18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczny drift BMW M5 E34

sobanek • 2012-07-30, 02:38


Niezły koleś :mrgreen:

Prawie byłby hard!

Szukałem dokładnie, więc jeśli było, to z góry przepraszam, opieprzcie lepiej tego co beznadziejnie otagował post...

metal15

2012-07-30, 02:48
pięknie to robi ;) ale chyba długo tak nie polata z fartem, to coś jak z tymi driftującymi arabami ;) niby mają przech*j skilla ale od czasu do czasu koło im odpadnie

synmackazklanu

2012-07-30, 02:59
Jak to się stało, że tak zajebiste samochody jak BMW kojarzą mi się z wieśniakami, dresami, głupimi lalkami itd,

BMW jako producent powinno zadbać o swoją reputację i zabronić sprowadzania aut z wiekiem +10 za wschodnią granicę niemiec a przy sprzedaży nowych robić prostą selekcję na podstawie testu na inteligencję, mianowicie kazać potencjalnemu nabywcy podać wynik równania 2+2*2, może w ten sposób sprzedaż spadła by o jakieś 50% ale utrzymali by jakiś standard marki. ja np. nie kupie BMW bo dla mnie to w tej chwili ostatni burakowóz.

BrekiBMW

2012-07-30, 08:45
BMW wprowadziło ograniczenie jeśli chodzi o upalanie samochodów. Chodzi o model M oczywiście i skrzynie biegów która po wykorzystaniu ileś tam szans (strzały ze sprzęgła) traci gwarancję.

Każdy drze jape że BMW to burakowozy jednak zobaczcie sami co za glupoty gadacie. Przykładowo właśnie ten model e34 był jednym z ostatnich skladanych ręcznie w dziale motorsport i w wersjii kombi był jednym z najmocniejszych karawanów przez 10 lat.
Dodatkowo porównując inne samochody z tamtych lat produkcyjnych to niewiele z nich nie może się pochwalić takimi osiągnięciami. Przykładowo Opel, Fiat, Volvo, Seat i wiele innych. W nich najmocniejszymi silnikami były jednostki do max 2-2,5 l gdzie BMW produkowało już w latach 70-80 jednostki 3,5 litrowe i o dziwo można jeszcze spotkać te pojazdy na ulicach (BMW E32 E28)
Jest to firma która wkładała wiele pracy w komfort i prestiż jazdy a lista dostępnych wersji silnikowych zaczynała się na pojemności 1,6 a kończyła na 5,0.

Poza tym po prostu się przyznajcie że BMW nie raz wam na psuło krwi jak zostaliście wyj***ni w waszym nowym Seacie przez 20 paroletnie BMW :D

Co do odpowiedzi kolegi powyżej to uważasz że to burakowozy a sam swoje buraki wiochmenie na targ wozisz passatem...

P.S. Wiem że neokidy i hejterzy zlecą się by sie na mnie dowartościować ale co Wy wiecie... ? I tak was nie stać :D

genghiskhan

2012-07-30, 09:28
po jakiego grzyba wrzucać tu filmiki które mają z 5 lat jak nie więcej....i jeszcze pisze, że byłby hard - a skąd możesz to wiedzieć? :roll:

wiktor4024

2012-07-30, 09:37
Pierwszy raz widze, wczoraj sie urodzilem

ukcioo

2012-07-30, 09:48
ze niby gdzie miał być ten hard?

MrKlocek

2012-07-30, 09:50
Bolid
Młodzieży
Wiejskiej

mutant

2012-07-30, 10:18
Fajnie pocisnął ale z drugiej strony za jakiś czas może jutro może za rok będę czytał na stronie internetowej albo oglądał na hardzie jak to idiota z BMW zabił 10 osób gdyż stracił panowanie nad kierownicą

synmackazklanu

2012-07-30, 11:04
@BrekiBMW
Coś dla fanów BMW, spróbuj znaleźć coś podobnego odnośnie innej marki samochodu, to mówi samo za siebie i właśnie o tym ja mówiłem.


ps. jeżeli poczułeś sie urażony to nie moja wina takie są realia i nie osądzaj mnie, że jeżdzę passatem kombi na stragan z burakami :amused: bo byś chciał mieć taki samochód jak ja i nie jest to BMW :hitler:

sobanek

2012-07-30, 11:16


@up, proszę bardzo!

+ niech zgadnę, jeździsz Hondą Civic?

BrekiBMW

2012-07-30, 14:15
@synmackazklanu
wszelkie filmiki tego typu są wykonane przez takich jak Ty którzy specjalnie je robia by sie pośmiac i dowartościować. A passata nie chciał bym nawet za darmo gdyz jest to kupa gnoju bo od kiedy to diesel jest w osobówce? zeby był oszczędny? jak byś ciągał naczępe z paroma tonami towaru to rozumiem ale po co jeśli wozisz tylko swoje obesrane dupsko?
Druga sprawa ze jak dorośniesz i przejedziesz sie kiedyś tylnim napędem to zrozumiesz...

czerwo64

2012-07-30, 16:41
za każdym razem gdy w temacie jest słowo BMW, w komentarzach zaczyna sie istny rozpie**ol i wojna, ile razy jeszcze?