18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk dziwka Putina

haqer • 2013-07-06, 12:44
Trzeba przyznać że Kieleccy hakierzy dali rade :loldev:



"Wczoraj, późnym popołudniem w centrum Kielc, przechodnie i kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Inni bili nawet brawo. Ok. godz. 18, na wyświetlaczu ledowym, pojawili się Władimir Putin i Donald Tusk. Grafikę opatrzono podpisem: Tusk dz**ka Putina. "

link do artykułu : LINK

Dzyzys

2013-07-06, 14:03
Putin ma największego ch*ja na świecie, ponieważ mieszka w Rosji, a w Polsce mu obciągają...

Vertig

2013-07-06, 14:03
Kubacz napisał/a:

Obiecują od 20 lat zniesienie wiz a my liżemy im dupe, mimo ze w tym momencie zniesienie wiz nic nie zmieni bo ameryka nie jest atrakcyjna dla emigrantow


W ramach ciekawostki mogę dodać, że Barak może obiecywać i mówić, że zrobi wszystko żeby znieść wizy, ale to jest niewykonalne, bo Polska nie spełnia podstawowego warunku. Wskaźnik odmów wiz turystycznych dla kraju ubiegającego się o ruch bezwizowy nie może przekraczać pewnego poziomu (bodajże 7%), a Polska ma wskaźnik na poziomie przekraczający 10%.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-06, 14:04
Kubacz napisał/a:

Libertarian niema takich. Myslalem szczerze ze palikoty wprowadzą jakieś ożywienie, ale gówno. To takie same cwe*e jak cały sejm. Chodzi im tylko o kase, a biedroń z geja, którego akceptowałem stał sie irytującym pedałem którego wszędzie pełno.

Co do k***ina Mikke to bez żartów. Ten koles nadaje sie do cyrku. Zniesc podatki, dać bron i od razu swietnie w panstwie. przez miesiąc.

SZczerze, jak byłem w podstawówce i na wycieczce szkolnej dostałem sraczki nie byłem tak zawstydzony, jak teraz przyznając się do głosowania na rudego cwe*a. Jego córeczka której pełno wszedzie i synalek wałkarz pokazują jak polak sie moze młody wybić



Ja pie**olę :facepalm:
No to głosuj dalej na tuska...
Skoro myślałeś że palikmiot coś zmieni znaczy że nie potrafisz myśleć!
A skoro chcesz oddać do cyrku gościa który jako jedyny ma szanse coś zmienić to błagam cięw dniu wyborów siedź w domu!

Ku...........cz

2013-07-06, 14:08
SZAJBAAA bo PO PIS i SLD to sa te same mordy. Wiec palikot miał szanse cos zmienic ale zajeli sie dojeniem. Tyle.

Nie zagłosuje na PO co napisałem. Umiesz czytać ?

Postulaty i program k***ina mikke jest tak upośledzony jak jego wyborcy. Chcesz to głosuj na niego ;] ja wole kononowicza

Jesli myslisz ze Korwin Mikke zniesie podatki, zmieni urzędy, zapewni darmowy dostęp do niektórych przyjemnosci to sie mylisz. Bedzie to samo co z palikotem bo to tak samo uposledzona partia. Byle dorwać się do władzy, a potem... doić. Tak tak na pewno odejmą sobie od pyska żeby tobie było dobrze ;]

Sokr4tes

2013-07-06, 14:10
Teraz to tylko czekać w mediach na wieści, że wszystkie organy ścigania szukają niebezpiecznych dla społeczeństwa hakerów :D

Ku...........cz

2013-07-06, 14:10
Jak donoszą media właściciel działki popełnił samobójstwo strzelając sobie ośmiokrotnie w potylice z 6 strzałowego rewolweru :lol:

marcin921211

2013-07-06, 15:25
dz**ka to porządna kobieta...

Kuriki

2013-07-06, 15:36
Kubacz napisał/a:

Postulaty i program k***ina mikke jest tak upośledzony jak jego wyborcy.


Czyli, że ani trochę?
KNP ma w programie m.in to, że chce wzmocnić rodzinę, uprościć procedury urzędowe, zmniejszyć biurokrację, zracjonalizować system kar za przestępstwa ( kary będą na tym poziomie co czyn i będzie się uwzględniać interes pokrzywdzonego), zniesienie PITu i obniżenie podatków.

Tak. To jest strasznie upośledzone. Jak KNP by przejęło władzę to cały świat by się z Polski śmiał- nie to co teraz bo jesteśmy zieloną wyspą ze złodziejami i idiotami w rządzie, z podatkami i procedurami tak uprzykrzającymi życie, że ciężko by było gorzej. Reszta ludzkości nam zazdrości :evil:

Kubacz, najlepiej idź na jakieś spotkanie Korwinem i wejdź się z nim w dyskusję. Powiedz mu co według ciebie jest z nim i jego partią "nie tak". Jeśli zabraknie mu argumentów by odeprzeć twoje oskarżenia to dopiero uwierzę, że Korwin ma upośledzone postulaty. IMO KNP jest najlepszą partią z obecnych, a już na pewno gdyby doszła do władzy to by Polski nie zniszczyła do reszty.

dzonnyb

2013-07-06, 16:04
@Kubacz
Cytat:

Głosowałem na tego rudego cwe*a przez co mi wstyd, bo przez sytuacje w kraju ciezko mi $konczyc $tudia. Jednak w nastepnych wyborach poprostu nie zagłosuje bo wybór miedzy słodziejami idiotami a idiotami fanatykami to nie wybór

Ok ale czyją dzi*ką w takim razie jest kaczor? Obamy.

Jakby drimlajnery były ruskie ale by była afera, a ze wyr*chali nas amerykancy i sprzedali gówno to już ok
Każdy rząd dawał dupy ameryce. Najpierw SLD potem PIS, PO mniej ale też.

To jest problem Polski a nie ruskie. Zostalismy wydymani na tarcze antyrakietową (Taka byla podnieta, pogorszylo to nasze stosunki z rosją po czym amerykancy sie wypieli)
Wydymali nas ze złomami F16 (kolega je obsługuje w łasku wiec wiem czym one są)

Wydymali nas z więzieniami CIA za co beknie polska nie usa

Obiecują od 20 lat zniesienie wiz a my liżemy im dupe, mimo ze w tym momencie zniesienie wiz nic nie zmieni bo ameryka nie jest atrakcyjna dla emigrantow



Zgadzam się z tobą w stu procentach. Hamburgerowo to największe ścierwo jakie istnieje na Ziemi i nie mam żadnego pojęcia dlaczego Polacy tak ślepo wierzą tym szmatławcom i dają się im dymać bez wazeliny.

Polska powinna raczej skierować się w stronę państw wschodnich, głównie Rosji i starać się z nią utworzyć jakieś normalne stosunki. Na pewno zyskalibyśmy na tym więcej niż od tych zasranych multikulti na zachodzie i innych pederastów.

Okash

2013-07-06, 16:05
Pięknie, brawo!


scofi16

2013-07-06, 16:11
Żeby tak dz**ki obrażać to już chamstwo ;]

Nu...........ma

2013-07-06, 16:14
A teraz będą leciały w TVN wiadomości o poszukiwanych, niebezpiecznych hakerach.

qtacz

2013-07-06, 16:21
u mojego kolegi na bloku widniał taki napis miesiąc niestety potem został zamalowany :(

Peter-Norivotset

2013-07-06, 16:47
Kubacz napisał/a:


Jesli myslisz ze Korwin Mikke zniesie podatki, zmieni urzędy, zapewni darmowy dostęp do niektórych przyjemnosci to sie mylisz. Bedzie to samo co z palikotem bo to tak samo uposledzona partia. Byle dorwać się do władzy, a potem... doić. Tak tak na pewno odejmą sobie od pyska żeby tobie było dobrze ;]


Jesteś pie**olnięty.