18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina w przeddzień wojny - Komentarz Konieczny!

vonreinert • 2014-03-01, 17:14


W materiale o awanturze na Placu Wolności w Łodzi, szpitalach czekających na banderowców z Majdanu, chaosie władzy na Ukrainie, krymskiej autonomii, szarych eminencjach międzynarodowej polityki, r*chach wojsk rosyjskich i nastrojach Polaków w przeddzień wielkiego konfliktu.

grzybers221

2014-03-01, 19:04
Nigdy nie lubiłem UA i nic tego nie zmieni. Oni gdyby mogli to częstowali by nas nożem pod żebra gdybyśmy tylko "odwrócili wzrok".

macicek

2014-03-01, 19:06
weźcie tego geja zabierzcie z przed moich oczu

ASAKKU

2014-03-01, 19:09
Bardzo mądrze gada jak na młodziaka, ale nie mogłem się powstrzymać :krejzi:

Mojoo

2014-03-01, 19:11
@macicek, co slinka ci cieknie? każdy widzi co chce widzieć, ja np. widzę całkiem inteligentnego kolesia, który mądrze prawi.

ps. Chłodna ocena sytuacji to jest to.

teken

2014-03-01, 19:15
Tak moi drodzy zaczyna się 3 wojna światowa.

Rosja pomaga ukrainie, ONZ i NATO wpie**ala się pomagać ukrainie, do tego unia europejska też się wpie**ala, do tego stany tez się wjebią, byleby mieć jakieś stanowisko.
I tak mamy wojnę Rosja vs UE + USA, a Polska jak zwykle po środku całego gówna, zaczną pomagać UE i ONZ to dostaniemy pierwsi wpie**ol, bo jesteśmy najbliżej.

Do zobaczenia w piekle.

SztywnyDrąg

2014-03-01, 19:18
Co wy piszecie? Nie możecie doczekać się ataku Rusków? My od wschodu oni od zachodu? To ruski marsz potrwa wtedy ciut dłużej i za jednym zamachem przywłaszczą sobie dwa kraje.
Zapamiętajcie: Jeśli dojdzie do wojny i Rosja ją wygra następni jesteśmy MY!!
Ukraina jest nam potrzebna chociażby w roli strefy buforowej.

vodoslav

2014-03-01, 19:28
Mówiłem od dawna ze skutek będzie jeden- przesunięcie granic, sterty trupów itp. Ukraina nie jest celem, to tylko kolejny krok. Putin to także tylko jeden z wielu graczy, napewno nie najsilnieszy na planszy. Ciekawi mnie kto dyktuje warunki i do czego ostatecznie dąży.

piterek098

2014-03-01, 19:28
otworzył mi oczy,polać mu :wodka:

MCMerci

2014-03-01, 19:31
Putin jest zajebiście mądry. Oby rozj***ł pokojowo to lewactwo z polskiego sejmu i dał jakiś z głową na karku.

merh

2014-03-01, 19:57
EJ,ja nie chce tutaj wojny. Mam jeszcze dwa motocykle do odrestaurowania :(

Gosc mowi o rzeczach,ktore wiekszosc z myślących ludzi wie. Nie znacie moze kogos,kto byłby w stanie puscic to zamiast wiadomosci w tv? :D

japkoI

2014-03-01, 20:00
Ja nie chcę iść walczyć za Ukraińców. Aż boję się jutro obudzić i dowiedzieć się co się zaczęło.

Presty

2014-03-01, 20:12
Wysłuchałem tego dupka do chwili, jak w swojej wolnej interpretacji faktów stwierdził, że "polski rząd legitymizuje 20 tys protestujacych na Majdanie" - co za kretyn. Ale - jak widać - takie gadanie wśród podobnych kretynów znajduje zrozumienie...

POWODZENIA!

debaser

2014-03-01, 20:15
j***ć ukrainców.

rigsuit

2014-03-01, 20:21
@japkoI
Za jakiś czas pewnie dostaniemy karty mobilizacyjne, szybkie szkolenie i nie ważne jak, z czym, i po co to i tak będziesz musiał posprzątać gówno które ściąga na nas nasz j***ny rząd... Tusk już coś zapowiadał że nie będzie tolerował interwencji na Ukrainie, lepiej by było jakby się nie udzielał wcale bo jak Ruskie się wk***ią to po Ukrainie jeszcze będzie Polska do ogarnięcia, a nasza armia wiadomo 100 tysięcy aktywnych żołnierzy, stare czołgi i samoloty poniżej 100 sztuk z każdego typu

IRONiczny

2014-03-01, 20:22
Ale jak słyszałem polaków którzy krzyczą herojom sława to ch*j strzela