18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vloger o tym jak wygląda policja w Anglii

Br...........ki • 2013-01-26, 11:01
Gość opowiada o tym jak wygląda życie w Anglii, tutaj mówi o policji.


jinrey

2013-01-26, 13:26
Cieszę się, super, fajnie że koleś z niedorozwojem lewej strony twarzy tłumaczy mi, że w Anglii jest wszystko lepiej. Owszem w pewnych kwestiach jest lepiej, ale powiedzmy sobie prawdę, gdyby Anglia spędziła 44 lata pod Rosyjską degeneracyjną, uwsteczniającą. niewolniczą komuną to byli by 30 lat za nami. Mało który kraj podniósłby się tak jak POLSKA, po j***nej komunie! W Polsce nie jest dobrze! I nic nie wróży, że będzie lepiej, ale wolę żyć wśród swoich niekoniecznie najbogatszych i życzliwych Polaków niż w Anglii gdzie k***a co trzecia trzynastolatka rodzi bachora, gdzie są dwa krany od ciepłej wody i od zimnej wody (Genius), gdzie zamyka się szkoły bo spadło 7 cm śniegu, no i gdzie zaczyna się robić więcej murzynowato-ciapatowatych niż samych Anglików.

LUKUNKU

2013-01-26, 13:27
@ seattle - ale Ty jesteś głupi, podczas takiej rozmowy oni wyciągneli od was więcej niż wam sie wydaje

0xFF

2013-01-26, 13:28
Jakkolwiek ch*jowe by to nie było, takich wstawek powinno być jak najwięcej, karmieni telewizyjną papką nie mamy pojęcia co się naprawdę dzieje za granicą, piwo.

Din

2013-01-26, 13:42
:homer:
Kolejny vpojeb z angielskiego importu mający nadzieję, że zdobędzie popularność odgrzewając takie kotlety jak polska policja..
@Bronisław_Komorowski
A co? Nie podoba Ci się, że inni mają prawo filmu nie lubić?

Jackus

2013-01-26, 13:43
Takei same spostrzeżenia mam po latach pobytu w Irlandii. W wielu kwestiach, nie tylko jeśli chodzi o policję. Cóż tamte kraje stworzone są aby ułatwić życie obywatelom a nie gnoić ich na każdym kroku.

adimlody

2013-01-26, 13:46
Hłę hłe hłe niby taka hameryka a zasłonki krótsze od firanek ...

sorra18

2013-01-26, 13:58
Angielska policja jest ch*jowa bo zprywatyzowana. Po nad to nierozumiem jak mozna byc tak zachlysnietym zagranica. Ludzie kazdy kraj ma plusy i minusy. Ale to niejest tak ze kazdy kraj poza nasza granica to miejsce gdzie pieniadze leca z niema policjantki robia galke po czym szef przychodzi klepie po ramieniu i mowi ze czas juz isc do domu bo za duzo zrobilismy w pracy i niewolno sie przemeczac.

Piromanx

2013-01-26, 14:02
po ch*j ten kiep mówi jak kojarzona jest w PL policja?

pjm77

2013-01-26, 14:10
Zgadza się fajną stroną policji w UK jest to że nie pie**olą się z drobiazgami - tego moglibyśmy się od nich nauczyć. Jeśli chodzi o ten incydent z fajną dupą to miał facet szczęście że trafił na normalną. Równie dobrze mógłby trafić na nienormalną i skończyłby bez żadnego gadania w sądzie za molestowanie i jeszcze by go na rejestr przestępców seksualnych wciągnęli jak by miał pecha. Albo sytuacje na przykład kiedy ojciec wkurzony że jego syn jest regularnie gnojony przez rówieśników chwyta jednego z nich za ubranie i krzyczy mu w twarz że ma się wstydzić i przestać. Natychmiast trafia do aresztu, następnie sądu i dostaje 2 lata w zawiasach za napaść na nieletniego. Normalne??? Widziałem na własne oczy.

Za to że ich policja jest "spoko" jest cena i to spora. Mają zero szacunku i respektu. Jestem często na komisariatach z racji zawodu i 90% funkcjonariuszy to jednostrzałowe fusy w dodatku rozgarnięci jak kupa gnoju. Gdyby kiedykolwiek coś tu się zaczęło naprawdę dziać (np. jakieś konkretne zamieszki, coś w stylu naszych stadionowych zadym itp.) to przejdą się po nich i nawet nie zauważą.

Ogólnie następny wieśniak z kompleksami próbujący wykazać jaka to Polska jest ch*jowa a inne kraje zajebiste. Proponuję posiedzieć parę lat i tu i tu, zobaczyć że wszystko ma swoje dobre i złe strony i nie pie**olić takich farmazonów.

Sajgonski

2013-01-26, 14:31
Koleś mieszka pół roku w UK a już zaciąga akcentem... :homer_uv:

bavarian

2013-01-26, 14:47
Widzę, że koszulkę dobrał pod siebie

sebeks

2013-01-26, 14:55
po 20s wyłączyłem, siedzę w UK od sierpnia, policja złapała mnie z 2g zioła raz, tylko mi je zabrali po czym rzucili na ziemię 5m dalej bym mógł je sobie wziąć jak pójdą, poza tym byli przemili i pytali jak mi się tu podoba
ta sama akcja w Polsce: trzepanie nawet skarpetek w zimę, nasłuchaliśmy się jakimi ćpunami jesteśmy, jaka z nas patologia, że nasza przyszłość właśnie została zrujnowana a potem jeszcze latanie po komendach, składanie zeznań i kolega ma wyrok za moją prawie pustą fifkę która była w jego kieszeni, nigdy nie zapomnę jego miny jak go wsadzali do radiowozu

polska rzeczywistość

zarabiasz jałmużnę i jeszcze traktują Cię jak podczłowieka

Smaro

2013-01-26, 15:24
Typek mieszka w Brighton - czyt. miescie pedalstwa. wybaczcie mu!

kamilnorbert

2013-01-26, 15:27
Tak powinno być bo od tego są by chronić i służyć. Nie karać i wywyższać się. W Polsce można powiedzieć jest to organ państwa odpowiedzialny za przynoszenie jakiś zysków. Nie tylko mandaty ale i sprawy które prowadzą takich dresów raczej umarzają a jak coś by nie tak było to jak by ktoś miał dochody to jest pewne że sprawę pociągną.

Mr Dan

2013-01-26, 16:15
Policja w UK jest zajebista. Przypomniał mi się od razu moment z sylwestra w tym miasteczku, gdzie gość był strasznie nawalony, a policja się go spytała, czy go nie podwieźć. Albo moment (ten sam sylwester), gdy przed radiowozem wyszła dziewczyna, podwinęła sukienkę i się wypięła. Policjanci byli zadowoleni, potem raz zatrąbili, by się odsunęła, bo chcą już przejechać.