18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sklepie zoologicznym klatki z psiakami kopała

GeorgeHarvey1 • 2024-02-19, 23:35

Przypadkowej pani też się oberwało

qizmo

2024-02-20, 00:52
Małpa, małpą pozostanie

Ha...........dy

2024-02-20, 01:52
I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...

Janko

2024-02-20, 05:26
Włścicil sklepu powinien w oknie i na drzwiach wywiesić ostrzeżenie zakaz wstępu dla małp

bercisko

2024-02-20, 05:41
Zazdrosna. Jak jej stary walił ją w dupę jak miała 5 lat to miała mniejszą klatkę.

Yolanda

2024-02-20, 06:08
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...



Nie jesteś sam w swoich poglądach.

żmij

2024-02-20, 06:49
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...


Istnieją badania potwierdzające tezę zgoła przeciwstawną.

Miloszek88

2024-02-20, 07:21
j***ny małpiszon jedyne wyjście to ponowny holkaust innego wyjścia nie widzę dla tych podludzi

smc

2024-02-20, 08:40
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my..



To są tacy sami ludzie jak my. Mam szwagra z Nigerii, przemiły człowiek.

Bartip

2024-02-20, 08:50
Jedyny komentarz który mi się nasuwa


Adenoid_Hynkel

2024-02-20, 08:53
Żeby biała tak uderzyła czarną, by wszystkie zwierzęta się na nią rzuciły. Widać wyraźnie że teraz małpy są bardziej uprzywilejowane.

majeńka

2024-02-20, 09:13
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...

To patrz na sebixów. Jeśli już, można powiedzieć że Seba i Jamal nie są takimi samymi ludźmi jak my, ale siebie nawzajem są warci. Granica nie leży po kolorze skóry, zj***nie jest kulturowe a nie rasowe.

bananowyNihilista

2024-02-20, 09:28
jak nie wiecie to dokładnie to jest przykład osobnika, który nazywa się NIGGER. Dokładnie to jest to.

PentagramOdDiabła

2024-02-20, 09:49
Ale za takie coś bym k***ie zaj***ł z listwy... Takiego fest plaskacza. Haaa stfuu!! Na to czarne k***isko!!! pie**olona k***a małpa!! Haa stfuu! I wypie**alaj na drzewo j***na czarna k***o!!!