18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zippo

2014-02-22, 14:18
LatającyKumszownik napisał/a:

Po 1 czy jak ta ukraina się podzieli to czy przypadkiem rusek nie podniesie cen za gaz itd ? bo coś mi się wydaje że tak ?? :-/

Po 2 ktoś napisał że nie znają historii własnej : a kogo to jest wina że nie znają ? nasza ? widocznie rząd obrał takie nauczanie historii i ma w dupie prawde. Każdy ma dostęp do środków informacyjnych(książki,internet,itd.) a to że nie sprawdzają to wynika z ich ignorancji.
inny przykład : to że ktoś nie zna prawa nie oznacza że nie poniesie kary a takie pierdzielenie że nie znają i jest mi ich szkoda nie kupuje tego :!:

Po 3 ktoś napisał że wisza flagi UPA tak ? coś mi się nie chce wierzyć że jak wywieszają te ścierwa to nie znają historii :evil:

Po 4 pewnie jest tutaj wielu użytkowników którym ukraincy pomordowali rodziny i nie nie jest mi szkoda ukrainy. Ta pseudo wojna o to kto sie dopcha do koryta władzy jest na pokaz, a nasze media i politycy wykorzystują to jako zasłona dymna naszych problemów :!:




nasz rzad tez ma w dupie prawde i rzad kazdego kraju ma w dupie prawde, bo chca nas wszystkich przerobic na patriotow gotowych oddac zycie za kraj! to polska zaczela mordy na cywilach i palenie wsi, a to co zrobila UPA, bylo odpowiedzia na uciski ze strony polskiej.. wieje od ciebie hipokryzja, jestem pewien, ze o tym nie wiedziales, a ich nazywasz ignorantami. dla nich armia krajowa jest jak dla nas UPA, a mimo wszystko sa dla nas "bohaterami". wszyscy wiemy, ze do oddania przemyslu nie dojdzie, bo to takie samo bezsensowne pie**olenie jak tych plackow z ruchu narodowego co chca lwow z powrotem

Ek...........em

2014-02-22, 14:23
radeek6 napisał/a:

Piszesz ze chesz pomagac to pomagaj zdrajco, ale jak Tusk mówi o pomocy to bedzie ona z rządu czyli spocznie na wsyztkich obywatelach nawet tych którzy tego nie chcą....




Jeśli nie docierają do ciebie argumenty i uważasz że pomaganie innym jest równoznaczne ze zdradą, a wszyscy Ukraińcy powinni beknąć za zbrodnie UPA, to jest mi z tego powodu przykro. Przykro nie z tego co wypisujesz, ale z faktu, iż nasz system edukacji wysrał takiego "patriotę" jak ty.
Gdzieś ty się chował człowieczku chory? Kto cię empatii pozbawił, wykastrował z ludzkich odruchów i jeszcze wmówił, że plucie na inne nacje jest miarą patriotyzmu. I kim ty do cholery jesteś aby tutaj innych od zdrajców wyzywać?
Wycierasz sobie gębę patriotyzmem, a tak naprawdę tylko leczysz własne kompleksy. Zaślepia cię nienawiść do innych nacji i próbujesz sobie ją usprawiedliwić historią.
Młodzi Ukraińcy nic nie poradzą że urodzili się właśnie na Ukrainie. Nie odpowiadają też za zbrodnie swoich dziadów i pradziadów. Jak śmiesz być tak nieludzki w swoich sądach? To co piszesz ty oraz wielu innych wyżej jest skandaliczne. Brak mi już słów. :roll:

swampman

2014-02-22, 14:27
najśmiesznejsze jest k***a to, że czytam wasze komentarze i śmieje się w niebogłosy bo większość agresywnych i nienawistnych komentarzy piszą ludzie urodzeni w latach 90... wasze wiadomości rozumiem bierzecie od własnych dziadków i radia maryja.

niemcy i ruscy sa ch*jowi wiadomo czemu... francja jest ch*jowa bo stchórzyli podczas wojny... wyspy tez sa ch*jowe ale wiekszosc was piszacych tu komentarze o "polaczkach" mieszka tam i zapie**ala na zmywaku.

idąc tą logiką wszyscy sa ch*jowi wiec i niestety my polacy bo świeci też nei jesteśmy.
a ukraincy zajebisci ludzie wiec zycze im powodzenia... nawet tym proruskim bo mam nadzieje ze im sie pouklada w łebach

BiszkoptWE

2014-02-22, 14:30
Jak tak czytam te usprawiedliwienia ukrainców, że oni nie wiedzą co czyniło UPA, no ja pie**ole. Poj***ło wam się w głowach? Kto identyfikuje się z czymś o czym nie ma pojęcia? Tylko idioci i ludzie głupi! Tak! Jak się z czymś ktoś identyfikuje to powinien znać historię, przekonania i k***a wszystko na ten temat.

Weźcie ich jeszcze przeproście za to że wyrznęli nam rodaków.

Zacznę za was.

Drodzy Ukraincy,
Przepraszamy was, tych którzy trzymają z UPA o to że wasi przodkowie wymordowali naszych rodaków w sposób bestialski jak zwierzęta. Nie chcieliśmy aby wam się tak trudno mordowało i przepraszamy za małą liczbę ludzi do zerżnięcia, zarżnięcia i do torturowania, następnym razem przyjdziemy większą chmarą i nie będziemy wam robić problemów. Zapraszamy w czerwcu, może uda wam się pobić rekord sprzed 71 lat.
Jeszcze raz przepraszamy i zapraszamy jeszcze żyjących mordedców polaków do naszego kraju, dostaniecie 10tys zł emerytury, a wasze dzieci po waszej śmierci 20tys renty na głowę.

voidinfinity

2014-02-22, 14:34
Odnoszę się do komentarzy a nie tematu.

Co ma UPA wspólnego z interesem Państwa Polskiego w 2014 roku??? Wytłumaczcie mi to proszę, bo za ch*j waszego chłopo-robotniczego "myślenia" nie rozumiem.

Mnie interesuje tylko co jest w interesie Polski, a nijak nie potrafię znaleźć argumentów za tym, że poszerzenie wpływów rosyjskich jest w naszym interesie.

I to jest jedyna płaszczyzna na której warto rozważać aktualną sytuację polityczną, a nie k***a spuszczać się nad cierpieniami, które zostały nam zadane.

Niemcy robili coś innego? Zachód nie sprzedał nas sowietom? (itp,itd).

A na zmywak to z pocałowaniem ręki zapie**alacie - i jakoś wam krzywdy wyrządzone w przeszłości nie przeszkadzają.

raper900

2014-02-22, 14:41
Krew, nagość, brutalność... Nie ma już harda, że takie tematy lecą na główną?

Keepo

2014-02-22, 14:44
Ukraińcy pozytywnie się wypowiadają o polakach w wywiadach. A więc po co te zj***ne obrazki. Musimy o tym pamiętać ale nie musimy o tym mówić... A tym bardziej w takiej sytuacji k***a.. żenada. To tak jak bym wszedł do sali w której leży twoja chora umierająca babcia i zaczął pie**olić o tym że była mi winna 200 zł i ma mi to oddać. Typowa polaczkowość k***a.. Wielki k***a patriota się znalazł. A żeby Ci kiedyś jakiś Ukrainiec pomógł gdy polak się odwróci.

InnyName

2014-02-22, 14:55
Taka ciekawostka, wpisując hasło UPA wyskakuję ... KUPA :)

Halibut

2014-02-22, 15:01
1. Ukraińców jest na Ukrainie około 30%, reszta to albo ruscy albo ukraińcy, którzy czują się ruskimi i pie**olą resztę Ukrainy (dlatego mimo zachodniej propagandy wygrał tam Janukowycz)
2. W następnych wyborach znów wygra ugrupowanie proruskie, co wtedy? Znów debile będą robić burdel na 'euromajdanie'?
3. Gruba część burdelowców to faszyści głoszący hasła UPA. Nienawidzą Polaków tak samo jak ruskich i mimo, że do kamer mówią ładnie to wykrzykiwane hasła już nie są dla nas miłe. Jeśli ktoś twierdzi, że oni nie znają swojej historii to są bardziej poj***ni niż polski sejm :lol:

Najlepszym wyjściem byłoby dogadać się z ruskimi i zająć po połowie Ukrainę a swołocz trzymać mocno pod butem. Niestety siła Polski jest na poziomie Burkina Faso i Nepalu.

Wronx

2014-02-22, 15:06
mam takie pytanie. jak neonazisci w niemczech beda walczyc o wladze to tez bedziecie ich wspierac i? albo jesli komunisci w rosji zrobia "eurokreml" to rowniez bedziecie ich dopingowac? ludzie, ogarnijcie sie.

voidinfinity

2014-02-22, 15:10
Nie spuszczajcie się na tych banderowców, bo jak się walczy z władzą to się k***a nie wybiera.

Ale co wy k***a wiecie o walce? Wy to umiecie napinać ch*ja przed monitorem i tutaj się wasza waleczność kończy :-P

Patrzcie i uczcie się - bo do końca życia będziecie w usta przyjmowali od donka, w odbyt od jarka.

BiszkoptWE

2014-02-22, 15:13
@voidinfinity: Sama identyfikacja z UPA jest zła, nie widzisz problemu to może mi być Ciebie tylko żal. Jakby teraz niemcy zaczeli walczyć o swoje pod banderą swastyki to też nie widziałbyś w tym nic dziwnego? Tu chodzi własnie o tą j***ną niewiedzę, ale moim zdaniem niewiedza ich nie usprawiedliwia, jakby chcieli to by poznali co to było UPA i nie byłoby problemu (gorzej jakby był :) ).

@Kappy: :| Serio? Porównujesz 200zł pożyczone babci, która jest na łożu śmierci do tej sytuacji? :D No tak rozumiem, jak się nie ma argumentów to trzeba jakiś z dupy wymyślić. Nikt tu nie wrzuca wszyskich ukrainców do jednego wora, bo nie kazdy łączy się z tym UPA ;) to tak samo jak nie wszystkie ciapaki są radykalne. No ale nie zrozumiesz tego, pewnie dużo gazety wyborczej i tvn.

voidinfinity

2014-02-22, 15:20
BiszkoptWE napisał/a:

@voidinfinity: Sama identyfikacja z UPA jest zła, nie widzisz problemu to może mi być Ciebie tylko żal. Jakby teraz niemcy zaczeli walczyć o swoje pod banderą swastyki to też nie widziałbyś w tym nic dziwnego? Tu chodzi własnie o tą j***ną niewiedzę, ale moim zdaniem niewiedza ich nie usprawiedliwia, jakby chcieli to by poznali co to było UPA i nie byłoby problemu (gorzej jakby był :) ).



I co zorganizujesz komitet który będzie chodził i mówił jednej czy drugiej grupie "wypie**alaj"? Serio?

A jak każą tobie i twojemu komitetowi sp***alać to co? Będziesz się z nimi bił?

Ty k***a wiesz w ogóle jak tego typu akcje przebiegają?
Wychodzi każdy, kto chce demonstrować. Nikt się nie umawia, nie robi zapisów etc.

Pomyśl choć 5min zanim coś napiszesz.

A CO NAJWAŻNIEJSZE:

Co mnie k***a moralność tych ludzi interesuje?

Mnie interesuje, czy cała sytuacja rozegra się w sposób korzystny dla Polski czy nie.

Reszta to tylko pożywka dla niedzielnych patriotów i napinaczy.

go...........11

2014-02-22, 15:49
j***ne ukraińskie psy. Żeby jeszcze ci k***a którzy tak ich teraz liżą po jajach, nie zdziwli się w przyszłości jak dostaną kosę od swoich kochanych ukraińców w dupę ich j***nych mać. banderowskie pomioty.