18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk dziwka Putina

haqer • 2013-07-06, 12:44
Trzeba przyznać że Kieleccy hakierzy dali rade :loldev:



"Wczoraj, późnym popołudniem w centrum Kielc, przechodnie i kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Inni bili nawet brawo. Ok. godz. 18, na wyświetlaczu ledowym, pojawili się Władimir Putin i Donald Tusk. Grafikę opatrzono podpisem: Tusk dz**ka Putina. "

link do artykułu : LINK

haqer

2013-07-06, 12:54
Może zrobimy jakąś sadolową ściepę i jebniemy ciekawą kampanię reklamową :D ? Numer już w sumie mamy podany. Jak robić reklamę to tylko u nich. Dla nich nie ma tematów tabu :hurra:

peter_norviotset

2013-07-06, 12:56
Fotomontaż,

Donald Tusk to dobry premier z chęcią zagłosuję na niego w następnych wyborach.

Jedyna słuszna opcja. I tak wygra frajerzy :)

cl...........er

2013-07-06, 13:04
k***a, piękne :D

petru23

2013-07-06, 13:47
że też wczoraj tego nie widzaiłem :(

sakosa

2013-07-06, 13:47
W telewizji takie powinni puszczać

borisklinga

2013-07-06, 13:48
ciekawe co na to rudy ch*j ? moze ustawa zakazująca ledowych bilbordów

bartoos

2013-07-06, 13:53
zalogowałem sie specjalnie zeby postawic piwo :D

Ku...........cz

2013-07-06, 13:53
Głosowałem na tego rudego cwe*a przez co mi wstyd, bo przez sytuacje w kraju ciezko mi $konczyc $tudia. Jednak w nastepnych wyborach poprostu nie zagłosuje bo wybór miedzy słodziejami idiotami a idiotami fanatykami to nie wybór

Ok ale czyjÄ… dzi*kÄ… w takim razie jest kaczor? Obamy.

Jakby drimlajnery były ruskie ale by była afera, a ze wyr*chali nas amerykancy i sprzedali gówno to już ok
Każdy rząd dawał dupy ameryce. Najpierw SLD potem PIS, PO mniej ale też.

To jest problem Polski a nie ruskie. Zostalismy wydymani na tarcze antyrakietowÄ… (Taka byla podnieta, pogorszylo to nasze stosunki z rosjÄ… po czym amerykancy sie wypieli)
Wydymali nas ze złomami F16 (kolega je obsługuje w łasku wiec wiem czym one są)

Wydymali nas z więzieniami CIA za co beknie polska nie usa

Obiecują od 20 lat zniesienie wiz a my liżemy im dupe, mimo ze w tym momencie zniesienie wiz nic nie zmieni bo ameryka nie jest atrakcyjna dla emigrantow


mis_kudlacz

2013-07-06, 13:53
Niby spoko, ale przechodzi obok tego spotu jakiś 5 latek z babcią i babcia musi się tłumaczyć co to znaczy "dz**ka". :<

Bajdus1962

2013-07-06, 13:54
Nie no pięknie, mam nadzieje, że to nie jest żadne fotomontaż. Obaj mają bardzo twarzowe kolory, nawiazujące do prawie stuletniej tradycji październikowej ;>.

Ku...........cz

2013-07-06, 13:57
PS wysłałem list do kancelarii premiera z zapytaniem jak życ. Po smierci ojca 250tys jak rodziny smolenskie nie dostałem. Mam 1500 zł na 2 osoby z czego musze opłacic mieszkanie na studiach i dom (niewykonalne). Prośba o mieszkanie socjalne dla mamy... odrzucona. Cyganie przesiedleni z wrocławia za to socjale dostają, to samo w nowym sączu. Oczywiscie odpisac nikt nie raczył ;] pewnie nawet nie przeczytali. Sram na ten kraj. Nie mam żadnego związku z polską. Polska zginęła w 39 roku gdy francja i anglia nas olały, a pogrzebana została w 45 roku gdy amerykanie i anglicy oddali nas rosji

ni...........¼a

2013-07-06, 13:58
Kubacz napisał/a:

Głosowałem na tego rudego cwe*a przez co mi wstyd, bo przez sytuacje w kraju ciezko mi $konczyc $tudia. Jednak w nastepnych wyborach poprostu nie zagłosuje bo wybór miedzy słodziejami idiotami a idiotami fanatykami to nie wybór

Ok ale czyjÄ… dzi*kÄ… w takim razie jest kaczor? Obamy.

Jakby drimlajnery były ruskie ale by była afera, a ze wyr*chali nas amerykancy i sprzedali gówno to już ok
Każdy rząd dawał dupy ameryce. Najpierw SLD potem PIS, PO mniej ale też.

To jest problem Polski a nie ruskie. Zostalismy wydymani na tarcze antyrakietowÄ… (Taka byla podnieta, pogorszylo to nasze stosunki z rosjÄ… po czym amerykancy sie wypieli)
Wydymali nas ze złomami F16 (kolega je obsługuje w łasku wiec wiem czym one są)

Wydymali nas z więzieniami CIA za co beknie polska nie usa

Obiecują od 20 lat zniesienie wiz a my liżemy im dupe, mimo ze w tym momencie zniesienie wiz nic nie zmieni bo ameryka nie jest atrakcyjna dla emigrantow



Głosuj na tych, którzy jeszcze nie rządzili. Jak się nie zmieni, to trudno. A jak się zmieni to tylko na lepsze, bo już jesteśmy w takiej głębokiej dupie, że można tylko w górę

Ku...........cz

2013-07-06, 14:00
Libertarian niema takich. Myslalem szczerze ze palikoty wprowadzą jakieś ożywienie, ale gówno. To takie same cwe*e jak cały sejm. Chodzi im tylko o kase, a biedroń z geja, którego akceptowałem stał sie irytującym pedałem którego wszędzie pełno.

Co do k***ina Mikke to bez żartów. Ten koles nadaje sie do cyrku. Zniesc podatki, dać bron i od razu swietnie w panstwie. przez miesiąc.

SZczerze, jak byłem w podstawówce i na wycieczce szkolnej dostałem sraczki nie byłem tak zawstydzony, jak teraz przyznając się do głosowania na rudego cwe*a. Jego córeczka której pełno wszedzie i synalek wałkarz pokazują jak polak sie moze młody wybić