18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ufo w misjach STS

Adenozynotrifosforan • 2012-08-11, 00:23
Oprócz niezidentyfikowanych obiektów latających w ziemskiej atmosferze, istnieją obiekty nagrane na orbicie przez astronautów w trakcie misji na międzynarodową stację kosmiczną

Wiele z nich można nazwać zwykłymi kosmicznymi pozostałościami po sondach i satelitach, ale niektóre odbiegają od definicji kosmicznego śmiecia.


Inwazyja :jezdziec:

solteck

2012-08-11, 00:29
W archiwum X też był motyw, że kosmonauci wiedzieli ufo...
Wmówiono im, że to ruska technologia

danieltrcd

2012-08-11, 00:33
Kiedyś jakiś astronauta z NASA przed śmiercią powiedział, ze NASA codziennie wykrywa tysiące niezidentyfikowanych obiektów latających po orbicie, a te informacje był bardzo tajne.

Ostrovsky

2012-08-11, 00:38
Piwo za Inwazyja :jezdziec:
Rozbawiła mnie ta emotionka

dN...........N!

2012-08-11, 02:17
pie**olę, ciąg dalszy historii z poprzedniego posta.

ja rozumiem, że to całkiem fascynające żeby odwiedzali nas kosmici. 500 lat odwiedziali nas aniołowie, demony, a 2000 lat temu sam syn boga - jezus!... ale k***a proszę Cie. oglądasz filmy o kosmosie nagrywane wiertarką, w rozdzielczości 160x120, black and white żeby było fajniej i jesteś pod super wrażeniem samego siebie bo znalazłeś tak ważny argument w twojej tezie oO

kolejnego posta powinien napisać jehowy

ToPrzeciezJa

2012-08-11, 03:50
@up wolę taki argument, niż Ciebie napinającego się tutaj bez dowodów, że takiego czegoś nie ma^^ Jak dla mnie jestem pewny, że na taki ogromny kosmos jest na pewno inna forma życia niż nasza

Mar0

2012-08-11, 09:01
@up
Może, a nawet na pewno bo wszechświat jest ogromny i przez ludzi nie zbadany nawet 1% jak nie promil.

PS. Na filmiku to na bank ruscy testują nowy sprzęt zrobiony z Lady. :krejzi:

Go...........ga

2012-08-11, 09:58
Ogółem sprawa wygląda tak: są to kosmiczne śmieci w 90% przypadków, w kolejnych 10% nie mam pojęcia co to jest, jednakże wątpię aby było to UFO.

Btw. na filmiku nie ma tylko misji STS, a są też wstawki z misji 'Ranger'

solteck

2012-08-11, 10:20
Gouranga napisał/a:

, w kolejnych 10% nie mam pojęcia co to jest, jednakże wątpię aby było to UFO.



:homer: UFO to właśnie jest nierozpoznany obiekt latający geniuszu

qwerq123

2012-08-11, 11:13
Czas się zbroić!!

PanKupa

2012-08-11, 11:22
Jak masz więcej takich filmików to wklejaj.

@dnkn

Czekam aż ty polecisz a przestrzeń powietrzną i wyślesz mi filmik full HD z Twojej kamery poprzez WiFi, bo przecież połączenie jest wszędzie...

Miles87

2012-08-11, 11:24
myślałem że coś z bukmacherką będzie.

ti...........ax

2012-08-11, 12:31

HolyCrom

2012-08-11, 13:03
Nie rozumiem jak to jest, kosmiczna technologia, ludzie w kosmosie, olbrzymie nakłady finansowe, a nagranie jak z pierwszych aparatów w telefonach. O co kaman? Jeżeli wszystkie te obiekty na filmiku to kosmici, to jest ich w ch*j i faktycznie jest to inwazja. Ale raczej interesujące są tylko te obiekty, które widać, że nienaturalnie zmieniają kierunek lotu.

dN...........N!

2012-08-11, 14:13
@ToPrzeciezJa
napinałem się bo za bardzo się wczuwacie.

ja tez jestem przekonany, że wszechświat jest pełen inteligentnych cywilizacji, muszą ich być miliardy, ale k***a - nie odwiedzają nas, nie ukrywają się przed nami. jeśli udało im się pokonać te kosmiczne odległości to uwierzcie mi, muszą być parę lat przed nami, po co mieli by się ukrywać?