18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina w przeddzień wojny - Komentarz Konieczny!

vonreinert • 2014-03-01, 17:14


W materiale o awanturze na Placu Wolności w Łodzi, szpitalach czekających na banderowców z Majdanu, chaosie władzy na Ukrainie, krymskiej autonomii, szarych eminencjach międzynarodowej polityki, r*chach wojsk rosyjskich i nastrojach Polaków w przeddzień wielkiego konfliktu.

kubczyk

2014-03-02, 15:40
Norma w tym kraju

ch...........ox

2014-03-03, 12:15
Cytat:

quanticox napisał/a:
zdjęciami pomordowanych ofiar podczas rzezi wołomińskiej.


Jakiej? :roll:


Dzięki Tadzik za zwrócenie uwagi ;-) po pijaku pisałem :mrgreen: oczywiście chodziło mi o rzeź wołyńską.

OR...........PL

2014-03-04, 00:30
solarik13 napisał/a:



po co mają atakować nasz kraj?!??! szczenięce myślenie. Wasza wiedza historyczna jest zatrważająca. Większość tutejszych gimbusów popiera JKM, jakie on ma zdanie na temat Rosji? Ano takie, że lubi Rosję tym bardziej im dalej znajduje się od naszych granic. Ciekawe co będzie za kilka lat, gdy okaże się, że kryzys gospodarczy wcale nie zniknął, UE się rozpadnie i z prawej strony będzie czyhał na nas niedźwiedź.




pie**olę historię. Chcę godnie żyć, i zarabiać odpowiednie pieniądze. Rosja jest be? Okej, to natomiast jest myślenie 40sto latka leczącego swoje kompleksy ignoracką wiedzą polityczną.
Rosja to nasz największy rynek zbytu. Gdyby nie nasza ch*jowa polityka w stosunku do nich, na pewno mielibyśmy większe zyski, w każdej gałęzi przemysłu. Ale dla kogoś, kto myśli tylko o swoim, co by tu jeszcze sprzedać, coby tu jeszcze sprywatyzować to raczej zły argument.
Odcinam się od rozmowy z Tobą. Przez takich debili jak Ty Polska jest tam gdzie jest - zaraz przy dnie, dzieli nas tylko Ukraina.

Czym Ty chcesz zaatakować Rosję? Wodą i szabelką? Ogniem i mieczem? Przepierdzianymi Herculesami, które dostaliśmy od Amerykańców jak spust na twarz? Tak naprawdę jedyną wartościową kwestią w Wojsku Polskim (oprócz dobrze wyszkolonej, acz znikomej piechoty) jest lotnictwo. Z tym że 48 F16D+ i 32 MiGi 29 to k***a trochę za mało.

Nie chcę kolejnej wojny przez takiego idiotę jak Ty, więc zamknij pysk

8Preacher8

2014-03-25, 20:46
ORMO_PL napisał/a:



Przepierdzianymi Herculesami, które dostaliśmy od Amerykańców jak spust na twarz? Tak naprawdę jedyną wartościową kwestią w Wojsku Polskim (oprócz dobrze wyszkolonej, acz znikomej piechoty) jest lotnictwo. Z tym że 48 F16D+ i 32 MiGi 29 to k***a trochę za mało.

Nie chcę kolejnej wojny przez takiego idiotę jak Ty, więc zamknij pysk



W tej kwestii rozumiem kolega ma doświadczenie wynikające z "przyjmowania"? :)