18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwagi lisa na temat języka korwina mikke

straatveger • 2012-11-07, 17:01
Od siebie dodam tyle, że jak ktoś PO przyjdzie i się nie umie wysłowić u lisa to ten mu pomaga, wszyscy inni są wyśmiewani


Polecam obejrzen na YT cały materiał :
/watch?v=iJuLPnX_FnA


cham będzie chamem - nawet jak założy garnitur i nie wiadomo jak się będzie starał, słoma z butów mu będzie wystawała.
Podobnie p. Durczok, co na antenie mówił, że pan JKM używa słów jakie by mu przez gardło nie przeszły

Pater patriae

2012-11-07, 22:19
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Szkoda słów na takiego Pater patriae.
Jest fanatykiem i nic tego nie zmieni. Uważa się za najmądrzejszego bo jego PAN i BÓG coś powiedział i on to musi czcić.
To tak jak wytłumaczyć talibom, że idee, za które walczą nie są słuszne. NIE DA SIĘ!

Powiem Ci kolego, że jak spotkasz takiego Pater patriae w realu to usłyszysz od niego "a może frytki do tego?" lub "w czym Panu pomóc?". Kozak w necie, dupa w świecie - podsumowanie na rozładowanie atmosfery o naszym rodzynku.



Też chcesz dostać piwo? Dobrze, masz, uznajmy, że masz rację i nie wracajmy do tego.

KuroNoTenshi92

2012-11-07, 22:32
Pater patriae napisał/a:



No to widzę, że u ciebie z czytaniem kiepsko, chociaż i tak wiem, że nie przeczytałeś żadnego z tych programów.



Ehh, matołku, najpierw może dowiedz się co to jest prawica i lewica, a potem próbuj zabłysnąć.



Ad.1
Daj mi chociaż jeden przykład partii, która spełniła swój program polityczny np w 80%-90%. Możesz się na 100% pokusić.
Podpowiem, taka partia nie istniała.

Nie program się liczy lecz czyny polityka i jego zachowanie.
Udajesz znawce a jesteś po prostu standardowym elementem ciemnej masy CO CZYTA I JEST MĄDRY lub kolejny idiota co wierzy w bajki.

Ad.2

Ja użyłem sformułowania skrajna prawica jeśli myślisz, że skrajna prawica równa się zwykłej prawicy. To masz coś z głową nie tak MATOŁKU.

Pańcio

2012-11-07, 23:44
Sytuacja w Polsce jest prosta. PO i PiS zyskują na konflikcie między sobą- kto tego nie widzi, widocznie zgadza się z programem (z tego co przeglądałem parę lat temu dosyć podobne w wielu sektorach). A poglądy pana Korwina są mądre, podobają mi się, szczególnie polityka braku kompromisu. Jednak zdaję sobie sprawę, że te poglądy będą realne ale za 20-60 lat. Wtedy będą sięgać do przeszłości. W tej chwili pozostaje czekać na jednomandatowe okręgi i tam głosować na osoby godne bycia posłem.

F500

2012-11-07, 23:58
No czym innym jest chyba gadanie o dupie maryni z kolegami, tak? Mozna kurew na wsadzać? No chyba można. Czym innym jest bełkotanie publiczne które obraża. Nie rozumiem dlaczego są debile na tej stronie którzy tego nie łapią.

McSzczery

2012-11-08, 00:10
CYPRIAN napisał/a:

zawsze głosowałem i bedę głosował na korwina mikke to moj polityk na prezydęta , na a na premiera to juz bankowo



ja jednak myślę, że Komorowski to dla Ciebie strzał w dziesiątke :homer:

davie6

2012-11-08, 02:41
Ja pie**ole, widziałem to na żywo, Lis wtedy przekroczył granice etyki dziennikarskiej: staną po jednej ze stron, a druga stronę (JKM) zbeształ, no ale nie spodziewałem się innej reakcji po dziennikarzu, żadnym dziennikarzu: neutralność dziennikarska nie istnieje, a kto myśli inaczej, niech obejrzy sobie m.in reportaże o smoleńsku, Madzi z sosnowca, 11. listpada itd. i wtedy przekona się o tak zwanej "neutralności dziennikarskiej", nic tylko hejtować dziennikarzyny :evil:

Hidalgo

2012-11-08, 12:32
miałem coś napisać...skasowałem...napisałem jeszcze raz...skasowałem...i tak nikt nikogo nie przekona "że biało jest białe a czarne jest czarne"

di...........os

2012-11-08, 13:42
Jest stronniczym prymitywem - fakt. Ale jak można inaczej ocenić jego oponenta w tej rozmowie (tj. JKM)? I ten, i ten jest zadufanym w sobie ulicznym mędrcem, którego w dyskusji nie interesuje dojście do jakichkolwiek konstruktywnych wniosków, a udowodnienie za wszelką cenę, że ich racje są lepsze.


Jaki poziom polityczny, tak dziennikarski...