18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

Kóba

2010-04-10, 16:54
Elita-w mediach teraz ciągle słyszy się to słowo aż mi zbrzydło już :-x Jaka k***a elita :?:

A od tych wszystkich stron przerobionych dla żałoby na biało-czarno czy tam szaro aż się niedobrze robi :rzyga:

I wszystkie mecze odwołane, w tym mój kochany spidłej :emo:

Złowroga Pralka !

2010-04-10, 17:06
Teraz komorowski na stół ? a czy ma prawo odmówić ? JEśli tak to wtedy co ? xd

rotttt

2010-04-10, 17:18
zepsuli mi weekend !!

Ramsey007

2010-04-10, 17:21
Uwaga,

czekamy na napisy na murach "Pokolenie LK"...

Immons

2010-04-10, 17:23
durrr napisał/a:


Szkoda że teraz tragedie prawdziwych mężów stanu z Katynia będzie przyćmiewać śmierć "elity" politycznej



Dla twojej informacji, ci mężowie stanu z Katynia, tak naprawdę nie walczyli w ogóle - mieli rozkaz oddać broń ruskim i się poddać. Natomiast w tej katastrofie zginęli również dowódcy wszystkich formacji zbrojnych WP - Gągor, Kwiatkowski, Buk i inni. Ci walczyli w Iraku, Afganistanie - i tych też nazwiesz "elitą" polityczną a nie mężami stanu?

ko...........rz

2010-04-10, 17:33
Popie**oleni jesteście i tyle

Bu...........sz

2010-04-10, 17:36
@up, witaj na sadisticu

Stachu Wichura

2010-04-10, 17:54
1. Ostatnio ktoś gdzieś pisał że co niektórzy próbują być na siłę sadystami bo to w końcu sadistic więc trzeba być twardzielem :lol: albo robią to dla piw....niestety można to wyczuć w sporej ilości komentarzy

2. Sadistic to podobno z założenia portal dla sadystów i z czarnym humorem, nie do końca wiem po h*j tutaj ten temat, a już nie wspomnę o "jakości" wrzucanego materiału, ciągle jakieś kompilacje, mixy, filmy z małymi dziećmi i h*j wie czym jeszcze :-/

3. Ktoś też napisał że codziennie giną ludzie na drogach, umierają itp. ale codziennie prezydent nie umiera. Ogólnie nie interesuje się polityką i nie jestem fanem żadnej partii, nie lubiłem Kaczyńskiego ale kur*a trochę szacunku się należy? Każdy ma prawo do swojej opinii ale ja bym się z tego nie cieszył. Ogólnie w kraju jest burdel a teraz może być już przej***ne.

durrr

2010-04-10, 17:55
Immons napisał/a:

Dla twojej informacji, ci mężowie stanu z Katynia, tak naprawdę nie walczyli w ogóle - mieli rozkaz oddać broń ruskim i się poddać. Natomiast w tej katastrofie zginęli również dowódcy wszystkich formacji zbrojnych WP - Gągor, Kwiatkowski, Buk i inni. Ci walczyli w Iraku, Afganistanie - i tych też nazwiesz "elitą" polityczną a nie mężami stanu?



Nie ich nie nazwe "elitą" polityczną ani też mężami stanu wojna w iraku czy afganistanie nie jest naszą wojną o niepodległość a ci ludzie których wymieniłeś byli tam dla pieniędzy i mimo że pod polską flagą to walczyli dla USiA więc nazwałbym ich najemnikami

mzc1989

2010-04-10, 18:01
sadistic sadictickiem szacunek szacunkiem

Rafq

2010-04-10, 18:06
Szkoda, bo żeby pozbyć się kaczora trzeba było pociągnąć za sobą całe dowództwo wojskowe.

jebca_maszyn

2010-04-10, 18:09
Co nie, jakiś snajper był by lepszy... One bullet one death

necrovagina

2010-04-10, 18:10
Kóba napisał/a:

Elita-w mediach teraz ciągle słyszy się to słowo aż mi zbrzydło już :-x Jaka k***a elita :?:



Taka elita jak dowództwo sił zbrojnych.
X