18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

warheart6

2014-02-22, 13:10
Jak czytam komentarze typu "to nie są ludzie" itp. to rzygać mi się chce. Widzę że w tym kraju przez wieki niewiele sie zmienia. Znowu chcecie nienawidzić i walczyć ze wszystkimi dookoła? Jeśli jesteście takimi wielkimi patriotami to pomyślcie przez chwile o interesie Polski. Odwracając sie od Ukrainy wpychacie ją w objęcia Rosji, gdzie pewnie jeszcze nie jeden by powiedział "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica." Niemcy to wiadomo, hitlerowcy, Czesi, Słowacy sie nie liczą, Litwinów też nie lubimy a w ogóle Wilno jest nasze. I w ten sposób mamy znowu wrogów wszędzie dookoła, brawo. Liczycie na USA? Oni w razie gdybyśmy mieli kłopoty by powiedzieli "You ain't got no oil, sorry". No może by zrzucili na naszego wroga troche ulotek.
Nie mówię że mamy zapomnieć o naszych krzywdach ale świat idzie do przodu więc, ruszcie czasem durnym łbem i pomyślcie
"patroci" co będzie najlepsze dla nas.

tomekwl3

2014-02-22, 13:11
Ach, jak ja uwielbiam pokoleniową odpowiedzialność i gimbopatriotyzm. Każdy ukrainiec to banderowiec, niemiec - nazista, rosjanin - komuch. Pięknie! Brawo! Cieszę się jedynie że nasza władza nie ma takich poglądów bo strach pomyśleć jakby układały się nasze stosunki międzynarodowe. Wyobraźmy sobie że Twój ojciec kogoś zamordował i nie udało się go schwytać. To przecież oczywiste, że teraz ty powinieneś siedzieć za niego! Narąbane macie (niektórzy)! Jeśli dla was patriotyzm opiera się na nienawiści to zaczynam się bać... Tam ginęli ludzie za ideę, za wolność, w imię walki z reżimem. Straszni jesteście. Czy to, że jakaś cczęść z ich przodków popełniła kiedyś zbrodnie oznacza że powinniśmy kibicować wyrzynaniu tych ludzi? Zrozumcie też jedno - propaganda na UKR przedstawia banderę jako bohatera bo walczył o niepodległość kraju (jak to robił wszyscy wiemy) Ale historia jest censurowana (u nas też pomija się niechlubne momenty). Oni o tym nie wiedzą. Przeraża mnie jak ważną rolę odgrywa u nas polityka historyczno-martyrologiczna. Prawda jest taka w historii niemalże ze wszystkimi ościennymi państwami mieliśmy na pieńku. Nienawidźmy wszystkich! Otoczmy kraj murem i zasiekami by nie skalała ziemii ojców naszych noga niemca, rosjanina, czy co gorsza ŻYDA! Pięknie. Bronicie, religii, katolicyzmy a wszystko robicie wbrew jej zasadom. Ja pie**olę... narodowcy... Kraj rozj***ć, gospodarkę zniszczyć, ludzi represjonować, ale żeby Polska była w 100% polska. Przestańcie używać komputerów i internetu najlepiej - to też wynalazki w dużej części znienawidzonych przez nas narodów...

LatającyKumszownik

2014-02-22, 13:13
Po 1 czy jak ta ukraina się podzieli to czy przypadkiem rusek nie podniesie cen za gaz itd ? bo coś mi się wydaje że tak ?? :-/

Po 2 ktoś napisał że nie znają historii własnej : a kogo to jest wina że nie znają ? nasza ? widocznie rząd obrał takie nauczanie historii i ma w dupie prawde. Każdy ma dostęp do środków informacyjnych(książki,internet,itd.) a to że nie sprawdzają to wynika z ich ignorancji.
inny przykład : to że ktoś nie zna prawa nie oznacza że nie poniesie kary a takie pierdzielenie że nie znają i jest mi ich szkoda nie kupuje tego :!:

Po 3 ktoś napisał że wisza flagi UPA tak ? coś mi się nie chce wierzyć że jak wywieszają te ścierwa to nie znają historii :evil:

Po 4 pewnie jest tutaj wielu użytkowników którym ukraincy pomordowali rodziny i nie nie jest mi szkoda ukrainy. Ta pseudo wojna o to kto sie dopcha do koryta władzy jest na pokaz, a nasze media i politycy wykorzystują to jako zasłona dymna naszych problemów :!:

hogg

2014-02-22, 13:19
Ona przypomina Japonkę. A ci dwaj to Amerykanie, ten z lewej wygląda jak młody Lincoln. Jak nic.

Neeelix

2014-02-22, 13:21
OD grudnia słyszę ból dupy o UPA i Ukraińców pod każdym newsem o Ukrainie również na sadolku.
Żeby nie było nudno i żeby było jasne warto wspomnieć o:
o Ruskich (Smoleńsk, Komuna, Katyń, Sybir, Wojna, Zabory)
o Niemcach (Obozy Zagłady)
o Żydach
o Szwedach (Zalali nas)
o Krzyżakach ;)
o Mongołach i Tatarach

A teraz serio. Polacy to w większości zakompleksiony naród potrafiący tylko pie**olIĆ o martyrologii i o tym jak byliśmy dymani przez innych. A takie pie**olenie nic nie daje tylko wzmaga ten Wasz ból dupy :)
żal mi was

Ag...........ei

2014-02-22, 13:25
Dobrze że u mnie w mieście się takich rzeczy nie odpier dala jak w Łodzi, chociaż przyznam się że jakiś ku*as zapalił świeczkę w oknie w bloku na przeciwko, śmiech na sali poprostu

zielak300

2014-02-22, 13:36
Słyszałem, że Polacy mogą się zaciągać do berkutu i legalnie napie**alać ukrainską swołocz. Do dzieła !

kamaclan2

2014-02-22, 13:37
tez słyszalem z opowiesci ze cieli ludzi na cyrkularkach , j***ne baciuchy

sard

2014-02-22, 13:40
PancerIV napisał/a:

sard, sojusz z nami? nie wiesz, a pie**olisz.. banderowcy co j***ni zdrajcy, najpierw byli w oddziałach ss, a potem nagle u ruskich.. mordowali od zawsze polaków tak jak robili to niemcy, ruscy.



A teraz ten sam nacjonalistyczny ruch domaga się ustąpienia Janukowycza, a jakbyś nie wiedział to ma Polskie korzenie deklu - troszkę logiczne, że nie chcą go bandy morderców :->

zaraza i propaganda ojro pedałów Cię dopadła :roll:


Czyli widać, żeś ni ch*ja nie odrobił lekcji historii :)
Poczytaj sobie NIE W NECIE, a KSIĄŻKI, to takie papierowe odpowiedniki ebukuf (pisownia zamierzona) to dowiesz się, że dla Ukraińców, jak i innych państw ze wschodu lepiej było przyłączyć się do szkopów niż czekać, aż ich ruscu zajebią.
Popytaj babci może ci opowie jak to bardziej bali się "wyzwalających" ruskich, tej swołoczy, która rozk***iała wszystkich niż szkopów, którzy mieli jakieś nazwijmy to zasady i rozkazy.
Czy jeśli ktoś sp***oliłby z oddziałów Polskiej Armii Ludowej do siakiejść partyzantki to czy to zdrajca?
Czy generał Własow, który sp***olił spod ruskich do szkopów to zdrajca?
Poczytaj sobie o czym było wtedy, co robili ruscy i dziadzia Stalin, któremu Hitler niegodzien dupy lizać, bo taki z niego był minimalista ;)

Teraz możesz sobie wywyższać się, jacy to jedni zdrajcy a drudzy nie - boś w dupie był i nawet gówna nie było do obejrzenia. W czasie wojny nie ma zasad, pie**olenia o tym że to jest dobre, a to złe - człowieku zastanów się, pomyśl i przestań łykać CZERWONĄ opcję, że Ukraińcy to UPA i ch*j...

Amelinium

2014-02-22, 13:47
Podpiździna w mediach to temat zastępczy i nic więcej. Skończył się Trynkiewicz to trzeba ogłupiać ludzi uciśnionymi baderowcami. Każdy normalny Polak ma w dupie co się tam dzieje, niech się ta swołocz wybije co do jednego.

Avalanger

2014-02-22, 13:56
Skończcie k***a pie**olić.








TO jest prawdziwie nieludzkie... Gdy patrzę na twarz tej kobiety na pierwszym zdjęciu, łzy cisną mi się do oczu. Ileż musiała się ona nacierpieć przed ukojeniem, którym była dla niej śmierć? Czym komukolwiek zawiniła, by zostać tak bestialsko zamordowana?

Najprawdopodobniej pojechała na Kresy, zachęcona perspektywą urodzajnych gruntów, spłodziła z mężem dzieci.. które zostały zapewne zamordowane wraz z nią.

Ileż musiała błagać o śmierć, zanim ta przyszła?
Ile trwały te nieziemskie tortury i ból, który sprawiał, że traciła zmysły?

TO jest prawdziwe sadystyczne.
Aż za bardzo...

bizzy

2014-02-22, 13:57
171 piw za wpisanie w google upa. do czego ten portal zmierza.

PancerIV

2014-02-22, 14:08
sard, wiesz w porównaniu do ukrainskich sk***ieli niemcy, ruscy mieli łagodniejsze metody zabijania w porównaniu do tego co nam fundowało upa, a moja babcia doskonale pamięta co się działo, bo tam była i od zawsze mam niechęć do tego fałszywego jak nasz rząd kraju i to z resztą sztucznie stworzonego przez stalina, a więc przestań gadać.

może Ty nie miałeś pomordowanej rodziny na ukrainie, to nie masz za co nienawidzić ich, bo przecież każdy dba o swoją dupę i może popatrzy na rodzinę. mi tam wymordowali dziadków, babcie i prababkę więc czuje urazę widząc, że potomkowie tego ścierwa nadal istnieją i mają prawo bytu.

może zrozumiesz, a może nie, ja po prostu nienawidzę z czystego serca potomków bandery, a nie wspominałem o normalnych ludziach, bo nie mówię, że każdy jest tam faszystą.

co do innych narodowości, które robiły nam krzywdę.. robią to do dziś, ale w inny sposób, a wcześniej zabijali, ale chociaż rozstrzeliwali mieli lepsze sposoby na zabijanie niż sposoby upa.

przepraszam za błędy :roll:

MateuszMmz

2014-02-22, 14:10
Każdy mówi tylko o Wołyniu, ale co się działo jakiś czas temu w polskim busie pod Kijowem to już k***a zapomnieli. Ukraińcy którzy napadli na niego doskonale wiedzieli co znaczą nacjonalistyczne hasła które wykrzykują - do tej pory nienawidzą Polaków i pomoc naszego rządu na Majdanie nie pomoże.

Fakt, wielu Ukraińców szanuje nas, ale co to zmienia jak wystarczy kilka tysięcy zwierząt, którym obiecano niepodległość do kolejnej rzezi

radeek6

2014-02-22, 14:10
Zobacz zdjecia jakie chłopaki wstawiaja pomordowane POLSKIE kobiety dzieci czy wy naprawde jestescie tak dobrzy że potraficie o tym zapomnieć ? a teraz flagi tych morderców beztrosko powiewaja na wietrzę, jak k***a POLSKA czy POLAK robią co kolwiek złego uderzającego w innych to jest odrazu złe, a jak w nas uderzają, obrażają czy robią takie rzeczy to my jeszcze im pomagamy. Wy jesteście jacyś wycipiali, oni nas jebią bo maja na nas wyj***ne a wy nadstawcie im policzek. Piszesz ze chesz pomagac to pomagaj zdrajco, ale jak Tusk mówi o pomocy to bedzie ona z rządu czyli spocznie na wsyztkich obywatelach nawet tych którzy tego nie chcą.... dla mnie Ci co są za ukrainąto zwykłe świnie