18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

USA szykują się na misje pokojową

rockface123 • 2012-01-21, 12:41


nie, nie szykują się do 3 wojny światowej tylko do ,,misji pokojowej" :D

a tak szczerzę to nie wiem po kiego ch*ja im tyle czołgów ale my mamy kamienie a oni czołgi...

sadystycznie bolesny

2012-01-21, 12:46
Ani jednego czołgu nie widziałem na tym filmiku. Same LAV i mobilne wyrzutnie rakiet.

vass

2012-01-21, 13:09
Nie wiem k***a kto ma interes w najeżdżaniu na USA, zaatakowali kiedyś demokratyczny kraj ?
Jak już atakują to komunistyczne reżimy, albo arabskich dyktatorów. A, że akurat tam jest ropa, to inna sprawa :)

nmakaveli

2012-01-21, 13:21
vass mało wiesz, pewnie dalej myślisz, że al-kaida rozj***ła wtc?

Xenomorph08

2012-01-21, 13:28
@ vass

ropa - taki szczegół. W sumie to nawet przeszkadza bo każdy myśli że tam pojechali po nią a oni tak na prawdę chcieli pokoju (najlepiej z aneksem kuchennym).


Musze się wyżyć bo niedługo ACTA mi nie pozwoli :D

ziomal4443

2012-01-21, 13:31
widać że Polske unikali że aż tyle ich jest ^^

vass

2012-01-21, 14:01
nmakaveli napisał/a:

vass mało wiesz, pewnie dalej myślisz, że al-kaida rozj***ła wtc?


Nie k***a agenci CIA się rozj***li, bo ich Bush poprosił :-P

lapps

2012-01-21, 14:11
@up
bush to ch*ja do gadania mial, a zlecili to rockefellerowie i inni jak wojne w iraku, afganistanie, wietnamie itd iranie niedlugo jak widac;P

lasyk

2012-01-21, 14:36
Ktoś to policzył?

nieinteresujsie

2012-01-21, 15:32
rockface123 Jesteś zwykłym hejterem zaskoczyłeś mnie dodając coś od siebie myślałem ze tylko jeńczeć i stękać umiesz w każdym razie filmik tak ch... jak twoja twórczość w komentarzach i proponuje abyś wkońcu przeczytał nazwę owego portalu i odpowiedział na pytanie co ona ma wspólnego z tym filmikiem ? gdzie tu czarny humor ?

baxter

2012-01-21, 15:35
ja się tam nie znam na tej wojskowości, ale zauważyłem że wszystkie te pojazdy mają inny kamuflaż niż jak się już dało przyzwyczaić pustynny (afganistan, irak) - cóż to może znaczyć ?

Ba...........co

2012-01-21, 15:35
Rockface nie pie**ol że nie mamy czołgów... Krolla ne oglądałeś?

rockface123

2012-01-21, 16:51
nieinteresujsie napisał/a:

rockface123 Jesteś zwykłym hejterem zaskoczyłeś mnie dodając coś od siebie myślałem ze tylko jeńczeć i stękać umiesz w każdym razie filmik tak ch... jak twoja twórczość w komentarzach i proponuje abyś wkońcu przeczytał nazwę owego portalu i odpowiedział na pytanie co ona ma wspólnego z tym filmikiem ? gdzie tu czarny humor ?



hejterem tak.. nie znam portalu hmm? co jeszcze o mnie powiesz ciekawego/napiszesz ???

przykro mi ale sam jesteś hejterem który nabija sobie posty pie**oląc na lewo i prawo pewnie się zbulwersowałeś bo napisałem że mamy kamienie a oni czołgi? prawda boli nie mamy nic swojego polska kupuje sprzęt od rusków i usa troche od niemiec a swojego nic nie może zrobić taki to zacofany kraj ale co to obchodzi takiego hejtera jak ty i tak z domu wychodzisz tylko do szkoły

możecie się bulwersować wk***iać hejcić jebie mnie to ale gdybym mógł rozj***ł bym ten kraj wypaliłbym napalmem w p*zdu

chmielu666

2012-01-21, 17:35
vass napisał/a:

Nie wiem k***a kto ma interes w najeżdżaniu na USA, zaatakowali kiedyś demokratyczny kraj ?
Jak już atakują to komunistyczne reżimy, albo arabskich dyktatorów. A, że akurat tam jest ropa, to inna sprawa :)


pozwól ,że przepiszę Twoją wypowiedź w poprawnej kolejności.
Cytat:

Jak już atakują to tam gdzie jest ropa, a że przy okazji jest komunistyczny reżim lub arabski dyktator to inna sprawa