18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN a pedały

LsCxxx • 2013-05-24, 20:54
Dzisiaj będąc u rodziny oglądaliśmy TVN ( :samoboj: ), a na nim Ukrytą prawdę... Niby nic, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz.

Aby przybliżyć wam sprawę streszczę wam tenże odcinek.
Otóż, akcja zaczyna się, gdy 13 letnia dziewczyna wraca do domu po szkole i zastaje jakąś babkę. Ta informuje ją, że jej mamę wywiozła karetka do szpitala. Kasia (bo tak ma na imię bohaterka) udaje się do pobliskiego szpitala. Tam dowiaduje się od lekarza, że jej matka miała zawał i nie żyje ( :dead: ). Szpital poinformował policję o sytuacji, gdyż Kaśka nie miała bliższej rodziny, po za ojcem, który zostawił je zaraz po narodzinach dziewczyny. Nasza kochana policja zawiozła Kasię do jej ojca. Na miejscu, oprócz taty dziewczyny zastają również jego znajomych (faceta i babkę). Młoda oczywiście się buntuje, ale potem się zaczynają dogadywać. Pewnego razu, Kasia zamiast iść do szkoły uczyć się dodawać poszła z koleżanką na wagary, gdzie się przy okazji naj***ły koniakiem (w końcu 13 lat to już prawie 18). Obydwie postanowiły pójść po jeszcze do domu Kasi. Zastały tam jej ojca, który całował się z... SWOIM KUMPLEM!!! Dalej jest już tylko gorzej... Kasia na początku oczywiście się buntuje i ucieka z domu, jednak ostatecznie akceptuje swoją nową "mamę", czy tam "tatę"... Ostatecznie wszystko się kończy "szczęśliwie"; dogadują się. Resztę życia spędzą w składzie 2 pedałów + 1 dziewczyna...

k***a...

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób traktuje takie gówniane seriale bardzo poważnie, jestem trochę zaniepokojony...

Ostatnio pojawia się sporo tematów, jak to pedały i lesby budują sobie szacunek i walczą z homofobią. Jak dla mnie takie pie**olone "Ukryte prawdy", czy inne gówna tylko pogarszają sprawę, promując pedalstwo pokazując jak to 2 pedały wychowują nastolatkę...
:homer:

Dla zainteresowanych link do odcinka: LINK!

A co wy, Drodzy Sadole, o tym sądzicie?

ś...........ą

2013-05-25, 02:14
Najlepiej zakażmy in vitro i adopcji wszystkim hetero i homo, no bo przecież jeżeli para hetero nie może mieć dzieci, to wszelkie wspomaganie jest sprzeczne z wolą natury, wprowadźmy przymusowe małżeństwa dla samotnych rodziców, żeby każde dziecko mogło wychowywać się w prawidłowym modelu rodziny, oraz zakażmy jeszcze publicznego okazywania uczuć i trzymania się za ręce.

krzychu195

2013-05-25, 09:42
teraz jakos bd w uwadze o pajacykowie i jego kominie

Roystone

2013-05-25, 13:53
ej, w której minecie jest ten fragment jak się naj***ły amareną?

scxx

2013-05-25, 17:57
a dla mnie nie problemem nie są pedały bo ci jak każda mniejszość będą sapać że się ich nie toleruje tak jak jest z murzynami arabami i innym gównem... trzeba przywyknąc, że będzie się wciskało teksty typu toleruj mnie i tyle, bardziej martwi mnie jakaś ogólna tępota nie wiem czy moja bo się nie jaram tymi serialami, może tego nie rozumiem, czy ludzi którzy się jarają takimi serialami jak ukryta prawda itd bo biorąc pod uwagę ilość tego chłamu który powstaje i niczym się nie różni to popularność jest tego niesamowita praktycznie włączająć po południu tv i przeciętny kanał wszędzie to leci... ja myślałem że dnem jest moda na sukces ale przy tym to jest twórczość warta nobla... generalnie serial niby jak serial ale wymyślane są tu historyjki typu mama mnie bije paskiem bez dziurek a wolał bym z dziurkami bo mi się pupa poci (i nie, nie jest to temat odcinka tylko chcę pokazać ogrom problemów przedstawianych w tych serialach) i nakręćmy o tym odcinek do tego zatrudnijmy paru zdesperowanych za śmieszne pieniądze którzy powiedzą i zrobią wszystko i zróbmy na tym hajc... i powstaje 30 minut totalnej żenady, która początkowo wydawała się śmieszna a z czasem nie jest nawet już śmieszna a tym bardziej ciekawa, i tak z ciekawości na czym polega fenomen tego? :idzwch*j:

werther

2013-05-27, 13:31
Źle postawiona teza: TVN a pedały. Sugeruje bycie po różnych stronach barykady a tak nie jest. Poza tym ch*jowo się czyta, dużo błędów. Ale piwo dam, popraw się.

vredes

2013-05-30, 18:56
Precz z pedalstwem!!!!!!!