18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w parlamencie Gruzji

~_Yarko_ • 2024-04-15, 16:17
Podczas rozpatrywania ustawy o zagranicznych agentach ...


Info:

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-15, 19:06
smc napisał/a:

Można zaznaczyć różowym kolorem nicki ruskich agentów? Byłoby czytelniej na tym forum.



Zgłoś do ABW, niech ocenią kto jest ruskim agentem.

ps. argument wobec osoby a nie tezy to gówno a nie argument.

8-)

mit2

2024-04-15, 19:29
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Ci to przynajmniej nam nie wciskają Zielonego Ładu, drogiego gazu z USA, technicznego zboża z Ukrainy, Żydowskich świeczek do sejmu, Paktów Imigracyjnych UE, Traktatów pandemicznych WHO, tzw. "równości" wg. ELGJEBETÓW według ONZ, nie rozbrajają naszej armii (Ukrainiec Dudenko) , nie pozywają nas w Strasburgu za zamykanie granicy dla syfu z Ukrainy.... długo by wymieniać...


Jacy wspaniali ci rosjanie!
Co tam wlatujące co raz rakiety, co tam kilkuletnia wojna hybrydowa, rzesza siatek szpiegowskich i fabryki trolli zalewających polski Internet :lol: Prawdziwi k***a łaskawcy.
Nie wspominając o finansowaniu w całej Europie organizacji eko-terrorystycznych.

Siriuz

2024-04-15, 19:51
mit2 napisał/a:

Jacy wspaniali ci rosjanie!
Co tam wlatujące co raz rakiety, co tam kilkuletnia wojna hybrydowa, rzesza siatek szpiegowskich i fabryki trolli zalewających polski Internet Prawdziwi k***a łaskawcy.
Nie wspominając o finansowaniu w całej Europie organizacji eko-terrorystycznych.



O k***a! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!

SkoPio1

2024-04-15, 19:54
wrzesin602 napisał/a:

do tego ręce upie**olone maczetą za kradzież pieniędzy



A po jaki ch*j nam 560 bezrękich?!

s_e_b_e_x

2024-04-15, 21:17
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

U nas to trzeba by było sejm chyba zbombardować żeby pozbyć się agentur: Żydowskiej, Ukraińskiej, Niemieckiej, Amerykańskiej, UE, WEF, ONZ, WHO...



a czemu to z wielkiej litery piszesz coś co winno być z małej?

mit2

2024-04-15, 21:36
Siriuz napisał/a:

O k***a! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!


Nie boję się kacapów. Ja nimi gardzę. Tak jak ukrami, białorusinami i całą resztą tej rusińskiej zarazy.
A działania trolli są na dłuższą metę bardzo szkodliwe społecznie. Powinieneś coś o tym wiedzieć ;-)

Siriuz

2024-04-15, 21:42
mit2 napisał/a:

Nie boję się kacapów. Ja nimi gardzę. Tak jak ukrami, białorusinami i całą resztą tej rusińskiej zarazy.
A działania trolli są na dłuższą metę bardzo szkodliwe społecznie. Powinieneś coś o tym wiedzieć



Tak trolle srają po Internecie i dzięki nim mniej siedze na tych zj***nych portalach. Za to zj***ny zachód wraz z UE doj***ł 30% skumulowanej inflacji, a w niektórych branżach 100%, wzrost kosztów życia, cen energii, paliw... wszystko jest w ch*j droższe. Wiec sorry, wole już żeby Ruskie trolle zalewały internet. j***ć zielonych komuchów, jakby Ruscy ich rozj***li to wcale bym sie nie pogniewał.

gonzor

2024-04-15, 22:48
Czyż to nie Polacy - Kaczyński wspierał Gruzję w rozwoju i budowaniu demokracji?
Czyżby coś poszło nie tak ??
Podpowiedzcie mi !

darek1234

2024-04-15, 23:45
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Jak widze jak ktoś pisze RoSSja to wiem że mam doczynienia albo z ......... albo z propagandystą mającym za zadanie polaryzować społeczeństwo i budzić nienawiśc aby łatwiej było namówić Polaków aby umierali za Banderland.
To dlaczego państwa zachodnie nie chciały tej ustawy? A ja Ci powiem czemu, bo wtedy pie**olona komunistyczna UE by nie mogła również wpływać na Gruzję.



Widzisz synek,sam się pie**olnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, ch*j że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie

Siriuz napisał/a:

O k***a! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!



Ciebie powinni skasować admini, bo swoje argumentacje i wysrywy są na poziomie totalnego głupka (nie mówiąc, że kiedyś sam napisałeś o ruskim trollingu za pieniądze). Takich przygłupów powinno odwiedzać ABW regularnie i nie chodzi o odmienność poglądów tylko wręcz szkodliwe działanie przeciw Polakom

gonzor napisał/a:

Czyż to nie Polacy - Kaczyński wspierał Gruzję w rozwoju i budowaniu demokracji?
Czyżby coś poszło nie tak ??
Podpowiedzcie mi !



Kaczyńscy to zawsze były zwykle przygłupy i nie mieli nigdy i na nic wpływu. A po prawdzie to tylko największa finansjera ma wpływ na wybory, w tym w Gruzji

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-15, 23:57
darek1234 napisał/a:

Widzisz synek,sam się pie**olnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, ch*j że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie



o narodowościach mówisz? O Związku Radzieckim który był INTERNECJONALISTYCZNYM tworem?
To polecam się dokształcić i poczytać książki żebyś nie pie**olił bzdur o "złych ruskich" że "oni to wszystko zrobili". Po za tym to RZĄD który aktualne rządził był wrogiem, a nie zwykli Rosjanie, nie przypominam sobie ŻADNEJ sytuacji aby zwykli Rosjanie napadali na cywilów Polskich w przeciwieństwie do Ukraińców. Więc lepiej z takimi argumentami nie wyjeżdzaj bo jak sięgnę w historię to się okaże że mamy samych wrogów dookoła...


Po za tym:



Ale nie zrozumiesz...

Siriuz

2024-04-16, 00:01
darek1234 napisał/a:

Widzisz synek,sam się pie**olnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, ch*j że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie
Ciebie powinni skasować admini, bo swoje argumentacje i wysrywy są na poziomie totalnego głupka (nie mówiąc, że kiedyś sam napisałeś o ruskim trollingu za pieniądze). Takich przygłupów powinno odwiedzać ABW regularnie i nie chodzi o odmienność poglądów tylko wręcz szkodliwe działanie przeciw Polakom
Kaczyńscy to zawsze były zwykle przygłupy i nie mieli nigdy i na nic wpływu. A po prawdzie to tylko największa finansjera ma wpływ na wybory, w tym w Gruzji



Ok, teraz już jestem pewien - jesteś umysłowo upośledzony :) Na bank masz orzeczenie o niepełnosprawności i nakuwiasz całymi dniami w Internecie opłaconym z zasiłku.

mit2

2024-04-16, 00:28
Siriuz napisał/a:

Za to zj***ny zachód wraz z UE doj***ł 30% skumulowanej inflacji, a w niektórych branżach 100%, wzrost kosztów życia, cen energii, paliw... wszystko jest w ch*j droższe. Wiec sorry, wole już żeby Ruskie trolle zalewały internet. j***ć zielonych komuchów, jakby Ruscy ich rozj***li to wcale bym sie nie pogniewał.


"A u was murzynów biją!".
Jeśli myślisz, że w tak prymitywny sposób uda ci się zmanipulować naszą dyskusję na twoją korzyść, to jesteś głupszy niż do tej pory podejrzewałem.
Sugeruję nie przypie**alać się do jednego przykładu, tj. farm trolli, tylko spojrzeć na całokształt wrogości kacaplandu wobec Polski.
No wiesz, wojna hybrydowa, siatki szpiegowskie, próby sabotażu i te sprawy...

I żebyś się nie przypie**olił do kolejnego bzdetu: zgadzam się, j***ć zielonych, ale tak samo i czerwonych.
A twoi kochani ruscy idąc rozj***ć zielonych na zachodzie, po drodze musieliby wpierw rozj***ć biało-czerwonych.
Chciałbyś, żeby Polska spłynęła krwią?

Siriuz

2024-04-16, 00:52
mit2 napisał/a:

"A u was murzynów biją!".
Jeśli myślisz, że w tak prymitywny sposób uda ci się zmanipulować naszą dyskusję na twoją korzyść, to jesteś głupszy niż do tej pory podejrzewałem.
Sugeruję nie przypie**alać się do jednego przykładu, tj. farm trolli, tylko spojrzeć na całokształt wrogości kacaplandu wobec Polski.
No wiesz, wojna hybrydowa, siatki szpiegowskie, próby sabotażu i te sprawy...
I żebyś się nie przypie**olił do kolejnego bzdetu: zgadzam się, j***ć zielonych, ale tak samo i czerwonych.
A twoi kochani ruscy idąc rozj***ć zielonych na zachodzie, po drodze musieliby wpierw rozj***ć biało-czerwonych.
Chciałbyś, żeby Polska spłynęła krwią?



No wybacz, ale na przykład zła Rosji sam podałeś internetowych troli, a teraz dorzuciłeś do tego ogólne hasła o wojnie hybrydowej, siatkach szpiegowskich i sabotażach. Jakbym był lewakiem to skwitowałbym to krótko - teorie spiskowe. Rzecz w tym, że nie czuję żadnych negatywnych działań ze strony Rosji, no może poza obśmiewaniem naszych inwestycji typu przekop przez mierzeję, ale to samo przecież robi Europa zachodnia. Przed wojną na Ukrainie mieliśmy z Rosją chyba najlepsze od dziesięcioleci stosunki dyplomatyczne i handlowe. Nie wspomnę o Chinach.
Nie, Ruscy nie muszą przez nas przejść, żeby rozj***ć zachód, za to jestem niemal pewny, że zachód broniąc się przed Rosją rozdepcze Polskę, dokładnie tak samo jak zrobił to z Ukrainą.

mit2

2024-04-16, 01:29
Siriuz napisał/a:

No wybacz, ale na przykład zła Rosji sam podałeś internetowych troli, a teraz dorzuciłeś do tego ogólne hasła o wojnie hybrydowej, siatkach szpiegowskich i sabotażach


Ślepy jesteś? Dwa posty wcześniej podałem kilka przykładów, a ty się przyj***łeś do jedynego, który w jakikolwiek sposób mogłeś zbagatelizować i przekierować rozmowę na inne tory.
Słaby z ciebie troll.

Siriuz napisał/a:

Jakbym był lewakiem to skwitowałbym to krótko - teorie spiskowe.


...ale nie jesteś lewakiem, więc nie napiszesz, że to teorie spiskowe. A jeżeli nie są to teorie spiskowe, to jest to prawda. No bo nie jesteś lewakiem? :-)


Siriuz napisał/a:

Rzecz w tym, że nie czuję żadnych negatywnych działań ze strony Rosji,


To, że ty nie czujesz, to nic dziwnego :lol:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=rozbita+siatka+rosyjskich+szpieg%C3%B3w
Za samo to powinno się zerwać z tym ruskim ścierwem stosunki dyplomatyczne.
Jest jeszcze to: https://wiadomosci.wp.pl/ten-manewr-rosjan-mogl-zabic-polakow-maly-samolot-spada-jak-w-studni-6895760022743808a
Trzy razy przypadkiem kacap prawie się wpie**olił w samolot Straży Granicznej. No co za przypadek.

A wlatujące "niechcący" rakiety to k***a co?

No i jest jeszcze ten nieszczęsny smoleński wrak, to jak zbezczeszczono zwłoki i poprowadzono "śledztwo".
I to są przykłady wzięte na szybko z głowy. Jakbym się przyłożył, to pewnie niezłe wypracowanko by powstało.

Siriuz napisał/a:

Nie, Ruscy nie muszą przez nas przejść, żeby rozj***ć zachód,


No tak, przelecą jak motylek nad Polską i wylądują telemarkiem u szwabów :lol:

Siriuz napisał/a:

jestem niemal pewny, że zachód broniąc się przed Rosją rozdepcze Polskę, dokładnie tak samo jak zrobił to z Ukrainą.


Uuuu, ale taktyczna wpadka :-D Właśnie przyznałeś, że to kacapy zaatakowałyby Europę, a nie na odwrót haha.
I kiedy ostatnio sprawdzałem to ruskie, a nie NATOwskie rakiety deptały miasta ukrów.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-16, 01:32
mit2 napisał/a:

/// jakieś paranoidalne wysrywy + nienawiść emocjonalnego NPC///



Czy Ruskie są z Tobą teraz w pokoju?