18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UWAGA sadole: megadonos na nienawistników

-=coma=- • 2013-10-28, 12:10
Co o tym myślicie?

"Informatyk ze stolicy wyłowił 211 przestępczych wpisów na forach internetowych i wysłał je do ABW.

Mężczyzna wydrukował wpisy z kilkudziesięciu portali i wysłał do ABW wraz z informacją, skąd pochodzą. Agencja przekazała je prokuraturze Warszawa-Śródmieście, która jako jedyna w stolicy zajmuje się postępowaniami dotyczącymi mowy nienawiści.

Informatyk wyłapał np. deklarację „Zacznę zabijać muzułmanów" albo „Hitler wiedział, co zrobić z Żydami, szkoda, że mu czasu zabrakło" i wezwania takie jak „Żydzi do gazu". Teraz śledczy będą namierzać właścicieli komputerów, na których owych wpisów dokonywano, a potem stawiać zarzuty. – Te działania mogą powstrzymać niektórych użytkowników internetowych forów – uważa policjant znający sprawę.

Śledczy wszczęli postępowania dotyczące publicznego propagowania ustroju faszystowskiego, nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych oraz publicznego znieważania mniejszości narodowych i wyznaniowych. – Każdy z tych wpisów to osobne postępowanie. Chyba że okaże się, że będzie można je połączyć z uwagi na sprawcę – tłumaczy Zdzisław Kuropatwa, szef śródmiejskiej prokuratury. – To są przestępstwa internetowe. W pierwszej kolejności będziemy ustalać operatorów domen, na których były te serwisy, potem będziemy zwalniać operatorów z zachowania tajemnicy i ustalać sprawców. To postępowanie długotrwałe.

Informatyk, który o wszystkim doniósł, na razie nie został przesłuchany.

Wiadomo, że wpisy pochodzą z kilkudziesięciu różnych forów, m.in. Wiocha.pl, Kicze.pl, Sfora.pl czy Wulgaryzmy.pl. Poprosiliśmy administratorów tych stron o komentarz. Odpowiedź dostaliśmy tylko z firmy Dualmedia, do której należy portal Kicze.pl."

Całość artykułu tutaj:
http://www.rp.pl/artykul/21,1060293-Megadonos-na-nienawistnikow.html

niebylowolnychnickow

2013-10-28, 20:09
Gdyby tak większość użytkowników sadola posadzić w jednym więzieniu za rasistowskie teksty to z więzienia zrobiło by się wesołe miasteczko Pozdrawiam :kawa:

Amraith

2013-10-28, 20:11
quartz75 napisał/a:

Breivik też miał podobno słuszne intencje. Ciekawe, co byście myśleli o nim jeśli by zaczął od wybijania Polaków. Albo jakiś Irol w wieku 30+ który nagle rżnie naszych, bo przecież mu robotę zabierają. A sam k***a w życiu do żadnej roboty się nie nadawał. Banda hipokrytów z syfami na twarzy.


Breivik zabijał lewaków a nie ludzi...

Rusznic

2013-10-28, 20:44
Już widzę jak sąd i prokuratura ściga tych gimnazjalistów. Precedens światowy, sądy w Polsce skazują hejterów i trolle internetowe. Hehe :D

te...........1s

2013-10-28, 20:51
Wy sobie jaja robicie a ja musiałem składać wyjaśnienia w sprawie mojego komentarza który dotyczył postępowania przedstawicieli przemiłej, krystalicznie uczciwej i pracowitej nacji jaką są Romowie.
Tak, komentarz ten zostawiłem właśnie na sadolu ;) Także radzę uważać na nadgorliwych bo wolność słowa w tym kraju to fikcja.

Może to ten pedał mi kłopotu narobił.

pemb

2013-10-28, 21:05
"Breivik zabijał lewaków a nie ludzi..." to byli młodzi ludzie, którzy mieli rodziny, marzenia, plany na przyszłośc a jakiś debil wpadł z bronią i ich pozabijał ze względu na orientację polityczną. Ot, k***a bohater. Teraz siedzi w super wypasionym hotelu, studiuje, jedzenie ma lepszy niż Ty czy ja. Powinni go rozstrzelać.

ortodonta

2013-10-28, 21:07
hitler maja hehe w akademcu na oknie miłeś heheheheheh

trebeter

2013-10-28, 21:08


policja, sluzba celna, skarbowka w ilosci kilkudziesieciu osob zrobili najazd na turniej pokerowy.
grozny bandyci postanowili zaspiewac piosenke jedzie pociag z daleka

Black Snake

2013-10-28, 21:59
Dajcie zdj tego 'informatyka'. Jeśli będzie gruby, pryszczaty i do tego prawiczek to stawiam flachę.

Aragon1988

2013-10-28, 22:24
Bardzo ładna akcja, niech wszystkie prawe i lewe pojeby zrozumieją co ich czeka za debilne piłowanie mordy. Prawe i lewe bo w obu grupach są skrajne jednostki głupie jak nogi stołowe.

Amraith

2013-10-28, 23:02
pemb napisał/a:

to byli młodzi ludzie


Lewacy ziombel, lewacy.

Lordzik92

2013-10-28, 23:13
Czyli nawet na sadola trza sie zaczac logowac z Tora? Tylko kilka minut dluzej, by moc bezpiecznie dalej pisac faszystowskie komentarze... Ale zaraz to ja juz jestem faszysta a nie nazista ;( Jutro przypisza do czerwonych...

100PROcentZmC

2013-10-28, 23:29
Jak by wbił na Sadola "Łowić przestępcze wpisy" to by mu na to czasu do końca życia zabrakło :amused:


j***ć ciapatych.

Taumantis

2013-10-29, 00:06
quartz75 napisał/a:

Breivik też miał podobno słuszne intencje. Ciekawe, co byście myśleli o nim jeśli by zaczął od wybijania Polaków. Albo jakiś Irol w wieku 30+ który nagle rżnie naszych, bo przecież mu robotę zabierają. A sam k***a w życiu do żadnej roboty się nie nadawał. Banda hipokrytów z syfami na twarzy.

Szczerze? miałby do tego prawo. Jeżeli polak wyjeżdża to nie jest przystosowany do bycia polakiem, za granicami jesteśmy często jak zaraz i śmiało mogę powiedzieć, że nie utożsamiałbym się z polakami zabitymi przez Bravika, miejsce urodzenia nie czyni ciebie polakiem. W dupie mam polonie, nie radzą sobie w kraju to ch*j, gdyby wszyscy zostali, nie byłoby niżu i praca by była

quartz75

2013-10-29, 00:25
Wybij k***a wszystkich. Wszystkich wokół siebie. Powiem ci więcej, tak, już czas żeby zacząć monitorować internet. Bo więcej w nim nienawiści niż ciekawych treści. A ten portal albo zmądrzeje albo zostanie kolebką ludzi totalnie nieprzystosowanych. Którym pozostanie szukanie przepisu na bomby by zaistnieć w świecie. Kolebką nienawiści do wiedzy, do innej racji, nacji, narodu. Do tego, że historia nie jest pisana pod jeden zj***ny łeb. Ja wróciłem, byłem nieprzystosowany. Ale kto tobie daje prawo mówić w taki sposób o milionach polaków na emigracji? Bo dam se ch*ja obciąć, że zapie**alasz w jakimś magazynie a ja znam ludzi, co na obczyźnie sobie domy kupili. Czego ty nigdy nie osiągniesz ale będziesz się podniecał. Przesiadając się z b5 na b6. Stul pysk.