18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVBIGOS i ITD - foteczka radiowozu

Calios20 • 2013-01-12, 17:33
Cyka zdjęcia jak Messi brameczki , nawet drogówka się załapała


oroboros

2013-01-13, 01:30
U nas jest taka droga powiatowa, że raz jedna strona ma 2 pasy przez 2-3km raz druga (nie wiem jak to sie nazywa fachowo) jest to w szczerych polach. Droga po generalym remoncie (raczej stara zdemontowali zrobili od nowa) Ładne duże asfaltowe pobocza i wszystko jak ma być. Nawet drzewo rzadko kiedy sobie rosnie przy drodze. I co? I znak ograniczenie 40km/h przez 14 kilometrów. I stoją i łatają dziure w budżecie.


le...........ce

2013-01-13, 03:40
Pamiętajcie, że macie prawo nagrywać służby (jakiekolwiek). Zawsze macie jakiś dowód ;)

MrSpook

2013-01-13, 08:47
Grzyb18 napisał/a:



Czekaj, czekaj aż ci ktoś samochód ukradnie, albo napadnie, to od razu na Policję zadzwonisz hipokryto. :idzwch*j:



Wtedy nie będę liczył na policję, bo to leniwe ku... są, i jak nie jesteś w rodzinie lokalnego radnego czy innego dygnitarza, to mając nawet nagrania kamer z kradzieży auta, umorzą śledztwo z powodu braku możliwości ustalenia miejsca pobytu sprawców, albo na bezczela podadzą namiary osoby, która może załatwić wykup - True Story... Aby coś zdziałać, to trzeba nagłośnić sprawę w mediach, nagrywając wszystko sprzętem zdelegalizowanym w tym kraju, jeśli chcesz mieć lepszą jakość nagrań niż w telefonie. ;)
Najlepiej jak sam im przywleczesz bandytów, z nagraniami ich wyczynów, a jak ich jeszcze poturbujesz, to posadzą cię w jednej celi z nimi, za napaść i porwanie , policje przez to poprawią sobie statystyki...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13167434,_Zglaszalem_szkode_na_policji__Nastepnego_dnia_dzwoni.html#MT http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,12565241,Lodz__policja_nie_chciala_zdjec_zlodzieja___Jezeli.html

mutant

2013-01-13, 11:36
Dziadzia Stiopa napisał/a:





Tym fragmentem potwierdziłeś że jesteś przygłupem. :lodowka:


homo+aborcja=dziecko ?????

Szykuj się bo niedługo sezon na ratowanie świata przed handlarzami truskawek, pietruszki itp.



Zgadza się miało być adopcja a napisałem aborcja ( spaczenie z sadola )
Za wychwycenie błędu dam ci nawet Browarka
A co do babci z pietruszką to niestety ale musimy gdyż zadzwoni Pan Józek z warzywniaka, że taka babcia zabiera mu 20zł dziennego dochodu i musimy podjąć interwencje, taka jest rzeczywistość

je...........ę

2013-01-13, 11:52
mutant,
oglądasz sadola i pewnie rejestracje spisujesz takie spaczenie z bycia strażnikiem co?A Mandaty lecą i lecą, wolałbym pracować w biedronce na kasie niż stracić szacunek do samego siebie i zostać ni to psem ni suką a po prostu kundlem....

wodnik

2013-01-13, 13:02
nie ma ja stanac ok. 50 za znakiem teren zabudowany :)

Sz...........jk

2013-01-13, 16:28
Moja okolica, nie raz gnałem tam 50km/h na rowerze :P .

gomez6020

2013-01-13, 23:19
szczotkadokibla napisał/a:


Chyba przez te 6 lat jeździłeś wokół ogródka, że takie rzeczy piszesz. Robię rocznie po 50tyś. km i jakbym miał jeździć zgodnie z przepisami po tych zatłoczonych krajówkach, których największy odsetek całej Europie przebiega przez tereny zabudowane, bo komuchy tak celowo robiły, to bym chyba, pies mnie j***ł, osiwiał już w tym aucie. Porównaj sobie czasy przejazdów na zachodzie i u nas. To jest k***a wszystko do ch*ja nie podobne! Warszawa - Wrocław - piździec! Robią S8, ale kiedy będzie w całości to ch*j raczy jeden wiedzieć (Rudy obiecał na euro), Warszawa- Kraków - ch*j! S7 leży i kwiczy (rudy obiecał na euro), A1? Granica z Czechami - Gdańsk? Taki ch*j wielki! (Rudy obiecał na euro). Wrocław - Poznań? DK5? Nawet mnie nie wk***iaj (rudy obiecywał to też). Via Baltica - leży, S19 coby ścianę wschodnią rozruszać? Panie idź pan w ch*j - nawet nie wiadomo dokładnie na kiedy przełożyli, ale w okolicach 2040... nosz k***a wasza mać! Państwo zadłużone tak, że moje dziecko jak się k***a kiedyś urodzi to już z 30 000zł długu, a k***a sieć drogowa jak w jakimś j***nym uzbekistanie! A nie oszukujmy się, wzrost gospodarczy bez wydajnej infrastruktury transportowej to jak sportowiec z k***a nieszczelną zastawką - może i przebiegnie 60m, ale później pie**olnie na cyce! A się k***a wk***iłem!


Z wielkim szacunkiem dla Twojej osoby, zgadzam się z Twoją wypowiedzią, oczywiście, że nasza infrastruktura drogowa nie jest w najlepszym stanie, ale to nikogo nie upoważnia do tego, żeby jeździć z prędkościami powyżej tych dozwolonych, ponadto trochę sam sobie zaprzeczasz, bo nie widzę fizycznej możliwości, aby jeździć po zatłoczonych, zakorkowanych drogach powyżej dopuszczalnej prędkości. Poza tym wnioskuję, że jesteś kimś kto sporo czasu spędza za kółkiem w związku ze swoją pracą. Jeśli tak jest to właśnie Ty szczególnie powinieneś wiedzieć, że jazada "ponad" wiąże sie z takimi a nie innymi konsekwencjami w naszym kraju i nie mieć do nikogo o to pretensji. Ty łamiesz prawo, więc później nie dziw się, że jakiś pan w niebieskim mundurze za specjalnie opodatkowaną opłatą zaoferuje Ci cihce rozwiązanie problemu mandatu. Jeśli Ty łamiesz prawo to czy on nie może tego też zrobić?

lemon1988

2013-01-14, 00:46
tak mi sie przypomnialo...