18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczny drift BMW M5 E34

sobanek • 2012-07-30, 02:38


Niezły koleś :mrgreen:

Prawie byłby hard!

Szukałem dokładnie, więc jeśli było, to z góry przepraszam, opieprzcie lepiej tego co beznadziejnie otagował post...

piazus

2012-07-31, 02:16
BrekiBMW napisał/a:

BMW wprowadziło ograniczenie jeśli chodzi o upalanie samochodów. Chodzi o model M oczywiście i skrzynie biegów która po wykorzystaniu ileś tam szans (strzały ze sprzęgła) traci gwarancję.

Każdy drze jape że BMW to burakowozy jednak zobaczcie sami co za glupoty gadacie. Przykładowo właśnie ten model e34 był jednym z ostatnich skladanych ręcznie w dziale motorsport i w wersjii kombi był jednym z najmocniejszych karawanów przez 10 lat.
Dodatkowo porównując inne samochody z tamtych lat produkcyjnych to niewiele z nich nie może się pochwalić takimi osiągnięciami. Przykładowo Opel, Fiat, Volvo, Seat i wiele innych. W nich najmocniejszymi silnikami były jednostki do max 2-2,5 l gdzie BMW produkowało już w latach 70-80 jednostki 3,5 litrowe i o dziwo można jeszcze spotkać te pojazdy na ulicach (BMW E32 E28)
Jest to firma która wkładała wiele pracy w komfort i prestiż jazdy a lista dostępnych wersji silnikowych zaczynała się na pojemności 1,6 a kończyła na 5,0.

Poza tym po prostu się przyznajcie że BMW nie raz wam na psuło krwi jak zostaliście wyj***ni w waszym nowym Seacie przez 20 paroletnie BMW :D

Co do odpowiedzi kolegi powyżej to uważasz że to burakowozy a sam swoje buraki wiochmenie na targ wozisz passatem...

P.S. Wiem że neokidy i hejterzy zlecą się by sie na mnie dowartościować ale co Wy wiecie... ? I tak was nie stać :D



specjalnie wszedłem, żeby stawić piwo dla pana powyżej

Boober77

2012-07-31, 08:14
@BrekiBMW - swoją wypowiedzią dokładnie potwierdzasz to, że większość włascicieli starcyh e28 i temu podobnych, sciaganych z niemieckich szrotów "superwozów" pasuje do opinii, jaką mają.

A to, że ktoś nie musi się popisywać, jakby grał w jakies d-klasowej wersji "fast and furious" nie oznacza, że jak napisałeś "nie stać cię". Wierz mi, przedłużanie penisa samochodem to najbardziej żałosny sposób na radzenie sobie z kompleksami wieku dojrzewania, które przeciągnęły Ci się do dorosłości.

Piwa nie będzie, bo z dziećmi nie piję.

xblazex

2012-08-02, 02:13
stary dobry filmik. Od zawsze mi sie podobały e34,a "hejterzy" niech sie pie**olą, co oni mogą wiedzieć

BrekiBMW

2012-08-03, 17:00
Carol napisał/a:


I o to właśnie chodzi jeśli mowa o burakowozach, to co reprezentujesz tą wypiwiedzią. Innym auto służy do przemieszczenia się z punktu A do punktu B a burakom w BMW chodzi o przedłużenie sobie w ten sposób króciutkiego interesiku.



piszczała byś jak szmata :banany:

Jesli chodzi o diesle BMW akurat nie jestem za. Co do postu kolegi że BMW robi jedne z najlepszych to chyba pomylił epokę, bo najlepszym dieslem było m21 a obecne najczęstsze m47 na PL drogach to nie udana jednostka. Ale co tam ja się znam, jestem tylko mechanikiem i nic nie wiem...

Boober77 Twój passacik kombi czy tam tikaczento nie dotrwa do wieku poczciwych e28 i żal Ci poprostu hejterze...
P.S. dzieckiem jesteś Ty bo zachowujesz się jak typowy gimbazjalista. A co do długości członka to wczoraj Ci się podobało a dzis juz narzekasz? czyzby murzyn się trafił w agencji?


synmackazklanu Wrodzony kretynizm to masz Ty a Twoja opinia i tak jest gówno warta bo jezdzisz solarisem albo neoplanem co najwyżej...

Krzychu93 Poczytaj sobie dobrze. bo masz złe informacje. W kombi M5 e34 były silniki 3,6 L (s38b36) 315KM oraz 3,8 L (s38b38) 340KM więc swoim rs2 nawet nie pobiłes ani jednego wyniku.

Wszyscy którzy mówia że BMW z pod znaku M to burakowozy chyba naprawdę zamineili sie z chu..mi na głowy :samoboj:

dsk4rav

2014-04-25, 15:10
MUSK JBB !

shodek

2014-04-25, 17:12
Z mojej strony powiem tyle:



ps. sam też jeżdżę BMW e46. Nie zamienił bym tego auta na nic innego, a moim następnym autem też będzie BMW tylko, że już coś mocniejszego. E92 335i <3