18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

merquto

2010-04-10, 18:44
instynkt sadysty nie śpi :homer:

ja pie**ole ludzie okażcie troche ludzkich uczuć, humor humorem ale nie z takich rzeczy k***a, co wy byście powiedzieli jakby był tam ktoś z waszej rodziny a inni cisneli z tego?

sadole pie**ole

angus

2010-04-10, 18:46
przeciez to sadistic, mnie jako sadyste to smieszy

BelialDW

2010-04-10, 19:07
Najfajniejszy jest teraz Eurosport, komentatorom dali wolne i wreszcie można sobie obejrzeć zawody bez ich pie**olenia.

Kóba

2010-04-10, 19:17
Nie trzeba ich było pchać do tej latającej trumny :roll: Tylko wsadzić do pociągu bo daleko nie było i jazda.Wszyscy by dziś byli spokojni i zadowoleni.Jakby nie było, szkoda ludzkich istnień, i szacunek się należy nawet jeśli nie popierało się ich działań wobec państwa.

SweetTooth

2010-04-10, 19:25
necrovagina napisał/a:



Taka elita jak dowództwo sił zbrojnych.



Dodam że naczelne.

Norbias

2010-04-10, 19:39
Wszyscy napinka bo samolot się rozwalił. :roll:
Teraz przez 3-7 dni będą o tym gadać :-P

Najbardziej Mnie rozwalają komentarze na Sadisticu. Tak to by kotka lub chomika młotkiem rozj***li a tak to strach i panika bo wypadek samolotu. Ludzie ogarnijcie się śmierć jest pewna ale nie wiadomo kiedy nadejdzie. Równocześnie możecie zginąć jak kupujecie bułki, a co mieli powiedziec ludzie którzy zgineli w Nowym Jorku w 2001 jak zaatakowano Word trade Center?

Bl...........er

2010-04-10, 19:57
Nawet plemiona dołączyły do żałoby.


Issander

2010-04-10, 20:09
tak! możemy dojechać do 300 komentarzy, dajecie!

wexors

2010-04-10, 20:39
to się powoli staje nudne.

Boldgrim

2010-04-10, 20:51
Widzę, że humory ludziom 'sadystycznym' dopisują w takim razie jak wasze rodzinki pomrą to dajcie znać, żebyśmy mogli się wszyscy pośmiać co? i może fotki powklejamy pootwieranych trumien i pobiawimy się w przebieranie zwłok :) to będzie dopiero sadystyczna zabawa :) proponuje jeszcze szampana dobrego kupić. umowa stoi, 'twardzi sadyści?' Czy za miękcy jesteście już na to hm?

AL...........ON

2010-04-10, 21:09
A ja nadal nie rozumiem, jak można płakać za kimś kogo się nawet w życiu nie widziało na oczy.. jedynie w telepudle. Nie rozumiem, jak można się przywiązać do "fikcyjnej" ze swojego punktu widzenia osoby. Już wyłapałem dwa warny na tym temacie i nie chcę wyłapać trzeciego za prowokację ale.. to się aż prosi. Ktoś niedawno powiedział, że to forum stało się ZBYT POPULARNE przez co straciło swoją nutę "elitarności".. SZKODA.. bardzo WIELKA SZKODA, że tak się stało. Teraz tylko czekać aż portal zmieni kolorki na różowo zielone bo i na czarny w niedługim czasie ciepłe kluchy zaczną narzekać..

To, że dzielnie przed monitorem nazwiecie kogoś zwyrolem nie poprawi wam życia, po napisaniu posta nie przyjdzie pan z walizką pieniędzy. Jesteście na forum odmiennym od wszystkich i TO WY MACIE SIĘ DOSTOSOWAĆ a nie forum dostosować do was. Nie pasuje? USUWASZ KONTO, ZAMYKASZ ZAKŁADKĘ, ZAPOMINASZ. Takie to trudne? Tak jak ta banda idiotów niedawno robiąca naskok na www z powodu papieża. ŻAŁOSNE jaką PAPKĘ trzeba mieć z mózgu, żeby dać się sterować jak marionetka. Jak wam grają, tak śpiewacie.

lolard

2010-04-10, 21:10
Podobno to nie była katastrofa, a celny strzał z katiuszy. Samolot nie zdążył spaść, a ITAR-TASS już notkę puściła.
Teraz wybrali Putina na szefa komisji mającej zatuszować, znaczy, wyjaśnić wypadek.
Zdawać by się mogło, że to doskonały casus belli, jednak nie ma kto wojny wypowiedzieć, gdyż najwyższy zwierzchnik sił zbrojnych i cały sztab generalny zginęli.


Dziwnym nie jest, Katyń nigdy jakoś nam nie leżał...

McCzarny

2010-04-10, 21:14
Proponuję zbojkotować połowę postów z sadistica! a szczególnie harda, bo tyle tam tragedii... Przecie tam są porozrzucane ciała, szczątki ludzi i w ogóle tyle tragedii a my się z tego śmiejemy! Dlaczego na sadisticu jest tyle sadystów? :( :samoboj:

fefe

2010-04-10, 21:23
ALTON, masz 22 lata?Twoje wypowiedzi świadczą o tym, że jesteś smarkaczem.
X