18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BiszkoptWE

2014-02-22, 16:22
@voidinfinity: Jakbym poszedł na taką akcję i widział gdzieś flagę unii europejskiej czy swastyką to na pewno dążyłbym do tego aby się tego gówna pozbyć, bo nie chciałbym być kojarzony z tym czymś. Tam tego nie ma.

Teraz ukarincy przyjmowani są do naszych szpitali, które nie są dostępne dla polaków, chyba że jest zagrożenie życia. Więc ludzie którzy czekają na to by trafić do szpitala pół roku muszą czekać jeszcze dłużej. To jest korzystne dla Polski?

to...........tt

2014-02-22, 16:55
Tfu, pluję na ten naród UPAiński.

PS: nie wiedziałem, że zapalenie świeczki w oknie może komukolwiek pomóc.
Ten chłopak z tego filmiku (http://www.youtube.com/watch?v=NPz41wCJUaA#t=201) mówi całą prawdę, natomiast ludzie niestety już przeszli na stronę UPAińców, ech co się z naszym krajem dzieje.

vredes

2014-02-22, 18:13
ukraińskie śmiecie, ale czemu się dziwić jak w naszym rządzie same żydy...niedługo oddamy im podkarpacie, lubelszczyznę, suwałki...bo ich kochamy i rząd ładnie wykonuję rozkazy pejsatych którzy celowo odwracają uwagę od spraw Polski bałamucząc nas pie**oleniem z ukrainy.

In...........eo

2014-02-22, 18:35
Jak to określił Mickiewicz, Polska Chrystusem Narodów. Tak zawsze było i będzie zawsze. Przyzwyczajcie się do tego.



A Ukraińcy to nie nasz wróg, przykładowo wielu Polaków należało by wymordować za komunizm, choćby Jaruzela, tak samo jest po stronie Ukraińskiej. Też jest tam wiele zepsutych ludzi, w imię ideologi która nie ma sensu, mordują naszych i swoich zresztą też.

A każdy kto naród Ukraiński, zrównuje z bojówkami które tam są, sam zrównuje siebie z Nazistami. Co by mnie nie zdziwiło bo wiele użytkowników tej strony oddaje jawnie pokłony Hitlerowi. Aż wstyd o tym pisać....

Ek...........em

2014-02-22, 18:35
gonzo3211 napisał/a:

j***ne ukraińskie psy



toastt napisał/a:

Tfu, pluję na ten naród UPAiński.



vredes napisał/a:

ukraińskie śmiecie



Oho, kolejni młodzi patrioci... Przyszłość narodu. :lodowka:

radeek6

2014-02-22, 19:34
Ekspertem, ty mówisz że to my mamy zły na to pogląd ? pomyśl o każdej minucie życia osoby która wycierpiała przez te upa, to jest nie do ogarnięcia, matki patrzyły na śmierć swoich dzieci, same zostawały brutalnie mordowane a ty mi mówisz że Ci co używają te flagi to mają braki w historii ? Człowieku żebyśmy mieli normalny rząd to odrazu to zostało by zauważone i ostro skrytykowane.... to jest chore że oni utożsamiają się z tymi mordercami naszych rodaków i nie pie**ol mi zaraz że to my mamy chore głowy... pomyśl trochę..

Tassadar

2014-02-22, 19:39
Do nas wjechały by czołgi to każdy z ościennych krajów miałby to głęboko w dupie, może Węgry czy Słowacy jakiś mały protest, reszt ma nas we dupie! Poj***ło ten debil kraj, Polacy to nacja idiotyczna, bez swojej świadomości narodowej, poczucia taktu i wielu innych. Wstyd mi za to że muszę słuchać takich bzdur jak te z top komentarza, w dupie mam tą j***ną Ukrainę, chcą niech walczą nie widzę problemu, u nas jest ch*j wielki i co? Gówno nikt nie robi z tym nic, a jak oni tam się tłuką o swoje to o k***a musimy ich wspomóc, pojeby pie**olone weźcie się k***a spakujcie i wypie**alać na Ukrainę, przy okazji załatwcie żeby oddali nasze tereny.

radeek6

2014-02-22, 22:33
To kilka zdjęć majdanu... widać na nich bezczelnie powiewające flagi upa (czerwono-czarne).. Polski rząd nawet nie reaguje, oni utożsamiają się z tymi mordercami !! Wpiszcie w google upa i zobaczcie co oni robili z naszymi rodakami


Zdjęcia z majdanu:







robię taki temat tylko dlatego że chcę aby więcej ludzi zobaczyło z czym ten cały majdan się utożsamia...

Ek...........em

2014-02-23, 06:36
radeek6 napisał/a:

to jest chore że oni utożsamiają się z tymi mordercami naszych rodaków i nie pie**ol mi zaraz że to my mamy chore głowy... pomyśl trochę..




To ty zrozum że oni nie wiedzą o morderstwach popełnianych przez UPA. Nie można zatem mówić że utożsamiają z mordercami, bo to oznaczałoby, że o mordach na Polakach wiedzą, popierają je i zrobiliby to samo dziś. A tak przecież nie jest... :roll:

Re...........lo

2014-02-23, 11:24
Nasi przodkowie patrza na na nas i grzmia. Grzmia bo oto cale 2 pokolenia starych juz dziadkow i dojrzalych doroslych zmarnowalo ich czas poswiecony walce o Polske, a jeszcze maja czelnosc dyskredytowac mlodych, ochoczo nastawionych ludzi. Kiedy polscy Bohaterowie robili krok do przodu, to ich potomkowie cofali sie 2 do tylu. Ale to juz koniec tych wyglupow. Albo pozwolicie mlodemu pokoleniu budowac kraj, ktory jest sprawiedliwy i madry wobec historii, albo zginiecie, zadeptani butami nowego porzadku. Amen

Andre1945

2014-02-23, 15:33
Pieprzyć Ukrainę, ale dlaczego Polacy wywrzaskują hasła UPA? Czy tak samo ochoczo wrzeszczeliby: "Smert' woroham!", gdyby do drzwi kolbami zastukałaby im sotnia striłców?
Pochodzę z Wołynia, UPA wymordowała mi połowę rodziny, prababci siekierą rozcięli brzuch, pradziadkowi odcięli dłonie, a dom spalili, babci udało się uciec. A teraz żyję w kraju, w którym Polaków bardziej obchodzi los Ukraińców, niż ich własnych rodaków na Litwie i Białorusi. Rodaków szykanowanych, więzionych, zastraszanych, dyskryminowanych.
I Polacy ochoczo łączą się z Ukrainą w ''walce'', nie zastanawiając się nawet, o co Majdan walczy. Czy Polsce było źle, jak rządził Janukowycz? Czy było lepiej, jak Juszczenko czcił Banderę?
Ja nie tępię Ukrainy za Rzeź Wołyńską. Ja tępię ich za to, że zbrodnie na Polakach relatywizują, że na pogrzeby upowców chodzą w mundurach SS, że składają kwiaty pod pomnikiem bandyty i mordercy Stiepana Bandery.
Quo vadis, Poloniae?

Peter-Norivotset

2014-02-25, 14:13
Jak to dlaczego wstrząsają hasła upa?
Są tacy ludzie, dla których honor i pamięć o przodkach to jedna z wyższych wartości.
Nasz rząd pomaga ludziom, którzy MASZERUJĄ Z FLAGAMI BANDEROWCÓW, podludzi, którzy bestialsko mordowali Polaków.
Wy jeszcze śmiecie pisać o tym co ma wspólnego przeszłość z pomocą Ukrainie?
Nie wierzę...
Aha temu, który mówi, że oni nie wiedzą, że maszerują pod flagami zbrodniarzy rozpie**oliłbym pysk za głupotę lub kłamstwo.