18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

USA szykują się na misje pokojową

rockface123 • 2012-01-21, 12:41


nie, nie szykują się do 3 wojny światowej tylko do ,,misji pokojowej" :D

a tak szczerzę to nie wiem po kiego ch*ja im tyle czołgów ale my mamy kamienie a oni czołgi...

~tedwaha

2012-01-21, 19:11
policzy ktoś bo mi sie nie chce

Tu...........bo

2012-01-21, 19:12
sadystycznie bolesny to drogi woloszański

rockface123

2012-01-21, 19:17
jeremyirony napisał/a:



ch*ja wiesz w nogach spisz.
Nic nie mozemy zrobic? O Samochodzie opancerzonym Dzik pewnie nie slyszales? O Turze, Turze 2, Świstaku, Rysiu i Żubrze pewnie tez nie. A to tylko od jednej firmy. Bron tez mamy swoja. Fakt, niektore sa inspirowane bronia zagraniczna, ale wiekszosc to POLSKA konstrukcja. Beryl, Grom (chodzi mi o wyrzutnie rakietowa, nie o jednostke), MAG, RGP-40, PM-84, PMM, PKW BOR, PWKW TOR i w ch*j innego sprzetu. Podsumowujac: NIE pie**ol, pajacu.



i pewnie myślisz że nasz polski sprzęt rozpie**oli w drzazgi sprzęt amerykaninów??? ,,pajacu" ? jak tak to spoko ale prawda jest taka że jesteśmy 100 lat za arabami i murzynami

pogódź się z tym a nie pajacuj a jak masz inne zdanie jak tak kochasz ten kraj to w imie polski strzel sobie w łeb

sosik

2012-01-21, 19:22
sadystycznie bolesny napisał/a:

Ani jednego czołgu nie widziałem na tym filmiku. Same LAV i mobilne wyrzutnie rakiet.



A ja tam żadnego Lava nie widziałem :[ Jak już to Bradleye...
Bradley

LAV


Jest różnica ;)

Suq-Madiq

2012-01-21, 19:52
rockface123 napisał/a:



i pewnie myślisz że nasz polski sprzęt rozpie**oli w drzazgi sprzęt amerykaninów??? ,,pajacu" ? jak tak to spoko ale prawda jest taka że jesteśmy 100 lat za arabami i murzynami

pogódź się z tym a nie pajacuj a jak masz inne zdanie jak tak kochasz ten kraj to w imie polski strzel sobie w łeb




Amerykaninów? k***a, brawo. :D
Mysle, ze na naszym terenie, w naszych miastach owi 'amerykaninowie' mieliby spory problem, zeby nam dojebac.
A z milosci do tego kraju strzelilbym w leb, tylko, ze takiego nieudacznika jak ty. A co tam. Saperka bym ci ten pustak rozj***l.
A skoro tak ci w tym kraju zle, to droga wolna.

I pisze sie "w imie Polski", tepy ch*ju. Z duzej litery.

slide91

2012-01-21, 20:36
@sosik
dokładnie nie ma tam żadnego LAV... same gąsienice i wyrzutnie

kjan77

2012-01-21, 20:58
sadystycznie bolesny napisał/a:

i mobilne wyrzutnie rakiet.

:shock: Jakie mobilne wyrzutnie? Może na jakimś innym filmiku?

MrokoxD

2012-01-21, 20:59
imperatoro napisał/a:

@rockface123

Sam pie**olisz. Polskie haubicoarmaty samobieżne typu "Krab" są jednymi z najnowocześniejszych i najlepszych na świecie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/AHS_Krab



Najlepsze i najnowocześniejsze? Podwozie od PT-91/T-72, wieża i działo od AS-90. Żadnego testu bojowego, to jak pie**olenie o tym, że Leopard 2A6 jest najlepszy... ale w napie**alaniu na poligonie.

bluska

2012-01-21, 21:17
sadystycznie bolesny napisał/a:

Ani jednego czołgu nie widziałem na tym filmiku. Same LAV i mobilne wyrzutnie rakiet.



Widzę że ogar z ciebie jak ch*j a wiedza to tylko z battlefielda. Otóż to nie ma tam ani jednego LAV ponieważ LAV ma normalne opony i wygląda tak

To co tam jedzie to m2 Bradley PAJACU

adie

2012-01-21, 22:22
BongMan napisał/a:



Wikipedia mówi:

Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że to co widzimy w 02:04 można nazwać czołgiem...



Biorąc dosłownie tą definicję z Wikipedii to nic oprócz pierwszych modeli z I wojny się nie kwalifikuje bo umożliwia prowadzenie ognia na boki ;) .

Na szczęście wersję angielską napisali już poprawnie:
Wikipedia EN napisał/a:


A tank is a tracked, armoured fighting vehicle designed for front-line combat which combines operational mobility, tactical offensive, and defensive capabilities. Firepower is normally provided by a large-calibre main gun in a rotating turret and secondary machine guns


donfelipe29

2012-01-21, 23:20
k***a policzy to ktoś w kolńcu?! :roll:

quarenas

2012-01-22, 00:01
ok. 110 sztuk +/- 3

Gary Muwaut

2012-01-22, 00:04
sadystycznie bolesny napisał/a:

Ani jednego czołgu nie widziałem na tym filmiku. Same LAV i mobilne wyrzutnie rakiet.



Jak autor posta pisze że czołgi to znaczy, że są to czołgi, a nie się k***a wymądrzasz..

Mateusz_stg

2012-01-22, 01:07
W Polsce żeby taki składzik uciągnąc to 7 lokomotyw było by potrzebne :)