18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwagi lisa na temat języka korwina mikke

straatveger • 2012-11-07, 17:01
Od siebie dodam tyle, że jak ktoś PO przyjdzie i się nie umie wysłowić u lisa to ten mu pomaga, wszyscy inni są wyśmiewani


Polecam obejrzen na YT cały materiał :
/watch?v=iJuLPnX_FnA


cham będzie chamem - nawet jak założy garnitur i nie wiadomo jak się będzie starał, słoma z butów mu będzie wystawała.
Podobnie p. Durczok, co na antenie mówił, że pan JKM używa słów jakie by mu przez gardło nie przeszły

rz...........ch

2012-11-07, 17:12
Cytat:

Uwagi lisa na temat języka korwina mikke


może miał na myśli język ideologiczny?
dużo więcej nie napiszę, bo ciężko mi oderwać dłoń od czoła...

Pa...........an

2012-11-07, 17:22
up
To też nie o to chodzi. Wszystko tak naprawdę poszło o nieświeży oddech z jamy ustnej Korwina i przypuszczenie Lisa, że to wszystko przez okropny język:

cyt. "język, którego Pan używa strasznie źle pachnie"

Roszp

2012-11-07, 17:43
Nie ma to jak połączenie quote miningu, kilku chwytych stosowanych w tzw. czarnej retoryce i fanatyków JKM.

Lisowi chodziło właśnie o retorykę Korwina. Paradoksalnie film utrzymany jest w tej samej konwencji retorycznej co język JKM, nie mogę przestać się śmiać.

Pater patriae

2012-11-07, 17:55


Ciężko musi się popierać Lisa, jeżeli on sam o swoich widzach tak mówi... :roll: ?

Ale temat faktycznie do dupy, niestety, Korwina "popierają" także gimbusy, które nawet nie znają programu wyborczego jego partii.

rz...........ch

2012-11-07, 18:09
a'propos powyższego:
01:03

"gdyby nie internet, nigdy bym nie wiedział, że na świecie jest tylu kretynów"
krata heinekena

MADErrFAKErr

2012-11-07, 18:30
Wnioskuję ,że autor posta to pro pisowski ,zaślepiony imbecyl,który próbuje zmontować tanią manipulacyjkę , nie odróżniając komentarza na temat stylu językowego i ideologicznego.... :kupa:

bo...........ę

2012-11-07, 18:43
Lis j***ny hipokryta, tak jak cała ta hołota, która wtedy wystąpiła w tym programie.

michael323

2012-11-07, 19:55
bubr32
No hipokryci, już pisałem przy jakimś temacie na sadisticu:
Paradoks lewactwa, być za aborcją dziecka które ma urodzić się niepełnosprawne ale być wielce tolerancyjnym wobec niepełnosprawnych.

grot

2012-11-07, 19:55
@rzepich
to są słowa Lema

djpaczu94

2012-11-07, 19:56
k***a, a jacy ludzie są? Mądrzy? Ja mam 18 lat, jest to bardzo mało, a już doświadczyłem fali tępoty i idiotyzmu ogółu. A gdzie wy k***a macie oczy, ludzie po 20 lat 30 lat 50 lat żyją i głoszą posty w stylu: jak on tak mógł powiedzieć? Wiadomo, że pewnych rzeczy się nie mówi na forum żeby nie wzbudzić paniki, ale taka prawda, jesteście debilami w 90%! Bo myślicie szablonowo i większość nimi pozostanie, takie są realia, ale z biegiem czasu pewne geny myślenia wyginą i będzie coraz lepiej.

straatveger

2012-11-07, 20:01
MADErrFAKErr napisał/a:

Wnioskuję ,że autor posta to pro pisowski ,zaślepiony imbecyl,który próbuje zmontować tanią manipulacyjkę , nie odróżniając komentarza na temat stylu językowego i ideologicznego....

ta k***a mój cały kanał na sadistic to jeden wielki jerzy urban

Li...........66

2012-11-07, 20:05
Oczywiście gimbaza jak to gimbaza będzie nazywać lewackimi k***ami każdego kto skrytykuje JKM.

k18t

2012-11-07, 20:28
MADErrFAKErr napisał/a:

Wnioskuję ,że autor posta to pro pisowski ,zaślepiony imbecyl,który próbuje zmontować tanią manipulacyjkę , nie odróżniając komentarza na temat stylu językowego i ideologicznego.... :kupa:


To źle wnioskujesz. Jak nie odróżniasz PiSu od Kongresu Nowej Prawicy to po co się udzielasz?
ps Jeśli myślisz, że wstawienie kupy do komentarza sprawia, że jest on bardziej przekonujący, to muszę Cię zmartwić, nie jest.