18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ufo w misjach STS

Adenozynotrifosforan • 2012-08-11, 00:23
Oprócz niezidentyfikowanych obiektów latających w ziemskiej atmosferze, istnieją obiekty nagrane na orbicie przez astronautów w trakcie misji na międzynarodową stację kosmiczną

Wiele z nich można nazwać zwykłymi kosmicznymi pozostałościami po sondach i satelitach, ale niektóre odbiegają od definicji kosmicznego śmiecia.


Inwazyja :jezdziec:

takija

2012-08-11, 14:41
ok. Wierze. Te nagrania a szczególnie te cyfrowe zoomy są bardzo realistyczne.

Adenozynotrifosforan

2012-08-11, 17:24
@dnkn pytanie po co by się mieli ukrywać jest jak pytanie po co ludzie trzymają zwierzęta w zoo, powodów może być milion, jednym z nich może być po prostu czysta obserwacja, obserwacja i nic więcej nic tu nie trzeba rozwijać, nawet jakbyś miał przelecieć pół galaktyki to pierwsze od czego być zaczął badanie planety jest obserwacja :)

@up trochę wyżej - co do jakości nagrań, takie po prostu są, zapytaj typów z nasa, dlaczego nagrywają takimi a nie innymi kamerami, nie wiem może mają lepsze nagrania, ale nie istnieją w opinii publicznej, zresztą te kamery nie służą do podziwiania widoków :)

też uważam że większość z tych obiektów mogą być śmieciami, ale w niektórych nawet sami astronauci nie mają pewności co widzą - a to chyba oni powinni wiedzieć najlepiej

Fotomontaż tych nagrań nie wchodzi też w grę, więc wszystkie zarejestrowane obiekty są prawdziwe, zostaje tylko kwestia czym są

takija

2012-08-11, 17:30
Adenozynotrifosforan napisał/a:


Fotomontaż tych nagrań nie wchodzi też w grę, więc wszystkie zarejestrowane obiekty są prawdziwe, zostaje tylko kwestia czym są



A niby dlaczego fotomontaż nie wchodzi w gre? :D W jakim Ty świecie żyjesz...

pATRYKOify

2012-08-11, 19:12
Ja pie**ole następny który wrzuca zmontowane gówno i myśli że to prawda...

Filo1

2012-08-11, 19:13
również piwo za inwazyję xd

thewhitestar

2012-08-11, 19:20
Zesrałem się z wrażenia :o

6gexidge

2012-08-11, 19:24
Jak zwykle jakość materiałów powala. NASA również "kameruje" sprzętem z drewna ?

Adenozynotrifosforan

2012-08-11, 19:26
@demonkuba Oficjalne nagrania NASA fotomontażem :D ? kolego, w takim świecie jaki próbujesz mi przedstawić, równie dobrze twój album rodzinny może być fotomontażem...

icac

2012-08-11, 19:27
7:45
Sid z Epoki Lodowcowej

Attero132

2012-08-11, 20:25
Jak by to było prawdziwe nie udostępnili by tego pod groźba zaj***nia...

Pysio0

2012-08-11, 20:31
Czy wy głupi jesteście? Przecież z daleka widać, że to Ruscy.

peliniusz

2012-08-11, 20:38
Ludzie czemu wy tego nie widzicie?!?!?! Przecież to są archiwalne zdjęcia na przestrzenii wielu lat!
Misja Apollo 10 miała miejsce w 1969!
Apollo 14 - 1971!
Czy też zdjęcia ze stacji kosmiczniej MIR która zaczęła działać w 1986.
A wy chcecie super jakości? Wtedy nie było HD.
Kosmici są wśród nas a hollywood i rząd specjalnie robi nam papke z mózgu żebyśmy nie powariowali bo najbardziej ludzie sią boją nieznanego. A te "przecieki" są specjalnie zaplanowane ,żeby powoli przygotowywać ludzi na prawde.

takija

2012-08-11, 21:53
Adenozynotrifosforan napisał/a:

@demonkuba Oficjalne nagrania NASA fotomontażem :D ? kolego, w takim świecie jaki próbujesz mi przedstawić, równie dobrze twój album rodzinny może być fotomontażem...



Pokaż mi jakąkolwiek sprawdzoną informację że te nagrania są oficjalne ;) Kolego, jeśli w filmie "Droga bez powrotu" ktoś napisze że film oparty jest na faktach to znaczy, że to jest prawda i te leśne ludki sobie tam biegają? No litości....

Devill11

2012-08-11, 22:14
Jeśli już mowa o załogowych lotach to ostatni był dawno temu nawet nie wiem czy nie Apollo 14, a następny jest planowany na około 2060r chyba.

Adenozynotrifosforan

2012-08-11, 22:26


@demonkuba oprócz rejestracji rozmów, które są autentyczne a są częścią tychże nagrań, nad nagraniami masz numer i nazwę misji, nie będę szukał każdego filmu z osobna bo jak tytuł wskazuje te nagrania są ARCHIWALNE i o ile są na jakieś oficjalnej stronie NASA to znajdują się w ich archiwach, a do nich niestety jak się domyślasz dostępu nie mam. Wiem próbujesz wbrew logice i na siłę podważyć te nagrania a dobrze wiesz że są autentyczne. Teraz patrząc z twojej strony - jeśli te nagrania są:

1. Fotomontażem - to z pewnością ktoś musiał mieć baaardzo dużo czasu, pieniędzy chęci (musiałby też pracować w NASA) aby podrobić:

- głos astronautów i kontrolerów
- prom i inne instalacje
- otoczenie (ziemia, księżyc)

uwierz mi, o ile były by to zdjęcia, to istniałoby prawdopodobieństwo fotomontażu, ale nagranie jest bardzo trudno podrobić

W toku twojego myślenia wychodzi na to że nagrania i zdjęcia np. z naprawy teleskopu Hubble'a też są fotomontażem ba! wszystkie nagrania nasa, wychodzi na to, są fotomontażem :)

Jest różnica pomiędzy historią opartą na faktach a o nagraniu z oficjalnej misji która MIAŁA miejsce :) kolego