18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twierdza Modlin na sprzedaż

kufel01 • 2013-01-28, 11:02
W tym kraju sprzedaje się już wszystko. Słynna z II wojny światowej twierdza Modlin pójdzie pod młotek. Zamiast zmodernizować budynki i zrobić z twierdzy muzeum albo siedzibe wojska to k***a mendy sprzedajne chcą tam galerie zrobić. Jak ja k***a nienawidzę tego j***nego rządu i wszystkich jego struktur i ludzi .


Agencja Mienia Wojskowego szykuje się do sprzedaży Twierdzy Modlin. Przetarg najpewniej zostanie ogłoszony już w lutym. Na gruncie o łącznej powierzchni prawie 59 tys. mkw. mogą powstać m.in. obiekty handlowe i usługowe, ale także możliwe są funkcje rekreacyjne oraz mieszkaniowe.
Cena wywoławcza to 56 mln złotych. Wylicytowana cena podlega jednak 50 proc. bonifikacie z tytułu wpisania nieruchomości do rejestru zabytków.

Cała reszta wpisu tutaj:

http://www.biztok.pl/Chcesz-kupic-potezna-wojskowa-twierdze-Nie-ma-sprawy-a7025

Dz...........ak

2013-01-28, 11:11
Ja mam do sprzedaży dwie małpki.

Muscasa

2013-01-28, 11:30
@up wyraża więcej niż tysiąc słów ;D

mrokussw

2013-01-28, 11:31
I dobrze bedzie hajs na nowe auta i podwyzki dla posłow

dohc1

2013-01-28, 11:45
Nie no k***a, wszędzie szukają oszczędności, tylko nie u siebie. Kraj można wyprzedać, a i jeszcze sobie k***y nagrody przyznają ch*j wie za co... Przepraszam za wulgaryzmy, ale z dnia na dzień widzę, że ulica Wiejska nie powinna istnieć. Zburzyć, zaorać. Niedługo nawet w skarpetkach nie zostaniemy :P

melow

2013-01-28, 11:58
Nie ma się co dziwić dlaczego nasz kraj pomału rozkupują zagraniczni inwestorzy skoro w rządzie mamy pedałów, agentów, murzynów którzy ledwo po polsku mówią bez wykształcenia. Nie rozumiem dlaczego te barany nawet jak nie umieją nic sami wymyślić to niech politykę i sposób zarządzania odgapią od krajów w których ona dobrze funkcjonuje !!!!

rudikopf

2013-01-28, 12:09
@up
Dokładnie, Suty_dziobaka, dohc1, melow - macie absolutną rację, ja myśle, że zamiast coś dodawać to moje przemyślenia zastąpię tym oto linkiem:

http://youtu.be/_an_QfL-HJI




miczel1

2013-01-28, 12:15
no i h*j....Panowie/Panie kto nie był to jechac zwiedzac robic foty bo niedługo nie bedzie po co :(

dohc1

2013-01-28, 12:50
rudikopf napisał/a:

@up
Dokładnie, Suty_dziobaka, dohc1, melow - macie absolutną rację, ja myśle, że zamiast coś dodawać to moje przemyślenia zastąpię tym oto linkiem:

http://youtu.be/_an_QfL-HJI




Obejrzałem, wypełniłem, wstawiłem na fejsa. I tak ch*j to da, ale takie kampanie są jak najbardziej potrzebne.

Smutas

2013-01-28, 13:32
A kto ci zabrania kupić tę twierdzę i urządzić tam muzeum? Z drugiej strony ciekawi mnie, skoro tak płaczesz, jak często odwiedzasz inne muzea?

dohc1

2013-01-28, 14:12
Smutas napisał/a:

A kto ci zabrania kupić tę twierdzę i urządzić tam muzeum? Z drugiej strony ciekawi mnie, skoro tak płaczesz, jak często odwiedzasz inne muzea?


No tak, najlepiej sprzedaj całą południową Polskę, bo np. mieszkasz nad morzem i masz ją w dupie. Zresztą tam raczej jest mowa o sklepach, galeriach, mieszkaniach, niż o muzeum.
Jestem przeciwny sprzedawaniu czegokolwiek, co ma jakąkolwiek wartość historyczną, narodową, bo w końcu nic tu nie zostanie. Wszystko zostanie wyprzedane zagranicznym firmom i polskie to nawet źdźbło trawy na podwórku nie będzie.
Czemu za granicą jest lepiej? Bo k***a inwestują we własne, krajowe produkty. A Polak jak chce coś zrobić w swoim kraju, to zawsze ma pod górkę, czasem się udaje, ale zazwyczaj dostaje chędogiego kopa w facjatę. Tak niestety było, jest, i, jak widać, będzie. Więc kupujemy w portugalskiej biedro, chodzimy w amerykańskich nike szytych w chinach, jeździmy zdezelowanymi, niemieckimi ropniakami... Takich przykładów można wymieniać tysiące. Dlatego wybacz Panie "Smutas", ale pie**olisz. Należy się bulwersować na każdą tego typu akcję.
I ch*j.

161ZT650

2013-01-28, 14:14
To jest wpisane w rejestr zabytków a wiekszość z Was nie ma pojęcia z czym to się wiąże dla przyszłego właściciela.

socjodrwal

2013-01-28, 14:21
161ZT650 napisał/a:

To jest wpisane w rejestr zabytków a wiekszość z Was nie ma pojęcia z czym to się wiąże dla przyszłego właściciela.



To może nas oświecisz?

Smutas

2013-01-28, 15:20
dohc1 napisał/a:


No tak, najlepiej sprzedaj całą południową Polskę, bo np. mieszkasz nad morzem i masz ją w dupie.


Po prostu nie jestem poj***nym socjalistą, który uważa że jak coś państwowe to lepsze. Akurat mieszkam na Pomorzu, gdzie setki starych dworów popadają w ruinę. I tylko te sprzedane w prywatne ręce są remontowane i rozkwitają.

Pierre d'Ollony

2013-01-28, 16:37
socjodrwal napisał/a:



To może nas oświecisz?



Każdorazowe przeprowadzenie robót restauratorskich, budowlanych, konserwatorskich będzie wymagało zgody konserwatora. A więc jednym słowem, ch*ja inwestor będzie mógł zmienić.