18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwagi lisa na temat języka korwina mikke

straatveger • 2012-11-07, 17:01
Od siebie dodam tyle, że jak ktoś PO przyjdzie i się nie umie wysłowić u lisa to ten mu pomaga, wszyscy inni są wyśmiewani


Polecam obejrzen na YT cały materiał :
/watch?v=iJuLPnX_FnA


cham będzie chamem - nawet jak założy garnitur i nie wiadomo jak się będzie starał, słoma z butów mu będzie wystawała.
Podobnie p. Durczok, co na antenie mówił, że pan JKM używa słów jakie by mu przez gardło nie przeszły

MichuSk8

2012-11-07, 20:31
No co za ch*j...

CYPRIAN

2012-11-07, 20:50
zawsze głosowałem i bedę głosował na korwina mikke to moj polityk na prezydęta , na a na premiera to juz bankowo

stery_srh

2012-11-07, 20:57
djpaczu94 napisał/a:

k***a, a jacy ludzie są? Mądrzy? Ja mam 18 lat, jest to bardzo mało, a już doświadczyłem fali tępoty i idiotyzmu ogółu. A gdzie wy k***a macie oczy, ludzie po 20 lat 30 lat 50 lat żyją i głoszą posty w stylu: jak on tak mógł powiedzieć? Wiadomo, że pewnych rzeczy się nie mówi na forum żeby nie wzbudzić paniki, ale taka prawda, jesteście debilami w 90%! Bo myślicie szablonowo i większość nimi pozostanie, takie są realia, ale z biegiem czasu pewne geny myślenia wyginą i będzie coraz lepiej.


No to ja spojrzę na twój wpis nieco nieszablonowo: skoro urodziłeś się w '94, to na ch*j w profilu wpisałeś, że '84? Mam nadzieję, że przed 2012r. nie zaglądałeś na Harda. ;-)

Jest dostatecznie nieszablonowo?

XxxX66

2012-11-07, 21:01
Na prezydenta dopiero po tym jak bedzie premierem i sknoczy to złodziejskie pierdu pierdu, teraz nie ma sensu bo nic nie zrobi będąc prezydentem

yoshi88-88

2012-11-07, 21:03
ch*j mnie strzela jak słyszę najazdy na lisa , k***a no jego mać , bo yarka pojechał przed wyborami . No i k***a słusznie , staje ten kurdupel to wyborów i nawet nie chce zmierzyć się przed całym narodem z drugim oponentem . A wiecie dlaczego ? Bo parę lat , jak odchodził jarek dostał tak od tuska wpie**ol w debacie , że od tamtej pory , nie ma takowej <słynne ceny ziemniaków, cukru itp , ale ch*j w to >. Powracając - moda wielka na jechanie lisa do ch*ja
Akurat on jest mega inteligentnym człowiekiem i jego programy warto oglądać. Ale nie k***a , bo on stara się czasami ukazać beton prawicy to jest be .
A to że niby coś powiedział o swoich sluchaczach - ja pie**ole ... k***a , a źle powiedział ? Dzisiejszy widz jest debilem , no i teog oczekuję od telewizji - debilizmu . Spójrzcie sami co leci w niej.
Po drugie jak nie chcecie oglądać ludzi u lisa w normalnej debacie (moze nie wszystkie sa cacy , ale generalnie jest ok ), albo niczego co z nim związane , to wypie**alać na niezalezna , ogladac filmy stankiewiczowej , albo pospieszalskiego ogladac - tak to jest k***a obiektywizm... yhhh sorka bo aż mi żyłka zapulsowała !!
A co do Korwina - ludzie , zlitujcie się - wielki k***a ideał i autorytet . Nic do chłopa osobiście nie mam - bo gada co gada- ale przynajmniej jest temu wierny , a nie jak osika na wietrze.
Ale szczerze - k***a toć on nie ma żadnego programu- k***a nic . pie**oli jak dziadek pod sklepem i tyle .Ze trzeba to i to zrobić i tamto pie**olamto - zapytaj jak ... to nie usłyszysz odpowiedzi.
A z tym paraolimpiadami to sobie zaj***ł shota w nogę - fakt , że to wszystko zostało nieco przekręcone , ale nie o 180 stopni . Było sobie przeczytać jego felieton w angorze , numer po tej wypowiedzi. Ręce opadly mi już zupełnie

KuroNoTenshi92

2012-11-07, 21:06
k18t napisał/a:


To źle wnioskujesz. Jak nie odróżniasz PiSu od Kongresu Nowej Prawicy to po co się udzielasz?
ps Jeśli myślisz, że wstawienie kupy do komentarza sprawia, że jest on bardziej przekonujący, to muszę Cię zmartwić, nie jest.



Jedno i drugie źle pachnie.
Pan Kaczyński i Pan Korwin w swoich wypowiedziach obrażają ludzi i tan fakt się liczy. Obaj panowie sączą język nienawiści i to jest główny program od ich partii.
Pomijając, że jeden i drugi kłamie i obiecuje nie wiadomo co.

Szczerze powiem nie znoszę POlszewi, koniczynki i innych pOsłów(pseudo lewicy). Powinni iść do więzienia za niszczenie kraju i mieć skonfiskowany majątek.
Jednak jak widzę Kaczaka i Korwina to wiem, że skrajna prawica jest tak godna hańby jak skrajna lewica.

michael323

2012-11-07, 21:13
"Jednak jak widzę Kaczaka i Korwina to wiem, że skrajna prawica jest tak godna hańby jak skrajna lewica."
Kaczyński i prawica? bhuaaaa dobry żart :D on i ta jego partia ma tyle wspólnego z prawicą co gówno ze złotem. A to że media kreują go na prawice (że nieby alternatywa na Po a tak to taka sama lewica) aby ludzie tak myśleli, jak widać patrząc na Ciebie skutecznie. Kłamstwo powtarzane 100 razy w końcu staje się prawdą, smutne ale prawdziwe.

xts

2012-11-07, 21:20
oczywiście lis tutaj się produkuje o język korwina wobec grodzkiego. Tutaj JKM ma racje, ze grodzkie to dziwadło i winno być w cyrku obok kobiety z broda.

Pater patriae

2012-11-07, 21:22
KuroNoTenshi92 napisał/a:

Obaj panowie sączą język nienawiści i to jest główny program od ich partii.
Pomijając, że jeden i drugi kłamie i obiecuje nie wiadomo co.



No to widzę, że u ciebie z czytaniem kiepsko, chociaż i tak wiem, że nie przeczytałeś żadnego z tych programów.

KuroNoTenshi92 napisał/a:

Jednak jak widzę Kaczaka i Korwina to wiem, że skrajna prawica jest tak godna hańby jak skrajna lewica.



Ehh, matołku, najpierw może dowiedz się co to jest prawica i lewica, a potem próbuj zabłysnąć.

yoshi88-88 napisał/a:

A to że niby coś powiedział o swoich sluchaczach - ja pie**ole ...



Przepraszam, jakie niby? Przecież nikt głosu tam nie podstawia, to twój idol.


yoshi88-88 napisał/a:

k***a , a źle powiedział ? Dzisiejszy widz jest debilem , no i teog oczekuję od telewizji - debilizmu . Spójrzcie sami co leci w niej.



Właśnie sam po sobie ciśniesz, jakbyś nie zauważył, chociaż nie, przecież Lis nie mówił tego akurat o tobie, ty jesteś przecież taki mądry i owszem, reszta widzów to debile, ale nie ty...



Nic mnie tak nie wk***ia, jak wypowiedzi "znawców", którzy swoją wiedzę czerpią z tylko jednego źródła i myślą, że wszystko już wiedzą...

boogeyman

2012-11-07, 21:24
A ja zamiast oglądać telewizję ( w ch*j mało rzetelne źródło informacji) wolę poczytać komentarze ludzi np. na sadisticu czy jakimś biuletynie internetowym bo wiem, że w większosci spotkam sie z opinią ludzi prawdziwych i doświadczonych. A nóż trafi się coś przykuwającego uwagę skłaniającego do refleksji. Nie rozumiem całego zamieszania mediów w sprawę cholernych wyborów w USA. Ludziom potrzebne są czyste fakty, im więcej szczegółów tym wiecej niejasności i większa skłonność do manipulacji. Szkoda mi też osób, które nie mają nawet takiej godzinki dziennie w obrebie której poczytaliby o cyrkulacji termohalinowej czy pradach strumieniowych. Moze być też ciekawa książka. Smutne jest to , że wielu rozmawia o polityce, o tym co powiedzial pan redaktor a przy piwie lub wiekszej ilości alkoholu przedstawiają pseudopoglądy polityków o których nie wiedzą nic. Opinię ubliczną tworzą suche niepotwierdzone niczym fakty a rozmowy o polityce powinny być przeznaczone tylko dla wtajemnicznoych którzy nie sieją propagandy wsród osob zaczynajacych przygode z tą tematyką. Życie traci rację bytu topimy się w niejasnościach a pani prezenterka w TV stara rozśmieszyć nas na koniec serwisu informacyjnego. Żenujące. Cjak najwięcej i próbujmy zrozumieć żeby jakis sk***iel pochodzenia żydowskiego nie chcial nam wcisnąć nieprawdy o polskich obozach koncentracyjnych, czytajmy aby żadna menda nie pozbawila nas świadomości. Mam nadzieję że serwis ten nie stanie się kwejkiem i oprócz treści zabawnych od czasu do czasu zaaplikuje nam stosowną dawkę wartościowych informacji, nie tylko tych ku pokrzepieniu serc.

yoshi88-88

2012-11-07, 21:46
Cytat:

Nic mnie tak nie wk***ia, jak wypowiedzi "znawców", którzy swoją wiedzę czerpią z tylko jednego źródła i myślą, że wszystko już wiedzą...



a mnie nic tak nie wk***ia jak na forum panoszy się ktoś kto uważa że wszystko wie najlepiej i ogólnie niesie ze sobą kaganek prawdy objawionej. Stosuje ta osoba pie**olenie niczym dziadki z białej chatki i uważa się za mistrza erudycji.
Kaczka ma mega lewicowe poglądy, może Ty poczytaj jakie słowa co oznaczają a potem się wypowiadaj

TO...........AJ

2012-11-07, 21:53
@stery_srh

Sherlock to przy Tobie cienki ch*j.

Pater patriae

2012-11-07, 21:54
yoshi88-88 napisał/a:



a mnie nic tak nie wk***ia jak na forum panoszy się ktoś kto uważa że wszystko wie najlepiej i ogólnie niesie ze sobą kaganek prawdy objawionej. Stosuje ta osoba pie**olenie niczym dziadki z białej chatki i uważa się za mistrza erudycji.
Kaczka ma mega lewicowe poglądy, może Ty poczytaj jakie słowa co oznaczają a potem się wypowiadaj



Dobra, masz piwo, uznajmy, że masz rację.

KuroNoTenshi92

2012-11-07, 22:14
yoshi88-88 napisał/a:



a mnie nic tak nie wk***ia jak na forum panoszy się ktoś kto uważa że wszystko wie najlepiej i ogólnie niesie ze sobą kaganek prawdy objawionej. Stosuje ta osoba pie**olenie niczym dziadki z białej chatki i uważa się za mistrza erudycji.
Kaczka ma mega lewicowe poglądy, może Ty poczytaj jakie słowa co oznaczają a potem się wypowiadaj



Szkoda słów na takiego Pater patriae.
Jest fanatykiem i nic tego nie zmieni. Uważa się za najmądrzejszego bo jego PAN i BÓG coś powiedział i on to musi czcić.
To tak jak wytłumaczyć talibom, że idee, za które walczą nie są słuszne. NIE DA SIĘ!

Powiem Ci kolego, że jak spotkasz takiego Pater patriae w realu to usłyszysz od niego "a może frytki do tego?" lub "w czym Panu pomóc?". Kozak w necie, dupa w świecie - podsumowanie na rozładowanie atmosfery o naszym rodzynku.