18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vloger o tym jak wygląda policja w Anglii

Br...........ki • 2013-01-26, 11:01
Gość opowiada o tym jak wygląda życie w Anglii, tutaj mówi o policji.


Sowa1984

2013-01-26, 16:40
A to ten co za 50 funtów zakupy spożywcze robi na miesiąc...no tak już widać efekty...

matiget

2013-01-26, 17:41
E synek komu chcesz zaimponowac praca w centrum londynu wymyslasz jakies glupie hisorie ze by stac sie jakims autrytetem , z takimi wstawkami to na portale typu klejk

Br...........ki

2013-01-26, 18:00
Nie jestem autorem tego filmiku :facepalm:

findout

2013-01-26, 18:14
Cytat:

Koleś mieszka pół roku w UK a już zaciąga akcentem...



nie wiem gdzie ty tutaj akcent slyszysz kolego, polski brzmienie na 50 metrów idzie rozpoznac z tego filmiku jak typ próbuje cos po angielski powiedziec. Miasto imprezy? haha, po pierwsze Brighton to mala miescina z duza iloscia studentów i jak ktos juz wspomnial gejowska stolica Anglii, po drugie skad on moze wiedziec o dobrych bibach pijac w parkach browar? Nie mieszkam w Brighton ale zawsze gdy przechodze przez park i widze ludzi pijacych bro to albo najwieksza menelnia UK ktorej nie chce sie nic robic lub polaczki biedaczki, zjedzcie mnie ale taka jest prawda.

Br...........ki

2013-01-26, 19:24
Ach, wy i te wasze kompleksy ;-)

Carol

2013-01-26, 19:58
Kiedyś chyba na TVN Turbo był program o policjantach w Anglii. Był to obraz bezradności... Bójka, a oni proszą o spokój. Oczywiście nic to nie pomaga..

Br...........ki

2013-01-26, 21:41
UP@ Jeśli tak się dzieje to wydaje mi się że to ludzie wywierają na nich taką presję. Ile jest filmików na yt jak policjanci kogoś zatrzymują/legitymują i tylko słychać w tle odgłosy ludzi "zostawcie ich co oni wam zrobili"