18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sklepie zoologicznym klatki z psiakami kopała

GeorgeHarvey1 • 2024-02-19, 23:35

Przypadkowej pani też się oberwało

WeZr

2024-02-20, 10:00
Tak to jerst jak sie opróbuje oswoić małpy i pozwala im życ po za klatką.

zipi

2024-02-20, 10:16
majeńka napisał/a:

To patrz na sebixów. Jeśli już, można powiedzieć że Seba i Jamal nie są takimi samymi ludźmi jak my, ale siebie nawzajem są warci. Granica nie leży po kolorze skóry, zj***nie jest kulturowe a nie rasowe.



zauważyłem ze Ci co tłumaczą ich zachowanie ala sebixami są Ci którzy by przyjmowali najwiecej imigrantów, czyli na ich logię mamy sebixów to weźmy jeszcze czarnych bedzie lepiej xD banda chorych psychicznych zmanniupolowanych zjebów.

majeńka

2024-02-20, 10:28
zipi napisał/a:

zauważyłem ze Ci co tłumaczą ich zachowanie ala sebixami są Ci którzy by przyjmowali najwiecej imigrantów, czyli na ich logię mamy sebixów to weźmy jeszcze czarnych bedzie lepiej xD banda chorych psychicznych zmanniupolowanych zjebów.

Statystyki imigracji i sprzedanych wiz mówią co innego.

tajfunkanalia

2024-02-20, 10:30
Zdała sobie sprawę że nigdy nie będzie człowiekiem. Stąd ta irytacja.

qu4si

2024-02-20, 10:36
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...



oczywiście że są badania naukowe, na to że agresje mają w genach i tylko nieliczne jednostki wykazują człowieczeństwo tak jak u białych z tą różnicą że u białych niewielki odsetek jest genetycznie upośledzony. tylko takie badania z góry nazywane są rasistowskimi, a fakt to fakt nawet jeśli nie jest poprawny politycznie

W Stanach afroamerykanów jest 12,6%, a z wszystkich przestępstw czarni odpowiadają za 85%

Sadzone

2024-02-20, 10:40
Rasizm w czystej postaci.

majeńka

2024-02-20, 12:28
qu4si napisał/a:

oczywiście że są badania naukowe, na to że agresje mają w genach i tylko nieliczne jednostki wykazują człowieczeństwo tak jak u białych z tą różnicą że u białych niewielki odsetek jest genetycznie upośledzony. tylko takie badania z góry nazywane są rasistowskimi, a fakt to fakt nawet jeśli nie jest poprawny politycznie
W Stanach afroamerykanów jest 12,6%, a z wszystkich przestępstw czarni odpowiadają za 85%

Te "informacje" brałeś od Siriuza czy ze stron Konfabulacji?

Różnice genetyczne są niewielkie. Różnice w przestępczości wynikają z powodów kulturowych: BLMów jest procentowo więcej niż sebixów.

Powien więcej: nawet dziecko kacapa (bez syndromu alkoholowo płodowego) da się wychować na człowieka jeśli tylko odbierzesz od samicy wystarczająco szybko. Zarówno kacapi, jak i BLMy, jak i sebixy zachowują się tak ze względu na wychowanie a nie genetykę.

GeorgeHarvey1

2024-02-20, 13:08
majeńka napisał/a:

Te "informacje" brałeś od Siriuza czy ze stron Konfabulacji?
Różnice są niewielkie. Różnice w przestępczości wynikają z powodów : BLMów jest procentowo więcej niż sebixów.
Powien więcej: nawet (bez syndromu alkoholowo płodowego) da się wychować na człowieka jeśli tylko odbierzesz od samicy wystarczająco szybko. Zarówno kacapi, jak i BLMy, jak i sebixy zachowują się tak ze względu na wychowanie a nie genetykę.


Masz łap, bo ciężko poszukać. Jeszcze już sobie sama sprawdź z podziałem na stany. Przestępczość rośnie wprost proporcjonalnie do ilości czarnych podludzi...
https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2019/crime-in-the-u.s.-2019/tables/table-43

majeńka

2024-02-20, 13:27
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Masz łap, bo ciężko poszukać. Jeszcze już sobie sama sprawdź z podziałem na stany. Przestępczość rośnie wprost proporcjonalnie do ilości czarnych podludzi...

Po pierwsze: 26.6% a nie 85%. Po drugie: jaki to ma związek z moją tezą, że powody są kulturowe a nie genetyczne?

Jest ruch BLM w którym wzorcami są dealerzy narkotyków, alfonsi, handlarze żywym towarem, gangsterzy, itp; dzieci które próbują się uczyć są bite przez rówieśników i rodziców za "acting white", itp, itd. Dlatego właśnie statystyki przestępczości są jakie są. Z genetyką to nie ma nic wspólnego. Czarny wychowany w rodzinie uczciwych ludzi zachowuje się nie gorzej od białego.

GeorgeHarvey1

2024-02-20, 13:49
majeńka napisał/a:

Po pierwsze: 26.6% a nie 85%. Po drugie: jaki to ma związek z moją tezą, że powody są kulturowe a nie genetyczne?
Jest ruch BLM w którym wzorcami są dealerzy narkotyków, alfonsi, handlarze żywym towarem, gangsterzy, itp; dzieci które próbują się uczyć są bite przez rówieśników i rodziców za "acting white", itp, itd. Dlatego właśnie statystyki przestępczości są jakie są. Z genetyką to nie ma nic wspólnego. Czarny wychowany w rodzinie uczciwych ludzi zachowuje się nie gorzej od białego.


Yhy, to wymień mi jedno państwo w Afryce w którym chciałabyś mieszkać, łap tu jeszcze statystyki wśród amerykańskiej młodzieży. A z matematyką widzę też nie za bardzo , wrzuc to w Excela , niech za ciebie policzy
https://www.ojjdp.gov/ojstatbb/crime/ucr.asp?table_in=2

majeńka napisał/a:

Te "informacje" brałeś od Siriuza czy ze stron Konfabulacji?
Różnice są niewielkie. Różnice w przestępczości wynikają z powodów : BLMów jest procentowo więcej niż sebixów.
Powien więcej: nawet (bez syndromu alkoholowo płodowego) da się wychować na człowieka jeśli tylko odbierzesz od samicy wystarczająco szybko. Zarówno kacapi, jak i BLMy, jak i sebixy zachowują się tak ze względu na wychowanie a nie genetykę.



I tu jeszcze z UK. Negroidy też są tam około 12% mniejszością.
https://www.ethnicity-facts-figures.service.gov.uk/crime-justice-and-the-law/policing/number-of-arrests/latest/

Olashenco

2024-02-20, 14:23
Dlaczego w takich sytuacjach nikt nie wpadnie na pomysł przypie**olenia osobnikowi w łeb kasą fiskalną i nie przerzci przez witrynę wycierając jej paskudny ryj o chodnik ze szkłem? Skopać po mordzie kilkanaście razy i po problemie. j***ne czarne sk***ysyństwo przestanie się panoszyć :evil:

majeńka

2024-02-20, 14:33
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Yhy, to wymień mi jedno państwo w Afryce w którym chciałabyś mieszkać, łap tu jeszcze statystyki wśród amerykańskiej młodzieży. A z matematyką widzę też nie za bardzo , wrzuc to w Excela , niech za ciebie policzy

1992510/7632470 = 0.2610570. Też nie 85%.

GeorgeHarvey1 napisał/a:

I tu jeszcze z UK. Negroidy też są tam około 12% mniejszością.

Podobnie. Tu zwróć uwagę na to jak bardzo różnią się różne rodzaje pochodzenia czarnych; wielu z nich przyjęło "kulturę" BLM po przyjezdzie, ale nadal masz 13.4/1000 w jednej grupie, 53.5/1000 w drugiej. I czarni z Afryki są tylko niewiele gorsi od białych; gdyby podział był bardziej szczegółowy zgaduję że to jakaś podgrupa psuje statystykę reszcie. A biali są też prawie czterokrotnie gorsi od chinolców.

I, wciąż nie pokazałeś mi żadnych badań które wskazywałyby winę genetyki a nie kultury.

biegu86

2024-02-20, 15:16
Dlaczego ludzie nie reagują w momencie gdy dzikie zwierze atakuję człowieka?

Rzehooj

2024-02-20, 15:27
Kilka kolejnych grafik dla entuzjastów i kolekcjonerów statystyk:







psotna_cipka

2024-02-20, 15:27
Up... Po co te filozoficzne rozkminy. Ja zapytałabym: dlaczego nikt jej nie zaj***ł?