18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVBIGOS i ITD - foteczka radiowozu

Calios20 • 2013-01-12, 17:33
Cyka zdjęcia jak Messi brameczki , nawet drogówka się załapała


takisobiepolak

2013-01-12, 21:31
ch*j w dupe wszystkim ch*jom pracującym w policji, straży miejskiej czy innym którzy zarabiają kosztem innych.
tak jestem jp.

Grzyb18

2013-01-12, 21:33
takisobiepolak napisał/a:

ch*j w dupe wszystkim ch*jom pracującym w policji, straży miejskiej czy innym którzy zarabiają kosztem innych.
tak jestem jp.



Czekaj, czekaj aż ci ktoś samochód ukradnie, albo napadnie, to od razu na Policję zadzwonisz hipokryto. :idzwch*j:

bajla25

2013-01-12, 21:35
policja sobie, straż miejska sobie, chociaż krokodyle mi fotki nie strzelili.... browarek by jezdzilo sie bez stresu.

di...........os

2013-01-12, 21:43
kawu1 napisał/a:

inaczej będziecie mówić jak wam przyjdzie fotka z jjjjeeebanej prostej w lesie na której jakiś matoł ustawił ograniczenie do 40km/h bo k***a niewiem żabki są pod ochroną i muszą jakoś przechodzić !
podsumowując: pierwsze niech zrobią porządne drogi a póki co niech s p i e r d a l a j ą z tymi maszynkami do robienia mamony rudemu i reszcie bandy



Rudy i reszta bandy nie mają nic do fotoradarów: umieszczanie tychże jest w kompetencji gmin.

bajla25

2013-01-12, 21:49
gorzow to stan umyslu :evil:

pepcoh

2013-01-12, 21:50
sk***ysyny, u mnie się ustawili na nowym ograniczeniu prędkości. Jakis inteligent postanowił że za światłami tez będzie 70 gedzie nigdy go nie było i jakos tam wypadku żadnego nie widziałem, w poniedziałek w południe wstawiali znaki, a wieczorem już tam stali i pstrykali fotki... takie coś NIE wpływa na bezpieczeństwo bo kierowca nawet nie wie że za krzakiem czai sie nowe mondeo z radarem więc nie zwolni tylko bedzie dalej zapie**alał... wniosek z tego taki że akcja nastawiona na typowo na zarobienie hajsu a nie na poprawianie bezpieczeństwa na drogach, gdyby stał znak informujacy że kontrola radarowa kierowcy by zwalniali, ale nie po co, więcej zarobimy...

Wypie**alać TIR'y kontrolować!

Shymeq

2013-01-12, 22:08
up@ mutant, pie**olenie o szopenie codziennie pie**olą w radiu na jakiej to ulicy stoją fotoradary a żadnego nie widziałem i nie dostałem mandatu jeżdżąc busem po mieście.

Najlepiej jak sobie SM stanie na Szewskiej i łapie Bogu ducha winnego dostawców. Widzę jakiś typów którzy w ochronie w impelu po gimnazjach pracowali. Teraz w SM siedzą bo się do milicji nie załapali.

Zlikwidować to i do roboty się bierzcie, a nie mandaty za parkowanie wlepiacie czy inne pierdoły.

WujaszekStalin

2013-01-12, 22:28
mutant napisał/a:

Jak zalegalizują aby związki homoseksualne miały prawa aborcyjne i twoje dziecko wybiegnie mi na jezdnie to będziesz dziękował że jechałem 50 a nie 90 km\h

A co do wyboru to lepsza Straż niż bezrobocie.





Tym fragmentem potwierdziłeś że jesteś przygłupem. :lodowka:


homo+aborcja=dziecko ?????

Szykuj się bo niedługo sezon na ratowanie świata przed handlarzami truskawek, pietruszki itp.

damian88719

2013-01-12, 22:36
o w p*zdu, moje rejony. Kolego Calios20, dzięki za wrzutkę. Będę zwracał uwagę na tych dziadów w mondelasie.

gomez6020

2013-01-12, 22:37
a ja jako kierowca z 6 letnim stażem (nie mówię tego żeby się pochwalić, tylko poinformować, że jakieś tam doświadczenie w jeździe samochodem po naszych drogach mam) nie ogarniam w czym widzicie problem z tymi fotoradarami. Jeden jedyny raz w życiu dostałem mandat, za złe parkowanie i nie miałem do nikogo o to żadnych pretensji bo wiedziałem, że to definitywnie moje niedopatrzenie (nie przyuważyłem znaku). Fotoradary są i będą a wasze spiny w tym temacie nic nie zmienią, jedyne co możecie zrobić to zwalniać w tych jeba**ch terenach zabudowanych, choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy tam mieszkają. Każda dziedzina życia w naszym kraju ma jakieś absurdy, (dla mnie fotoradary nimi nie są) jeszcze się nie przyzwyczailiście? Poczytajcie o drogach np. co to jest predkosc projektowa Vp, dopuszczalna Vdop, dużo uświadomicie sobie na temat tego czemu i jakie ograniczenia sa w danym miejscu i kto posrednio za nie odpowiada

damian88719

2013-01-12, 22:38
A miejscowość to raczej Barnówko.

djp

2013-01-12, 22:42
radary radarami a kto wie co to za nuta leci w tym aucie od 3:47 ?

~PowerBoBass

2013-01-12, 23:26
Radary radarami, wszystko fajnie, bezpieczeństwo, kasa, cuda k***a wianki, tylko po co istnieją w ogóle w Polsce znaki D-51 (te z informacją o fotoradarze, jakby kto nie wiedział)? Po co są stawiane przed stacjonarnymi radarami, skoro za chwilę może stać na poboczu Mondeo z ITD lub może jechać za nami nieoznakowana Vectra z wideorejestratorem?

To po prostu takie jawne robienie ludzi w ch*ja, przyzwyczajanie do tego, że radary widać tylko po to, by potem bezkarnie, po cichu, bez wiedzy, jak pie**olony złodziej, wyciągać kasę od kierowców. To wszystko idzie w złym kierunku, a my na to pozwalamy. Bo i tak będziemy się wszędzie śpieszyć, i tak...

VanGreeg

2013-01-13, 00:02
Karenz88 napisał/a:


Taki mądry bo pewnie samochodu nawet nie masz , nie raz w polskim absurdzie drogowym jest tak że na ekspresówce jest 100 km/h zaraz stoi znak z ograniczeniem do 30 km/h bo za 2 km jest przejście .
I za zwyczaj fotoradary są właśnie zaraz za znakiem i ludzie zwalniający do tych 30 sa łapani .



A kolega widzę z Kodeksem Ruchu Drogowego i krajowymi realiami za pan brat... ;-)

szczotkadokibla

2013-01-13, 01:11
Cytat:

a ja jako kierowca z 6 letnim stażem (nie mówię tego żeby się pochwalić, tylko poinformować, że jakieś tam doświadczenie w jeździe samochodem po naszych drogach mam) nie ogarniam w czym widzicie problem z tymi fotoradarami. Jeden jedyny raz w życiu dostałem mandat, za złe parkowanie i nie miałem do nikogo o to żadnych pretensji bo wiedziałem, że to definitywnie moje niedopatrzenie (nie przyuważyłem znaku). Fotoradary są i będą a wasze spiny w tym temacie nic nie zmienią, jedyne co możecie zrobić to zwalniać w tych jeba**ch terenach zabudowanych, choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy tam mieszkają. Każda dziedzina życia w naszym kraju ma jakieś absurdy, (dla mnie fotoradary nimi nie są) jeszcze się nie przyzwyczailiście? Poczytajcie o drogach np. co to jest predkosc projektowa Vp, dopuszczalna Vdop, dużo uświadomicie sobie na temat tego czemu i jakie ograniczenia sa w danym miejscu i kto posrednio za nie odpowiada


Chyba przez te 6 lat jeździłeś wokół ogródka, że takie rzeczy piszesz. Robię rocznie po 50tyś. km i jakbym miał jeździć zgodnie z przepisami po tych zatłoczonych krajówkach, których największy odsetek całej Europie przebiega przez tereny zabudowane, bo komuchy tak celowo robiły, to bym chyba, pies mnie j***ł, osiwiał już w tym aucie. Porównaj sobie czasy przejazdów na zachodzie i u nas. To jest k***a wszystko do ch*ja nie podobne! Warszawa - Wrocław - piździec! Robią S8, ale kiedy będzie w całości to ch*j raczy jeden wiedzieć (Rudy obiecał na euro), Warszawa- Kraków - ch*j! S7 leży i kwiczy (rudy obiecał na euro), A1? Granica z Czechami - Gdańsk? Taki ch*j wielki! (Rudy obiecał na euro). Wrocław - Poznań? DK5? Nawet mnie nie wk***iaj (rudy obiecywał to też). Via Baltica - leży, S19 coby ścianę wschodnią rozruszać? Panie idź pan w ch*j - nawet nie wiadomo dokładnie na kiedy przełożyli, ale w okolicach 2040... nosz k***a wasza mać! Państwo zadłużone tak, że moje dziecko jak się k***a kiedyś urodzi to już z 30 000zł długu, a k***a sieć drogowa jak w jakimś j***nym uzbekistanie! A nie oszukujmy się, wzrost gospodarczy bez wydajnej infrastruktury transportowej to jak sportowiec z k***a nieszczelną zastawką - może i przebiegnie 60m, ale później pie**olnie na cyce! A się k***a wk***iłem!