18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina według Wojewódzkiego i Figurskiego

lasyk • 2012-06-22, 16:12
Oto w jaki sposób widzą Ukrainę Ci dwaj mało śmieszni chłopcy :idzwch*j: .

Zl...........ny

2012-06-22, 20:07
Przecież to są pedały...

Pr...........zy

2012-06-22, 20:11
Jak Polskę obrażają w innych krajach to płaczemy jacy to oni są podli a sami mamy podobnych pajaców którzy ubliżają, więc co się dziwić reakcji Ukraińców. Po prostu te dwa tępe puste cepy powielają stereotypy o innych tak jak inni o nas.

BulletRide

2012-06-22, 20:24
Aż mi się przypomniał kawałek Grupy Operacyjnej - Poranny WF (całość na YT)

"W radiu znowu Michał Figurski
Sztywny jak w trumnie Kazimierz Górski
Miał Wojewódzki być co jest ku*wa
Budżet był tylko na jednego durnia
Na bilbordach przecież są razem
Dwóch półgłówków to jak jeden błazen
To smutny wacek przy smutnym wacku
Pod jedną kołdrą na tym obrazku
To dwóch anorektycznych chłopczyków
Uciekinierzy z poznańskich słowików
Poranny wuef czy to jest fajne
Może to wuef ale w szkole specjalnej"

da...........li

2012-06-22, 20:29
a mi się podoba i codziennie rano ich słucham w esce rock

sozi890

2012-06-22, 21:02
Jak sie nie podoba to na kiego ch*ja na sadolu siedzicie :D Kwejka molestujcie :D

Jak dla mnie esencja sadyzmu, jeden z nielicznych tematow ktore pasuja do tego serwisu :D

Ro...........ce

2012-06-22, 21:32
Jakoś mnie to nie rozbawiło.

A ogólnie to nie słucham / nie oglądam więc ch*j z nimi. Bardzo rzadko się nawiną w radiu jak się jedzie akurat autem ale jakoś zawsze mało śmieszne jest co oni pie**olą.

ox...........tr

2012-06-22, 21:56
niesmaczne, suche żarty. Myślałem, że ci dwaj coś sobą reprezentują a tu niespodzianka

ly...........sz

2012-06-22, 22:27
Ciekawe jakby w Ameryce poszedł podobny tekst w audycji radiowej o Polkach?
Pewnie byłoby podobne "oburzenie" co na Ukrainie. Nie każda Polka na emigracji się k***i, podobnie z Ukrainkami.

Lindius

2012-06-22, 22:33
Odstawiając na bok to że ci dwaj to tacy i tacy, to czy nie jebie Wam to trochę hipokryzją że akurat TUTAJ oceniamy ich żarty?...

orzeszwmorde

2012-06-22, 22:42
Tyle hałasu a po nagraniu idą do kibla pisiorkami się trącać...

skizo

2012-06-22, 23:06
Dobrze prawią j***ć hejterów i zazdrosne p*zdy

arathorn

2012-06-22, 23:28
Jak widzę wypowiedzi obrońców tych dwóch starych pedałów którzy starają się udawać studenciaków to mi się scyzor w kieszeni otwiera.
Te dwie k***y starają się być młodzi nowocześni ale wychodzi im tylko takie gówno.

Dla MSZ Ukrainy wielkie brawa, nie powinno się dopuszczać żeby takie zera mogły obrażać naród.

DziQ6666

2012-06-22, 23:56
Co nie zmienia faktu że te ukraińskie ścierwa przyjeżdżają do nas tysiącami, biorą każdą robotę i wykonują ja na odpie**ol ( liczą się naj***ne godzinki) za 8-9 zł za godzinę.. a nasze stawki przez to lecą na lep na szyje i ku*as w garniturze mówi ze kryzys i jak nie chcesz roboty to wypie**alaj..

Jak czegoś z tym nie zrobimy to będziemy mieli jak Niemcy z cyganami

Zresztą co wiele mówić, ciężko znaleźć krajową k***ę a nie Ukrainkę ( jedyna krajowa jaka mi na myśl przychodzi to Donald ale nie ruszył bym.. )

kalollo

2012-06-23, 00:26
Dorobili się na chamskich tekstach? Gadają jak potłuczeni? Mają kasy od cholery dzięki temu. Wam ktoś broni tego samego? Przecież też możecie. Na pewno wolelibyście jeździć wozem za 150tyś a nie za 15tyś. A może nie? No tak, ciężka praca i honor za 2tyś za miesiąc jest zdecydowanie lepszą opcją.
Także powodzenia w dalszych spinach