18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w parlamencie Gruzji

~_Yarko_ • 2024-04-15, 16:17
Podczas rozpatrywania ustawy o zagranicznych agentach ...


Info:

Siriuz

2024-04-18, 13:34
darek1234 napisał/a:

No właśnie... śledztwo w sprawie wymordowania Polaków przez twoich braci w Kozielsku, Ostaszkowie, Starobielsku, Katyniu i Charkowie zakończone?



Dareczek idź się pobaw oponą

MysteryMan

2024-04-18, 15:50
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

czyli uważasz że jesteśmy niepodległym krajem?



Tak tak właśnie uważam, gdybyś nie wiedział w dzisiejszych czasach każde państwo jest od kogoś zależne w jakimś stopniu.

Siriuz napisał/a:

A Ty uważasz, ze jest? Na jakiej podstawie? Bo troli widzisz w Internecie? Rosja jest takim samym zagrożeniem jak każdy nasz sąsiad.
Amerykańskie zdjęcia i to jeszcze chyba prywatnej firmy W tej zj***nej wojnie tylko jedna strona zionie nienawiścią na tle narodowościowym i nie jest to Rosja. W Rosji Ukraińcy mają się ponoć dobrze, na Ukrainie jak powiesz słowo po rosyjsku to zaraz bydło zlinczuje. j***ny faszyzm.
ABW to powinno przywitać każdego ch*ja, który nakręca nienawiść do innego narodu i podburza do wojny.



Aha ? I co w związku z tym że amerykańskie ? I tak uważam że kacaapia jest zagrożeniem na jakiej podstawie ? Bo zaatakowała sąsiednie państwo ? A ich propaganda jawnie nam grozi ? roSSja nie zionie nienawiścią ? k***a to po jakiego ch*ja nam grożą ? "W Rosji Ukraińcy mają się ponoć dobrze" Skąd masz te informacje bo ciekawy jestem :D " Rosja jest takim samym zagrożeniem jak każdy nasz sąsiad." Ciekawa hipoteza na jakiej podstawie uważasz że np Czechy są takim samym zagrożeniem jak roSSja ?