18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina według Wojewódzkiego i Figurskiego

lasyk • 2012-06-22, 16:12
Oto w jaki sposób widzą Ukrainę Ci dwaj mało śmieszni chłopcy :idzwch*j: .

Parchol

2012-06-22, 16:32
a mnie to bawi, jeśli komuś się nie podoba ich poczucie humoru to trudno. Żyjemy w wolnym państwie (w odróżnieniu do Ukrainy)

Towdi

2012-06-22, 16:34
A mnie Ci dwaj wk***iają, na siłę starają się być śmieszni, a gdy im to nie wychodzi prowokują właśnie w taki sposób. Ciule.

oskiboski

2012-06-22, 16:34
Głupie sk***ysyny. Od nadmiaru kasy im się w dupach poprzewracało, zapomnieli co to znaczy zarobić na chleb. Celebryci od siedmiu boleści.

BrunerOvned

2012-06-22, 16:43
Jakby pie**olce zarabiali po 1200 na rękę to szybciutko nabraliby szacunku do ludzi. Nie byłoby lamborghini i kontraktów, sponsorów i przygłupich dz**ek za darmola.
...a może zwyczajnie żaden z nich nie oberwał po swoim wypudrowanym ryju od prostego człowieka, który wie co to ciężka robota i honor. Wcale bym nie rozpaczał, jakby któryś z Ukraińców spuścił porządny wpie**ol tym cycom, co w życiu nie skalali się ciężką pracą.

ODkarzacz

2012-06-22, 16:49
oskiboski napisał/a:

Głupie sk***ysyny. Od nadmiaru kasy im się w dupach poprzewracało, zapomnieli co to znaczy zarobić na chleb. Celebryci od siedmiu boleści.



A wszystko przyszło z niczego ;) Swoje wypracowali, przez 20 lat aż udało im się zacząć zarabiać większe pieniądze.

HAL-9000

2012-06-22, 17:20
ODkarzacz napisał/a:



A wszystko przyszło z niczego ;) Swoje wypracowali, przez 20 lat aż udało im się zacząć zarabiać większe pieniądze.



Stary wojewódzkiego, ex-prokurator, na pewno psiknął mu samostartem w karierkę, w tematach w których mógł. Nie gadaj że nie, jakbyś miał dzieciaka i techniczne możliwości, robiłbyś podobnie... Ja z resztą też.

takija

2012-06-22, 17:36
Zazdrość, zazdrość, zazdrość czuje:)

Ja am ich lubie ;) Ukraina sie niepotrzebnie spina ;)

_R...........s_

2012-06-22, 17:37
Przecież wojewódzki się wybił na chamskich i debilnych tekstach. Wystarczy sobie przypomnieć czasy rozkwitu jego kariery, czyli idola. Gość który nigdy nie miał nic ciekawego do powiedzenia, tylko starał się na siłę wybić chamskimi i idiotycznymi tekstami. Następny był jego program, który jak na owe czasy, wybijał się po przez kontrowersje, oraz chamstwo. Teraz już by się tak nie wybił, patrząc jakie gówna lecą w tv, ale kiedyś takie gówno było czymś innym, więc ludzie oglądali to. Ani ten gość nie jest specjalnie twórczy, ani ciekawy, ani śmieszny, pie**oli po prostu te swoje "żarciki", ale skoro ludziom się to podoba to niech go oglądają.

jacekmatys

2012-06-22, 18:18
Już przepraszali za te słowa o ukrainkach w eterze więc??hmm po h*j to było pie**olić ??

gacek216

2012-06-22, 18:33
Ta część Europy przez najbliższe kilkanaście lat nie będzie trawić czarnego humoru. Zawsze będą tematy typu: Smoleńsk, Żyd, dokonania naszego poprzedniego prezydenta, sex, dzieci itp. Trochę dystansu i trzymajcie swoje Ukrainki z daleka od klawiatury ;)

kaiel

2012-06-22, 19:04
@up
no co ty ,żydzi są śmieszni

Borsuk1987

2012-06-22, 19:24
Nie podoba się??

Nie oglądać/słuchać. Proste jak konstrukcja cepa...

Piwo leci za materiał.

gacek216

2012-06-22, 19:36
@kaiel
Zgodzę się, że Żydzi są śmieszni ale powiedz to Amerykanom to deportują do Hameryki i osądzą ponieważ 55% z nich ma poprzycinane napletki

Heniut

2012-06-22, 20:06
Boże czy ty to widzisz?