18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymbark nie kłamie^^

abi14 • 2011-05-28, 22:24
Uspokaja:)








Aaa czasem nawet Ulula:D

spiepszaj_dzbanie

2011-05-29, 23:12
persman napisał/a:

nie porownuj wodki do trawki bo przez wode to niejeden czlowiek sie zarzygal na smierc albo kogos zaj***l a slyszales o takiej sytuacji po trawie?


może to dlatego że meneli nie stać na dżojnta

bedą się tu dzieci kłócić

rozrewolwerowany

2011-05-30, 15:57
dcd napisał/a:

chamski miał


A co ty, k***a, jointy z bobów kręcisz ?

Wilku94

2011-06-01, 23:18
RastaMan napisał/a:

ojtam, ojtam... pie**olicie tu o wódzie, może po kilkudniowym jaraniu zielska nie ogarnia się wszystkiego ale w pełni kontroluje się swoje poczynania, porównajcie sobie skutki palenia i picia dzień w dzień przez 7 dni, długo by wyliczać takich co tydzień chlania wydłużył im się na długie lata przez co stracili wszystko w okół siebie, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego co piszę niech zalinkuje foto/filmik człowieka który wraca obrzygany, obejszczany po zielsku na czworaka przez autostradę do domu...


Tak k***a ?! Za to po alkoholu nigdy po zejściu fazy nie łapałem dolin,jak wypije piwko to po dwóch godzinach nic nie czuje,a jak zjaram lufe z rana to przez cały dzień mam zmułę jak mi faza zejdzie.Do tego od alkoholu nie uzależnisz się tak łatwo jak od ganji.Fajnie jest se zajarać,ale nie pie**ol mi tu że to nie szkodliwe.
Jak ktoś chce jarać to niech se jara ch*j z tym,ale niech mi tu rastaman jakiś poj***ny nie wkręca że trawka - dobra dobra nie szkodzi nie uzależnia,bo ktoś w to uwierzy i mu to zaszkodzi.
j***ć rastamańską propagandę.

lady macbeth

2011-06-02, 20:50
no i mi smaka narobiliście, wheeeereeeee isss my weeeeed