18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina w przeddzień wojny - Komentarz Konieczny!

vonreinert • 2014-03-01, 17:14


W materiale o awanturze na Placu Wolności w Łodzi, szpitalach czekających na banderowców z Majdanu, chaosie władzy na Ukrainie, krymskiej autonomii, szarych eminencjach międzynarodowej polityki, r*chach wojsk rosyjskich i nastrojach Polaków w przeddzień wielkiego konfliktu.

kieriii

2014-03-01, 20:34
1:30 - klocuch?!

Plecionkarz

2014-03-01, 20:37
Fajna koszula, już gdzieś ją widziałem.


8Preacher8

2014-03-01, 20:54
Presty napisał/a:

Wysłuchałem tego dupka do chwili, jak w swojej wolnej interpretacji faktów stwierdził, że "polski rząd legitymizuje 20 tys protestujacych na Majdanie" - co za kretyn. Ale - jak widać - takie gadanie wśród podobnych kretynów znajduje zrozumienie...

POWODZENIA!



Dobra "gejniuszu" pokaż swoją wiedzę, dowody, argumenty, a jak nie masz żadnych to tylko Ci przypomnę żebyś nie zapomniał na poniedziałek kredek do tornistra spakować

ch...........ox

2014-03-01, 21:18
Slawa ukrainu! I te nastki drące mordy w pierwszym rzędzie. Albo to mniejszość ukraińska albo totalne kretynki... Żałuję, że nie było tam naszych kiboli z transparentami "czekamy na Lwów" i zdjęciami pomordowanych ofiar podczas rzezi wołomińskiej.

OR...........PL

2014-03-01, 21:22
To paranoje, że w moim pięknym mieście są tacy idioci. i to jeszcze na Placu Wolności. ch*j w dupę samorządom w Łodzi.
Sława w Ukrainie? Ciekawe co mówili Polacy w '43 jak płynęli Wisłą. Martwi.

CiociaSmiglo

2014-03-01, 21:23
Tusk pie**oli że trzeba wywrzeć presje na Rosji i to zadanie jest w rękach europy. szkoda jedynie że tylko polska jak zawsze wyciąga rączki do spraw, które nie powinny jej dotyczyć a reszta krajów siedzi cicho. Wywrzeć presję na Rosji? Proszę bardzo, gl;hf.

sosna92

2014-03-01, 21:44
cały konflikt na Ukrainie to jedynie mistyfikacja i manipulacja, aby wojska rosyjkie weszły na teren ukrainy, zblizyly sie do granicy Polskiej i zaatakowały nasz kraj, wtedy europa bedzie stała przed nimi otworem!

OR...........PL

2014-03-01, 21:50
Up

A po co Rosjanie mają atakować nasz kraj? No, zastanów się, co mamy my, czego nie mają oni? Jaki byłby powód tego ataku?

kubczyk

2014-03-01, 22:01
Sprawa jest prosta. Rosjanie nie chcą oddać Ukrainy w ręce władz nie będących pod ich protektoratem ponieważ tracą wtedy mobilność w rejonie morza śródziemnego. Żadnej wielkiej wojny nie będzie, możliwy jest konflikt lokalny jeżeli wojska Ukraińskie dadzą się sprowokować jak Gruzini w 2008 bo cały schemat działania Putina jest taki sam, wydawanie rosyjskich paszportów, pie**olenie o obronie obywateli kraju jakim jest Rosja bla bla bla. Zdz**ko może nastać, jak do konfliktu w takim samym kontekście jak Rosjanie dołączy się Turcja która dysponuje nie małą siłą, jest wstanie realnie odciąć flotę czarnomorską od dostępu do basenu morza śródziemnego i popiera Ukrainę.

placek666

2014-03-01, 22:22
dobrze gada . a reszta sp***alać do USA ,.

vonreinert

2014-03-01, 23:35
Dajcie już spokój z tymi koszulkami! Jeśli naziści pili piwo to ja już nie mogę? A jak nosili czarne buty, to też nie można mi założyć? Koszula jak koszula... swastyki nie ma to żaden totalitaryzm, a kolor pasuje do tła.

solarik13

2014-03-02, 02:55
ORMO_PL napisał/a:

Up

A po co Rosjanie mają atakować nasz kraj? No, zastanów się, co mamy my, czego nie mają oni? Jaki byłby powód tego ataku?



po co mają atakować nasz kraj?!??! szczenięce myślenie. Wasza wiedza historyczna jest zatrważająca. Większość tutejszych gimbusów popiera JKM, jakie on ma zdanie na temat Rosji? Ano takie, że lubi Rosję tym bardziej im dalej znajduje się od naszych granic. Ciekawe co będzie za kilka lat, gdy okaże się, że kryzys gospodarczy wcale nie zniknął, UE się rozpadnie i z prawej strony będzie czyhał na nas niedźwiedź.

kubczyk

2014-03-02, 11:29
@solarik13 bez przesady, Rosja ma o wiele więcej zmartwień z jej prawej strony od sąsiada zwanego CHINY. ;-)

Tassadar

2014-03-02, 12:41
Poj***ny ten nasz naród, idzie bydło się cieszyć jakąś zj***ną ukrainą i teraz drą mordy wszyscy sława ukrainie, wiedzą chociaż o co drą tego ryja? Teraz jak będzie jeden z drugim szedł do szkoły czy pracy czy po jakikolwiek zasiłek czy pomoc powinni mu powiedzieć sława ukrainie, idź tem rzebraj. U nich co najwyżej w morde można dostać

zomos

2014-03-02, 13:06
w sumie takie krzyczenie "sława ukrainie" brzmi podobnie do "heil hitler". W sumie jeszcze nigdy w historii w innych krajach nie słyszałem by ktoś krzyczał "wolność Polsce" ...