18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ufo w misjach STS

Adenozynotrifosforan • 2012-08-11, 00:23
Oprócz niezidentyfikowanych obiektów latających w ziemskiej atmosferze, istnieją obiekty nagrane na orbicie przez astronautów w trakcie misji na międzynarodową stację kosmiczną

Wiele z nich można nazwać zwykłymi kosmicznymi pozostałościami po sondach i satelitach, ale niektóre odbiegają od definicji kosmicznego śmiecia.


Inwazyja :jezdziec:

takija

2012-08-11, 22:35
Zapominasz o jednym... Może i same nagrania są autentyczne, głosy są prawdziwe, ujęcia też Ale już jakieś przybliżenia, śmieszne zoomy, "dodatki"....każdy może je dorobić ;) I nie widze w tym żadnego problemu;) Niewyraźny, zamazany ślad pobudza wyobraźnie. Poza tym sami astronauci też mogli widzieć to...co widzieć chcieli;)

Mało to fejków znajduje się na tym portalu? o całym necie nie wspominam ;)

Nagrania znajdują się w archiwum NASA....to znaczy że ktoś inny je wykradł? Wstawienie napisu na samym filiku to też żadna filozofia;)

Ja nie twierdze że te nagrania są wymysłem ludzi i są perfidnym fejkiem;) Pisze tylko o tym że stare nagranie, nagrywane starym sprzętem może (ale nie musi) zawierać wiele błędów które wyglądać mogą (ale nie muszą) jak UFOOO ;)

Kali90

2012-08-11, 22:42
Ja miałam okazję zobaczyć kiedyś coś ciekawego na niebie. Nie sądzę że to ufo, niemniej było interesujące. Patrząc przez okno (7 piętro żadnych zasłaniających widok budynków itp) zauważyłam jakby 3 kuleczki świecące na czerwono. Ot tak sobie wisiały w poziomym rzędzie. Nie poruszały się wcale, więc stałam i patrzyłam nadal. W pewnym momencie kulki się rozdzieliły w tym samym czasie. Jedna poleciała dość szybko w górę nieba, druga w dół, a środkowa po prostu dalej wisiała. Nagle, kiedy odległość miedzy nimi była już naprawdę duża, zniknęły. Nie wiem co to było ale widok ciekawy :D

Bridgwater88

2012-08-11, 22:44
miliony lat ewolucji...tysiace ludzi zatrudnianych do tego typu zadan...miliardy wydane na j***ne rakiety...I wciaz wszystko w czarno-bialym kolorze do ch*ja ! :/

Pi...........is

2012-08-11, 22:51
Każdy świadomy człowiek wie że istnieje życie pozaziemskie.
Ponoć jednego obcego już złapali na ziemi ale któż to wie...
Rząd to ukrywa, to prawda ponieważ powstała by ogólna panika i zniesmaczenie ciemnogrodu i zacofania jakim jest nasz świat...


...w porównaniu do obcych cywilizacji oczywiście.

A to że jeszcze żyjemy oznacza że nie koniecznie są wrogo nastawieni.

Lec

2012-08-12, 00:01
2:57 - Pizza Hamerykanie to już wszędzie naśmiecą : DD

etinos

2012-08-12, 09:14
Tak Gouranga, smieci sie zatrzymuj,a przyspiesza i zmieniaja kierunek, przez co, przez wiatr? Idz sobie byc glupi gdzie indziej.

b00mba

2012-08-12, 13:34
Oto jest jedyny słuszny dowód na istnienie UFO


grzess777a

2013-04-08, 17:30
Kali90, Też widziałem coś takiego,tyle żę punkty były bardziej pomarańczowe. Na pewno nie były to żadnego rodzaju lampiony, ze względu na prędkość i szybkość manewrów z jaką to się poruszało. Cieżko mi to pojąć, może jest to jakieś zjawisko atmosferyczne, które nie zostało wyjaśnione, albo tajny sprzęt (W Polsce?), jakieś ultra szybkie drony. Do dziś zastanawiam się co to faktycznie było.