18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Twierdza Modlin na sprzedaż

kufel01 • 2013-01-28, 11:02
W tym kraju sprzedaje się już wszystko. Słynna z II wojny światowej twierdza Modlin pójdzie pod młotek. Zamiast zmodernizować budynki i zrobić z twierdzy muzeum albo siedzibe wojska to k***a mendy sprzedajne chcą tam galerie zrobić. Jak ja k***a nienawidzę tego j***nego rządu i wszystkich jego struktur i ludzi .


Agencja Mienia Wojskowego szykuje się do sprzedaży Twierdzy Modlin. Przetarg najpewniej zostanie ogłoszony już w lutym. Na gruncie o łącznej powierzchni prawie 59 tys. mkw. mogą powstać m.in. obiekty handlowe i usługowe, ale także możliwe są funkcje rekreacyjne oraz mieszkaniowe.
Cena wywoławcza to 56 mln złotych. Wylicytowana cena podlega jednak 50 proc. bonifikacie z tytułu wpisania nieruchomości do rejestru zabytków.

Cała reszta wpisu tutaj:

http://www.biztok.pl/Chcesz-kupic-potezna-wojskowa-twierdze-Nie-ma-sprawy-a7025

MrSpook

2013-01-28, 22:27
Panowie, czas szykować koktajle Mołotowa! Wypalić tłuszcz z tych 460 wieprzy!

człowiek_zły

2013-01-28, 22:35
Jak dla mnie to mogą go i za darmo oddać. Nie mam zamiaru płacić podatków na utrzymywanie rudery. ch*j z tego, że to historia.

Lo...........ck

2013-01-28, 22:37
Wujek Donek takie cuda robi, że jakby go wysłać na Saharę, to po miesiącu musieliby piasek dowozić.

nikitachruszczow

2013-01-28, 23:12
ahaha wczoraj jeszcze nikt z Was nie widział o istnieniu twierdzy modlin - dziś Polacy stają w obronie zabytku i dumy narodowej!
mogę się mylić ale chyba rząd i osobiście tusk ch*ja mają do tego czy agencja mienia wojskowego sobie sprzedaje swoją własność czy nie, jak myślicie misie?:*

161ZT650

2013-01-28, 23:56
Ktoś tam pisał ze sie da koperte dla inspektora i róbta co chceta. Nie jest tak jak sie wydaje dlatego ze zabytkami interesuje sie opinia publiczna a posadka takiego od zabytków to duże pieniążki.

Stiv-O

2013-01-28, 23:57
Zrobić bunt i nie chodzić na zakupy!! niech to padnie w p*zdu !! tak jak ten kraj też w p*zdu ...

killerZeWsi

2013-01-29, 02:11
@Filipck
k***a, tępa p*zdo, sam byś najpierw się nauczył swojego języka, skoro taki z ciebie patriota, że ruin nie chcesz oddać w obce ręce...

scarlos

2013-01-29, 22:17
Jeżeli robi się coś z głową, można pogodzić interesy i zachować nienaruszony wygląd miejsca. W Norwich u angoli mają takie centrum handlowe Castle mall(całkiem spore) a większość przejeżdżając uliczkami przy tym centrum nawet by się nie zorientowała że coś takiego się tam znajduje, a na samej górze tego obiektu znajduje się zameczek który można zwiedzać.