18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN a pedały

LsCxxx • 2013-05-24, 20:54
Dzisiaj będąc u rodziny oglądaliśmy TVN ( :samoboj: ), a na nim Ukrytą prawdę... Niby nic, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz.

Aby przybliżyć wam sprawę streszczę wam tenże odcinek.
Otóż, akcja zaczyna się, gdy 13 letnia dziewczyna wraca do domu po szkole i zastaje jakąś babkę. Ta informuje ją, że jej mamę wywiozła karetka do szpitala. Kasia (bo tak ma na imię bohaterka) udaje się do pobliskiego szpitala. Tam dowiaduje się od lekarza, że jej matka miała zawał i nie żyje ( :dead: ). Szpital poinformował policję o sytuacji, gdyż Kaśka nie miała bliższej rodziny, po za ojcem, który zostawił je zaraz po narodzinach dziewczyny. Nasza kochana policja zawiozła Kasię do jej ojca. Na miejscu, oprócz taty dziewczyny zastają również jego znajomych (faceta i babkę). Młoda oczywiście się buntuje, ale potem się zaczynają dogadywać. Pewnego razu, Kasia zamiast iść do szkoły uczyć się dodawać poszła z koleżanką na wagary, gdzie się przy okazji naj***ły koniakiem (w końcu 13 lat to już prawie 18). Obydwie postanowiły pójść po jeszcze do domu Kasi. Zastały tam jej ojca, który całował się z... SWOIM KUMPLEM!!! Dalej jest już tylko gorzej... Kasia na początku oczywiście się buntuje i ucieka z domu, jednak ostatecznie akceptuje swoją nową "mamę", czy tam "tatę"... Ostatecznie wszystko się kończy "szczęśliwie"; dogadują się. Resztę życia spędzą w składzie 2 pedałów + 1 dziewczyna...

k***a...

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób traktuje takie gówniane seriale bardzo poważnie, jestem trochę zaniepokojony...

Ostatnio pojawia się sporo tematów, jak to pedały i lesby budują sobie szacunek i walczą z homofobią. Jak dla mnie takie pie**olone "Ukryte prawdy", czy inne gówna tylko pogarszają sprawę, promując pedalstwo pokazując jak to 2 pedały wychowują nastolatkę...
:homer:

Dla zainteresowanych link do odcinka: LINK!

A co wy, Drodzy Sadole, o tym sądzicie?

~Velture

2013-05-24, 20:59
Widziałem kawałek tylko ja gotowali makaron i się we 2 smarowali sosem pomidorowym. Więcej nie wytrzymałem. Tak czułem ,że będzie to pedalski wątek. Wszędzie tego gówna spedalonego wrzucają nawet w takie gnioty jak ukryta prawda.

wiesiors4

2013-05-24, 21:03
LsCxxx napisał/a:

A co wy, Drodzy Sadole, o tym sądzicie?


Sądzę, że promocja pedalstwa, filosemityzmu, kosmopolityzmu a także antypatriotyzmu i antypolskości idzie pełną parą....

Marxe

2013-05-24, 21:08
widac, ze wpychanie na sile tolerancji wobec pedałów idzie pełną parą. Nic tylko czekac az nawet w reklamach będą napominac o tym, by tolerowac ich. Jakos wczesniej geje koło ch*ja mi latali, teraz jest promowanie go jako osobę normalną i nietolerowanie go oznacza zacofanie umysłowe -_-

Tocha1991

2013-05-24, 22:08
Racja coraz więcej pedalstwa i innych dewiacji seksualnych w Ukrytej Prawdzie. A wczoraj też było o pedalstwie i chyba przed wczoraj też.

rubaszny_rollo

2013-05-24, 22:10
widzę że sami znawcy serialu się zebrali.

"modę na sukces" może zaczniecie opisywać?

ll...........rt

2013-05-24, 22:10
Homoseksualizm to jedna z niewielu obojętnych mi rzeczy, o których nigdy nie powiem że mam to w dupie.

~LeweOkoSaurona

2013-05-24, 22:13
Pedalizacja społeczeństwa trwa w najlepsze. Z normalnych ludzi robi się jakichś homofobów, a pedalska egzema rozpościera się po świecie... koniec jest bliski.

intoksynator

2013-05-24, 22:15
Też to widziałem... ITI sp***alaj!

Plecionkarz

2013-05-24, 22:19
To jest już od dawna sprawdzony zabieg w amerykańskich serialach. Wprowadzenie padała do fabuły. Zawsze przedstawiają go jako rozsądnego ciepłego koleżkę który zawsze jest blisko gdy główna bohaterka ma problemy. Poza tym taki pedał serialowy zawsze ma zajebistą pracę budzącą szacunek, ciekawe zainteresowania i gust. Taka propaganda, że najwspanialszym mężczyzną jest pedał. A prawda jest zupełnie inna. Pedały to zboczone kreatury które grzebią sobie w odbytach najczęściej to nagrywając albo na żywo. W poszukiwaniu nowych wrażeń odsuwają na dalszy plan cele życiowe normalnych ludzi i zachowują się jak zwierzęta.

WP...........PR

2013-05-24, 22:19
Nie oglądam tego ścierwa. Najgorsze, że mogą oglądać to dzieci.

Swoją drogą, moja chrześnica (lat 4) ostatnio doj***ła. W telewizorni pokazują Grodzkie a ta przerażona do matki.
- Mamo dlaczego ten Pan nosi sukienkę?
:amused:
Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu.

gówniaczek

2013-05-24, 22:20
Oni nie chcą tolerancji, a akceptacji. To jest różnica.

LeweOkoSaurona napisał/a:

Pedalizacja społeczeństwa trwa w najlepsze. Z normalnych ludzi robi się jakichś homofobów, a pedalska egzema rozpościera się po świecie... koniec jest bliski.


Myślę, że cel jest odwrotny. Poza tym, jeżeli tego nie popierasz, to naturalne, że nim jesteś. Ja jestem, nigdy nie zaakceptuję adopcji dzieci przed pedałów.

maciak

2013-05-24, 22:21
Chwilami pie**olicie od rzeczy... Pedalstwo było zawsze, tylko teraz ktoś wyczuł w tym biznes... Jedyne co mnie wk***ia, że przez bande pedałów i lesb wyzywających od homofobów i organizujących marsze, cierpią homoseksualiści, którzy "pedalą się" tylko za zamkniętymi drzwami. Ludzie którzy mogliby być przyjaciółmi/przyjaciółkami gdyby nic nie mówili, są traktowani na równe z tym gównem które skanduje na ulicach hasła o homofobach...
A tak w ogóle, mam fajnego kolege (Szkot) który jest wychowywany przez 2 tatusiów. Mama sp***oliła tuż po urodzeniu prawdopodobnie... I o dziwo, jest całkiem normalny, jak powiedział że ma 2 ojców, byłem przekonany że to jakiś rozwód czy inne tego typu problemy.

Sycylijczyk

2013-05-24, 22:24
LsCxxx napisał/a:

Dzisiaj będąc u rodziny oglądaliśmy TVN