18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVBIGOS i ITD - foteczka radiowozu

Calios20 • 2013-01-12, 17:33
Cyka zdjęcia jak Messi brameczki , nawet drogówka się załapała


camson

2013-01-12, 18:49
TFU na chamów!

misio1631

2013-01-12, 18:54
ITD to i tak najbardziej ogarnięte służby stojące na drogach nie to co straż miejska czy czworonogi

mutant

2013-01-12, 19:13
A ja tego nie kumam pie**olicie tak, że źli i ch*jowi a dam prosty przykład. We Wrocławiu na ul. Dmowskiego ( Jest tam wiadukt i długa prosta gdzie debile rozpędzają fury do ponad 90km/h ) w pierwszej połowie roku2012 zginęły 3 albo 4 osoby na przejściu dla pieszych. Od lipca 2012 roku ustawiono tam znak D-51 i zaczęto cykać zdjęcia . Z tego co mi wiadomo nie było od tego momentu żadnych ofiar śmiertelnych oraz ilość kolizji się zmniejszyła. Jak dla mnie to wystarczający powód aby SM dalej tam stała. A z drugiej strony jak można dać się złapać na fotoradar ? We Wrocławiu jest 31 ulic objętych i oznakowanych znakiem D-51 SM podaje codziennie na jakich ulicach stoją a pomimo tego non stop ludzie łapią się na radar! I tak jestem Strażnikiem nie z wyboru a z konieczności ale to tych co łapią się na fotoradar powinno się hejtować bo to im nie chce się zwolnić na 31 ulicach we Wrocławiu.

Tyle w temacie możecie zacząć swój pojazd co do mojej osoby ale ja i tak mam wyj***ne

konto1981

2013-01-12, 19:30
@up 90 km/h to prawdziwe demony prędkości :homer: a nie z wyboru tzn. jak? Stary Cię zmusił?

mutant

2013-01-12, 19:39
Jak zalegalizują aby związki homoseksualne miały prawa aborcyjne i twoje dziecko wybiegnie mi na jezdnie to będziesz dziękował że jechałem 50 a nie 90 km\h

A co do wyboru to lepsza Straż niż bezrobocie.

malvo

2013-01-12, 21:04
Straż miejska gorsza niż policja, i I my nie znajmy litości

Szarpajmy jadło na sztuki,
A kiedy jadła nie stanie,
Szarpajmy ciało na sztuki,
Niechaj nagie świecą kości

toka

2013-01-12, 21:05
Ja rozumie, jesteście rozżaleni. Ale dlaczego w Polsce panuje przeświadczenie, że znaki ograniczenia prędkości to pomyłki? Jak jest 60 to jedziemy 60. Oczywiście należałoby zweryfikować czy znaki są słuszne, ale ch*j znak jest to należy go respektować.

Karenz88

2013-01-12, 21:07
mutant napisał/a:

blebleble


Taki mądry bo pewnie samochodu nawet nie masz , nie raz w polskim absurdzie drogowym jest tak że na ekspresówce jest 100 km/h zaraz stoi znak z ograniczeniem do 30 km/h bo za 2 km jest przejście .
I za zwyczaj fotoradary są właśnie zaraz za znakiem i ludzie zwalniający do tych 30 sa łapani .

kawu1

2013-01-12, 21:13
inaczej będziecie mówić jak wam przyjdzie fotka z jjjjeeebanej prostej w lesie na której jakiś matoł ustawił ograniczenie do 40km/h bo k***a niewiem żabki są pod ochroną i muszą jakoś przechodzić !
podsumowując: pierwsze niech zrobią porządne drogi a póki co niech s p i e r d a l a j ą z tymi maszynkami do robienia mamony rudemu i reszcie bandy

MudPie

2013-01-12, 21:16
misio1631 napisał/a:

ITD to i tak najbardziej ogarnięte służby stojące na drogach nie to co straż miejska czy czworonogi





ok.

Grzyb18

2013-01-12, 21:25
k***a kto stoi godzinami sprawdzając j***ne wykresówki, albo wydruki z tacho? ITD. Fakt, za karanie kierowców osobówek się brać nie powinni bo w końcu są od Transportu Drogowego.Z drugiej strony fotoradary powiny stac w miejscach gdzie jest najwięcej potrąceń. Ale nie bo po ch*j. Prosty przykład z Kielc. Przejście przy Szkole Podstawowej nr. 15. Było tam kilka potrąceń, zapie**alali jak poj***ni pomiędzy jednym i drugim skrzyżowaniem. Prościej było zamknąć przejście niż postawić ograniczenie do 30 i fotoradar (bez żadnej tolerancji). Ale podsumowując, trzeba być naprawdę niedojebem, żeby nie zwolnić jak jest znak że kontroluje fotoradar.
Czekam na hejty. Pozdrawiam, miłej nocy ;)

straatveger

2013-01-12, 21:28
Powiem krótko dla tych którym się nie chce czytać długich komentarzy :

Drogówka nie dostanie mandatu bo pies psa nie ugryzie, zapłacenie mandatu przez policje to by był jałowy obieg pieniądza z państwa do państwa lub z państwa do gminy ale gmina to też państwo co nie ? Z takiego toku myślenia można by rzecz, że rozliczanie policji i dawanie im mandatów jest bez sensu bo i tak pieniądze płaci policja a nie dany funkcjonariusz a policja to państwo :D

Enderhawk

2013-01-12, 21:29
mutant napisał/a:

*prawi morały*



Nie rozumiesz nauczycielu.

Ci kierowcy których złapał przenośny fotoradar nie zostali zatrzymani, nie dostali informacji o zdjęciu, a mandat dostaje się teraz po 4-6 miesięcy.
W tym czasie wielu kierowców wielokrotnie zostanie nieświadomie złapanych, i wielokrotnie zapłaci mandat za ten sam odcinek.
Co jeżeli w tej sytuacji któryś potrąci tam dziecko?
Jeżeli byliby zatrzymywani - zaczęli by respektować ograniczenie i nikomu nic by się nie stało. Tą sk***ysyńską metodą którą używa ITD nie zwiększa się bezpieczeństwo na drogach a jedynie koryto dla świń

Inna sprawa że mamy w wielu miejscach ograniczenia bez sensu, w związku z tym kierowcy przestają się liczyć z ograniczeniami w miejscach gdzie jest powód by były. I to samo z fotoradarami. Stoją tam gdzie natrzaskają najwięcej pieniędzy, a nie tam gdzie nieprzestrzeganie ograniczenia prędkości powoduje wypadki.