18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN a pedały

LsCxxx • 2013-05-24, 20:54
Dzisiaj będąc u rodziny oglądaliśmy TVN ( :samoboj: ), a na nim Ukrytą prawdę... Niby nic, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz.

Aby przybliżyć wam sprawę streszczę wam tenże odcinek.
Otóż, akcja zaczyna się, gdy 13 letnia dziewczyna wraca do domu po szkole i zastaje jakąś babkę. Ta informuje ją, że jej mamę wywiozła karetka do szpitala. Kasia (bo tak ma na imię bohaterka) udaje się do pobliskiego szpitala. Tam dowiaduje się od lekarza, że jej matka miała zawał i nie żyje ( :dead: ). Szpital poinformował policję o sytuacji, gdyż Kaśka nie miała bliższej rodziny, po za ojcem, który zostawił je zaraz po narodzinach dziewczyny. Nasza kochana policja zawiozła Kasię do jej ojca. Na miejscu, oprócz taty dziewczyny zastają również jego znajomych (faceta i babkę). Młoda oczywiście się buntuje, ale potem się zaczynają dogadywać. Pewnego razu, Kasia zamiast iść do szkoły uczyć się dodawać poszła z koleżanką na wagary, gdzie się przy okazji naj***ły koniakiem (w końcu 13 lat to już prawie 18). Obydwie postanowiły pójść po jeszcze do domu Kasi. Zastały tam jej ojca, który całował się z... SWOIM KUMPLEM!!! Dalej jest już tylko gorzej... Kasia na początku oczywiście się buntuje i ucieka z domu, jednak ostatecznie akceptuje swoją nową "mamę", czy tam "tatę"... Ostatecznie wszystko się kończy "szczęśliwie"; dogadują się. Resztę życia spędzą w składzie 2 pedałów + 1 dziewczyna...

k***a...

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób traktuje takie gówniane seriale bardzo poważnie, jestem trochę zaniepokojony...

Ostatnio pojawia się sporo tematów, jak to pedały i lesby budują sobie szacunek i walczą z homofobią. Jak dla mnie takie pie**olone "Ukryte prawdy", czy inne gówna tylko pogarszają sprawę, promując pedalstwo pokazując jak to 2 pedały wychowują nastolatkę...
:homer:

Dla zainteresowanych link do odcinka: LINK!

A co wy, Drodzy Sadole, o tym sądzicie?

defcon1

2013-05-24, 22:25
Paradoksalnie promowanie gejostwa, przynajmniej u mnie, zwiększa tylko niechęć wobec nich. Kiedyś nic o nich nie mówiono i gówno mnie obchodziło kto komu co gdzie wsadza, ale musieli z tym k***a wyjść do ludzi i narobić szumu, jaki to homoseksualizm nie jest fajny.

~LeweOkoSaurona

2013-05-24, 22:29
Cytat:

Oni nie chcą tolerancji, a akceptacji. To jest różnica.



Można kogoś akceptować, nie tolerując jego zachowania... nam wmawia się, że ich zachowanie jest w pełni normalne, więc coś mi się nie zgadza.

misiekkk

2013-05-24, 22:35
W TVNie to norma. W Ukrytej prawdzie często się to pojawiało, poza tym jak widziałem urywki z tego programu o chirurgii plastycznej to lesby były tam kilka razy, było nawet pokazane jak te paszczury się liżą no k***a. Dlatego nienawidzę tych zaj***nych żydów, trują naszą przestrzeń publiczną takimi obrazkami, nasze dzieci to mogą zobaczyć i pomyśleć że to normalne. To jest najstraszniejsze.

cerastes

2013-05-24, 22:35
Piętnować, bojkotować i doprowadzić do upadku... grupa ITI idzie na dno, ostatnio wrzuciłem temat o tym że spółka dołuje finansowo i to równo !!!
Zastanawiam się jak przeprowadzić ogólnopolską kampanię przeciwko tej grupie... Powiecie nie do zrobienia, bo nie wygrasz z mediami..... ale pamiętajcie przyjdzie ktoś kto o tym nie wie, a ma pomysł i to zrobi !!

Europa Zachodnia Upada na Naszych oczach !! i Upadnie ...
Nie dajmy się zniszczyć tak jak oni, patrzcie co tam się dzieję.. Ciapaci mordują rdzennych obywateli !!! Pedały dostają możliwość adopcji dzieci i je gwałcą !!!







Może Polska jest biedna, zniszczona ekonomicznie... od czasów zaborów próbowali nas wymazać z map Europy a jednak istniejemy na przekór sk***ielom.. Teraz jest globalizacja, multikulti i UE..
Może jesteśmy skłóconym Narodem, ciężko się nam dogadać ale gdy przyjdzie niedola umiemy się zjednoczyć i wygrać z zaborcą !! Nie złamią w Nas Polskości


Ave Polacy !!!

...

atomic_cookie`

2013-05-24, 22:35
Homoseksualizm jest normalną rzeczą. Obnoszenie się z homoseksualizmem ( jak i heteroseksualizmem ) publicznie powinno być zakazane i koniec problemu.

mo...........et

2013-05-24, 22:35
wyj***ne mam na nich. kto, gdzie, z kim i po co zupełnie mnie nie obchodzi, dopóki oczywiście nie dotyczy to mojej osoby. A taka nachalna promocja tylko może im zaszkodzić, nikt nie lubi jak mu się coś chamsko narzuca, tak więc takie inicjatywy mogą przynieść skutki odwrotne do zamierzonych, ale to ich problem.

Jinx

2013-05-24, 22:42
pedalstwo i ciapaci to jak zaraza którą trzeba wytępić -.-

H88tman

2013-05-24, 22:42
Co sądzimy?

DO GAZU!

babycow

2013-05-24, 22:52
Myslalem, ze tylko ja to zaowazylem, ostatnio (przez jakis tydzien) na TVN w roznych programach non toper tematy o gejach!

K-...........an

2013-05-24, 22:53
mnie rozj***ł kiedys jakiś przypadkowo obejżany odcinek tego typu gówna gdzie totalnie obleśny facet zdał sobie sprawe że jest tanswestytą i tak złej gry aktorskiej to ja w życiu nie widziałem

Qbbus1

2013-05-24, 23:11
Pieknie, przez to promowanie GEJow i LESbijek niedlugo dzieci nie beda pytaly a co to a co tamto tylko "TATO/MAMO A DLACZEGO JANKA MAMA MA KUTA**?"

bisfhcrew

2013-05-24, 23:19
To przez j***ne miasto hipsterów i pedałów, które niestety jest naszą stolicą. 'Elyta' trzymająca łapę na programie stacji bierze wzorce ze swojego miasta i ma w dupie, że reszta polski jest normalna(oprócz Krakowa, kolejnej mekki pedałów i hipsterów).


Loaloa

2013-05-25, 00:13
Nie posrajcie się z gniewu bando przychlastów. Jak mi was żal. Tak bardzo nienawidzicie TVN, że oglądacie jakiś serial dla przygłupów i komentujecie jak kury domowe na swoich forach. Lubicie widzę ostry masochizm. Kogo chcielibyście oglądać w serialach, których nie oglądacie na kanale, którego nienawidzicie? Może kato-nazioli z tępymi ryjami, pianą na pyskach i żądzą mordu każdego, kto nie jest taki sam jak oni?

Ne...........es

2013-05-25, 00:15
widac Polska zawsze bedzie 10000 lat za murzynami

Ando

2013-05-25, 00:47
kurde stary, wlasnie dzis o tym gadalem z ziomkiem. to ktorys z kolei odcinek o tym, zobacz ten odcinek, ktory ukazal sie przed opisywanym. zona ma meza pedala, wszystko zle, i w ogole, ale on ten dobry. i tak zawsze, wszyscy sa na nie dla pedala, na koniec odcinka okazuje sie byc zlotym czlowiekiem, i orientacja nic nie znaczy... w ten sposob wpajaja... ale nie mi, ja tam będę to gnoił zawsze. mimo, ze uwielbiam ukryta prawde :D