiło do klatek lwów i tygrysów.

Niemal dwuletnim samcem Mariusem chciały zaopiekować się inne ogrody zoologiczne. Wiele osób oferowało też pieniądze na jego utrzymanie. Obrońcy praw zwierząt są oburzeni oraz zarzucają zoo w Kopenhadze "barbarzyństwo".

O losie żyrafy zdecydowano już kilka miesięcy temu. Mimo licznych akcji podejmowanych w jego obronie, ogród zoologiczny uśmiercił zwierzaka strzałem w głowę. Mięso zostało częściowo oddane do badań, natomiast część trafiła do klatek lwów i tygrysów w związku z obowiązującymi ich przepisami dotyczącego chowu wsobnego.

Mariusa chciał przyjąć m.in. brytyjski Yorkshire Wildlife Park oraz inne ogrody zoologiczne z Europy.
Zabicie półtorarocznego zwierzęcia przedstawiciele ZOO motywowali brakiem miejsca a także potrzebą zachowania zdrowej populacji.



















reszta fotek w komentarzu

TheDragomir

2014-02-10, 14:48
ok, tylko nie wiem z jakiego powodu ;x
opisz mi to ktoś

Lucky.79

2014-02-10, 14:54
Jakoś nie widać tego oburzenia wśród widzów. Szkoda tylko, że skórę tak zniszczyli...

chybeck

2014-02-10, 15:06
master0romus napisał/a:

Zwierze jak każde inne. Dobrze że przy każdej świni nie ma takiego protestu..



Żyraf jest pewnie z 60-70 tysięcy na całym świecie. Pewnie mniej więcej tyle jest w Polsce w jednym powiecie świń. Widać różnicę?

Smaro

2014-02-10, 15:51
Dlaczego to mieso poszlo dla lwow? ja bym chetnie przyjal poledwiczke z zyrafy!!

606

2014-02-10, 16:29
Ból dupy lewackich ekozjebów. Była żyrafa i nie ma żyrafy, a tłum i dzieci się CIESZĄ. Wszystko na temat.

~LeweOkoSaurona

2014-02-10, 16:54
W Łodzi żyrafy zdychają ze strachu, a tam sami je zabijają...

blezio

2014-02-10, 16:56
Ja k***a czegoś nie rozumiem. Skoro inne ZOO chciało tego żyrafa przyjąć to czemu oni się tłumaczą "brakiem miejsca"? Logika po ch*ju fest.

buddah

2014-02-10, 17:04
Mięso opie**oliły lwy z tego samego zoo

SebaD

2014-02-10, 17:05
OK zabójstwo zabójstwem... ale czy naprawdę trzeba pokazywać dzieciom jak się kroi żyrafę? Ja rozumiem, że to uświadamianie skąd jest mięso, itp... ale już bez przesady :)

mekarolly

2014-02-10, 17:14
Poj***ni ludzi. Właściciele zoo, że nie oddali żyrafę w ręce ludzi, którzy chcieli się nią zaopiekować i za to, że przeprowadzili tą egzekucję na oczach ludzi. I rodzice, ze pozwolili to oglądać swoim dzieciakom. Bardziej to przypomina tych popie**oleńców z Korei Północnej niż mieszkańców Danii. Teraz tym dzieciakom powinno się pościć wszystkie sezony Dextera i mamy świadomie wyhodowanych psychopatów.

Psycholciu

2014-02-10, 17:15
na przedostatniej focie, blondyny wygladaja na zachwycone pokazem. skoro odbiorcom sie podoba, to po co ten bol dupy.

dOpieca

2014-02-10, 17:19
Czytając opis pomyślałem że ktoś to roztrząsa , bo jak na oczach dzieci ćwiartować żyrafe w ZOO. Jednak się myliłem , mogli by jakiegoś ciapaka ćwiartować dzieci by się czegoś nauczyły. Sam jako smarkacz byłem na uboju świni na wiosce , jeszcze nie było takich humanitarnych sposobów i poprostu wyciągali świniaka jebneli mu w łeb belką i wbili kose w serce , to powiem że poszedłem do domu :) . Ale te dzieci to jakieś robokopy

Catacombe

2014-02-10, 17:20
No tak, po co oddawać żyrafę komuś za darmo, jak można ją poćwiartować i zaoszczędzić na żarciu dla lwów... A ktoś kiedyś tu pisał że zoo jest robione w trosce o zwierzęta.

Alonso

2014-02-10, 17:26
Materiał na otarcie łez. Młoda żyrafa przychodzi na świat:


FryzjerZG

2014-02-10, 17:27
Ja go pie**ole, wzieli dzieci, żeby pokazać im jak się zabija żyrafe i babra w jej flakach. No ja go pie**ole...