18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sklepie zoologicznym klatki z psiakami kopała

GeorgeHarvey1 • 2024-02-19, 23:35

Przypadkowej pani też się oberwało

majeńka

2024-02-20, 16:48
k***a. Ciągle próbujecie mi udowodnić że wśród czarnych jest więcej śmieci niż wśród białych. JA TO WIEM!

To co próbuję wam powiedzieć, to DLACZEGO tak jest: otóż nie jest to sprawa że czarny jest czymś gorszy tylko dlatego że czarny, problemem jest że więcej z nich jest WYCHOWANYCH na śmiecia. murzyna da się wychować na cywilizowanego człowieka, i będzie wtedy w niczym nie gorszym od cywilizowanego białego, a lepszy od bydła które muszę omijać drugą stroną ulicy.

Ale durni rasiści ciągle pie**olą że jak czarny to gorszy. A ja wam mówię: ludzki smieć jest gorszy.

qu4si

2024-02-20, 19:21
majeńka napisał/a:

Te "informacje" brałeś od Siriuza czy ze stron Konfabulacji?
Różnice są niewielkie. Różnice w przestępczości wynikają z powodów : BLMów jest procentowo więcej niż sebixów.
Powien więcej: nawet (bez syndromu alkoholowo płodowego) da się wychować na człowieka jeśli tylko odbierzesz od samicy wystarczająco szybko. Zarówno kacapi, jak i BLMy, jak i sebixy zachowują się tak ze względu na wychowanie a nie genetykę.



Dyskusja z tobą jest bez sensu. Najpierw skończ edukacje na poziome szkoły podstawowej a potem będziemy rozmawiać o procentach. Procent to procent. Po za tym potwierdziłaś to co pisze że białych idiotów jest niewielu ale czarnych 85%. A dane są publikowane w ministerstwie spraw wewnętrznych USiA

majeńka napisał/a:

k***a. Ciągle próbujecie mi udowodnić że wśród czarnych jest więcej śmieci niż wśród białych. JA TO WIEM!
To co próbuję wam powiedzieć, to DLACZEGO tak jest: otóż nie jest to sprawa że czarny jest czymś gorszy tylko dlatego że czarny, problemem jest że więcej z nich jest WYCHOWANYCH na śmiecia. murzyna da się wychować na cywilizowanego człowieka, i będzie wtedy w niczym nie gorszym od cywilizowanego białego, a lepszy od bydła które muszę omijać drugą stroną ulicy.
Ale durni rasiści ciągle pie**olą że jak czarny to gorszy. A ja wam mówię: ludzki smieć jest gorszy.



O czym ty piszesz Polska po II wojnie światowej była bardziej zniszczona niż nie jeden kraj w afryce. oczywiśnie że takie kraje jak USA wykorzystują Afrykę do zarabiania a ich samych niszczą. Ale z nami nie było lepiej po wojnie komuniści wysysali z nas ile się dało. A jednak dziadkowie i pradziadkowie potrafili odbudować kraj. A w afryce podejrzewam że 100 lat to za mało bo oni dążą do destrukcji. Nie zganiajmy na biedę. To są darmozjady, albo socjal albo więzienie czy dalej socjal

majeńka

2024-02-20, 19:28
qu4si napisał/a:

Dyskusja z tobą jest bez sensu. Najpierw skończ edukacje na poziome szkoły podstawowej a potem będziemy rozmawiać o procentach. Procent to procent. Po za tym potwierdziłaś to co pisze że białych idiotów jest niewielu ale czarnych 85%. A dane są publikowane w ministerstwie spraw wewnętrznych USiA

Do dyskusji ze mną potrzebne są przynajmniej dwa neurony i choć minimalna zdolność zrozumienia czytanego tekstu. Dane które podaliście podają 26.6% w jednym przypadku, 26.1% w drugim. Nie 85%! To jedno.

Po drugie, ja nie neguję że idiotów wśród czarnych jest więcej (choć nie aż tylu jak próbujesz nam to wmówić). Ja wam tłumaczę że powód nie jest genetyczny (jak twierdzisz) ale kulturowy. Genetyki naprawić się nie da (jeszcze...), kultura zaś to sprawa edukacji.

Po trzecie, twierdzicie że każdy czarny jest gorszy. To ja wam wskazuję sebixów i kacapów jako kontrprzykłady.

angel_punx

2024-02-20, 21:38
Coś mi się wydaje że majeńka jest regularnie j***na przez czarnego księcia i to zmienia jej światopogląd.

ba...........zu

2024-02-20, 23:11
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...



Chopie, bym ci piwo wprost do ust lała litrami

majeńka napisał/a:

k***a. Ciągle próbujecie mi udowodnić że wśród czarnych jest więcej śmieci niż wśród białych. JA TO WIEM!
To co próbuję wam powiedzieć, to DLACZEGO tak jest: otóż nie jest to sprawa że czarny jest czymś gorszy tylko dlatego że czarny, problemem jest że więcej z nich jest WYCHOWANYCH na śmiecia. murzyna da się wychować na cywilizowanego człowieka, i będzie wtedy w niczym nie gorszym od cywilizowanego białego, a lepszy od bydła które muszę omijać drugą stroną ulicy.
Ale durni rasiści ciągle pie**olą że jak czarny to gorszy. A ja wam mówię: ludzki smieć jest gorszy.



Gorsze od czarnych są tylko białe laski, które im dają odwłoka:) coś czuję, że do nich należysz

:mrgreen:

Dualram

2024-02-21, 02:56
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...




Niby dobrze prawisz. Jednak to nie w naszej tylko w Twojej kwestii jest przedstawić wspomniane badania naukowe, skoro wysunąłem takie stwierdzenie.

lesku73

2024-02-22, 00:14
czemu nikt nie łapał skoro z klatki uciekła?

Sigonek

2024-03-27, 22:14
Anonymous napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...



Człowieku, zachodnie "badania naukowe" to sobie długie nosy kupują jak ty pietruszkę w warzywniaczku. Jak im potrzeba dorobić fakty do hipotezy to się znajdzie armia "ekspertów" z "badaniami" za granty