18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vloger o tym jak wygląda policja w Anglii

Br...........ki • 2013-01-26, 11:01
Gość opowiada o tym jak wygląda życie w Anglii, tutaj mówi o policji.


irish

2013-01-26, 11:09
ziomuś zamiast mówić konkrety to większość filmiku pie**oli takie farmazony że sie nie da słuchać.

takkyu_ishino

2013-01-26, 11:13
Przenieście na 'hard'... gorzej ora psyche niż 30 lat picia wódy... jak tak można!?

jacekmatys

2013-01-26, 11:22
gość na filmiku przej***ne życie miał w Polsce,gdzie się nie obrócił tam mandat dostawał...

Gnoyek1990

2013-01-26, 11:30
koleś ściągnij folie z tego samsunga

mare30ks

2013-01-26, 11:36
znowu ten...
kolejny internetowy autorytet

stankry

2013-01-26, 11:46
"Czarnoskóry człowiek"?

Br...........ki

2013-01-26, 11:50
Przepraszam że zapytam, czy wy macie przysłowiowego "ch*ja w dupie" że tak marudzicie? :amused:

seattle

2013-01-26, 11:56
kiedy byłem w UK chyba pierwszego tygodnia siedzieliśmy z kilkunastoma znajomymi na flacie, paliliśmy szisze, weszło trzech polismenów, szukali jakiegoś gościa który wcześniej tam zamieszkiwał, panowie pełna kultura grzecznie pogadali z nami, zaproponowaliśmy im bucha- podziękowali bo na słuzbie i poszli. u nas palanty skułyby nas w momencie, chatę przewrócili do góry nogami i na dołku próbowaliby wycisnąć adresy i nazwiska dilerów, taka różnica u nas i tam

yogibp

2013-01-26, 12:25
seattle napisał/a:

kiedy byłem w UK chyba pierwszego tygodnia siedzieliśmy z kilkunastoma znajomymi na flacie, paliliśmy szisze, weszło trzech polismenów, szukali jakiegoś gościa który wcześniej tam zamieszkiwał, panowie pełna kultura grzecznie pogadali z nami, zaproponowaliśmy im bucha- podziękowali bo na słuzbie i poszli. u nas palanty skułyby nas w momencie, chatę przewrócili do góry nogami i na dołku próbowaliby wycisnąć adresy i nazwiska dilerów, taka różnica u nas i tam



Paliłeś szisze?! Ty to jesteś...

ds...........gr

2013-01-26, 13:15
Ci wyżej chyba zazdroszczą, że komuś powodzi się lepiej niż im, dlatego tak plują jadem. I jak w tym kraju ma być lepiej jak takie imbecyle się panoszą?

wsamookno

2013-01-26, 13:21
szału nie ma
na przykładowej Słowacji prawo pozwala spozywać alkohol w miejscach publicznych i nikt od razu z tego vloga nie robi

itachi666

2013-01-26, 13:24
Sadząc po słowach autora tego filmu, myśle iż wydaje mu się że policja w Anglii nic nie robi, tylko jest... Przechodził na czerwonych światłach obok policjantów - hardkor! Czerwone światła w anglii są tylko ostrzeżeniem, a nie zakazem. Pozatym bycie policjantem w Anglii jest pewnym rodzajem "zaszczytu", ma się kasę, robote, (prawie) kazdy cię szanuje. Pozatym dlaczego policjantka miałaby sobie zawracac głowę asfaltem który jej powiedział że ma fajną dupe? Ludzi jak on jest tam duży procent, co pare metrów na ulicy znalazł by sie taki bezpośredni. Ogólnie rzecz biorąc w U.K policjanci nie zajmują sie pierdołami typu koles palący zielone pijący piwo publicznie. Miałem do czynienia z policjantami w anglii mianowicie poszedłem do mieszkania siostry. Pukałem do drzwii, lecz nikt mi nie otworzyl. Zobaczyłem że okno było otwarte, pomyślałem - pewnie spi ze swoją 2letnią córką. Nie wiem co mnie naszło, ale chciałem krzyknąc przez to okno, i w pewnym momencie zza rogu wyłonił się patrol policji. Założyli że jestem włamywaczem (osoba wsadzająca głowe przez okno) i od razu zaczęła sie akcja. Pytali co ja tu robie, spisali mnie, weszli(przez to okno) do domu zobaczyc czy nikogo nie ma, i nikogo nie bylo na moje nieszczęście. Kiedy powiedziałem że to dom mojej siostry, kazali mi wybrac do niej niej numer. I uwierzcie że gdyby nie zostawiła komórki w domu a oni by się z nią połączyli, i jeżeli by powiedziała ze mieszka dokładnie przy tym adresie oraz to że jestem jej bratem to by pojechali i dali mi spokój. Lecz jak już powiedziałem zostawiła komórke w domu. Chcieli mnie na komisariat zabrac, ale jeden policjant znalazl jakas recepte mojej siostry i zapytal mnie czy moja siostra jest na cos chora. Powiedzialem ze ma cos z tarczyca i bierze hormony. Po tym policjanci mi uwierzyli i puścili wolno. k***a w polsce by pomyśleli że myje okna albo cuś, pozatym wątpie że akurat patrol by przejeżdżał, a jesli nawet by zareagowali to od razu by mnie na komisariat wzieli albo coś bez możliwości tłumaczenia sie.

LICH0

2013-01-26, 13:25
pie**ole wysyp vlogerów jak grzybów po deszczu :( i jeszcze tan napis na jego koszulce... :homer:

snksnake

2013-01-26, 13:25
Sytuacja w 2008. Idę sobie z gibonem i browarem wieczorem po townie bez przypału, patrzę, a tutaj pies. On do mnie podbija i mówi "dzień dobry, co słychać" po czym "proszę wylać piwo i zgasić tego podejrzanego papierosa" i tyle.