18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina według Wojewódzkiego i Figurskiego

lasyk • 2012-06-22, 16:12
Oto w jaki sposób widzą Ukrainę Ci dwaj mało śmieszni chłopcy :idzwch*j: .

zjemciem

2012-06-23, 00:34
Towdi napisał/a:

A mnie Ci dwaj wk***iają, na siłę starają się być śmieszni, a gdy im to nie wychodzi prowokują właśnie w taki sposób. Ciule.


Tam pierd*lisz. Ja się pośmiałem Kur*a TO JEST SADISTIC !

Matuch90

2012-06-23, 02:06
Ale takie są realia. Ukraińcy, zawsze przyjeżdżali do nas do roboty, a ich kobiety, najczęściej sprzątają w domach u polaków. Polacy za to jeżdżą do Anglii, Niemiec i USA i tam patrzą na nas w ten sam sposób. Jak na roboli i sprzątaczki.
Studiowałem kiedyś z dwiema dziewczynami z Ukrainy. Ogarnięte laski, prócz ojczystego, angielski i polski - perfekcyjnie. Serio kumate panny. Pracowały normalnie na ścierce u ludzi, którzy nawet w połowie nie byli tak wykształceni i inteligentni, jak one. Ale dla nich to było oczywiste, że będąc w Polsce, tak mają zarabiać. Oni mają to k***a w genach. Po swoich matkach, babkach, ojcach i dziadkach. Zawsze, przyjeżdżali tutaj pracować z mopem, albo na łopacie ! Nawet nie wiedzą, że mogliby robić coś innego.

clemenza

2012-06-23, 08:22
uuuu, widać wielkie ob oburzenie robactwa narodu polskiego - repatriantów zza Buga

CinekVV

2012-06-23, 10:18
dwa cwe*e tyle w tym temacie..

Rafer

2012-06-23, 11:21
O co Wam chodzi? Uderzyli w temat tabu Polaków. W to że przywłaszczamy sobie katolicyzm i robimy się kolebką najczystszego katolicyzmu. I pokazują to co ma miejsce, czyli brak szacunku do kobiet i pracownic. A tym bardziej do Ukrainek, które w odpowiedzi na ten materiał pan Suski nazwał ku*wami. To już było wymowne! Więc nie rozumiem wzburzenia, tacy przecież jesteśmy. Ukrainki to tylko ku*wy i nielegalni pracownicy. Ukrainka to także popychle domowe. Poczytajcie ile ich jest w Polsce oszukiwanych i wykorzystywanych i molestowanych? Kto je wykorzystuje i oszukuje w Polsce? Chińczycy?

kroplowa

2012-06-23, 12:01
Płaczą polaczki, bo ktoś inny wyrwał się z tłumu.. To jest wolność słowa, mnie rozbawiło, a wam hejterom ch*j w pięty dla zachęty!

Borsuk1987

2012-06-23, 12:29
arathorn napisał/a:

Jak widzę wypowiedzi obrońców tych dwóch starych pedałów którzy starają się udawać studenciaków to mi się scyzor w kieszeni otwiera.
Te dwie k***y starają się być młodzi nowocześni ale wychodzi im tylko takie gówno.

Dla MSZ Ukrainy wielkie brawa, nie powinno się dopuszczać żeby takie zera mogły obrażać naród.




I twój post też z dupy jak Twoje pochodzenie....

Piwo dostałeś przez pomyłkę więc nie sikaj ze szczęścia :)

faba

2012-06-23, 14:55
BrunerOvne
d napisał/a:

Jakby pie**olce zarabiali po 1200 na rękę to szybciutko nabraliby szacunku do ludzi. Nie byłoby lamborghini i kontraktów, sponsorów i przygłupich dz**ek za darmola.
...a może zwyczajnie żaden z nich nie oberwał po swoim wypudrowanym ryju od prostego człowieka, który wie co to ciężka robota i honor. Wcale bym nie rozpaczał, jakby któryś z Ukraińców spuścił porządny wpie**ol tym cycom, co w życiu nie skalali się ciężką pracą.



Trzeba być mega niedojebem żeby w dzisiejszych czasach zarabiać 1200zł, chyba że miałeś na myśli ejro. Czy każdy szanowany człowiek musi urabiać sobie łapy w gównie, robi to co lubi, pisze, prowadzi program pod własnym nazwiskiem, radio itp. Czy taka praca jest gorsza? Każdy ma to na co zasłużył, a jego lambo czy porsche nie wzięło się z leżenia

oskiboski

2012-06-25, 22:55
Ich program zdjęto z anteny Radia Eska, widać nie obciągnęli komu trzeba w ramach przeprosin :lol:

masabitumiczna

2012-06-26, 10:28
Wku#wia mnie to, że w tym zasranym kraju, żartów nie traktuje się jak żarty...
odrobina dystansu... pajace robią sobie jaja bo mają taki styl, jak ktoś chce to niech słucha, jak nie to nie... poprawność polityczna do pożygu...

mcmt

2012-06-26, 10:35
Poczucie humoru i gadane mają. Mają również haryzmę i tego im odebrać nie można.
Ale to, że wojewódzki jest wieśniakiem dowiedziałem się z: