18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk dziwka Putina

haqer • 2013-07-06, 12:44
Trzeba przyznać że Kieleccy hakierzy dali rade :loldev:



"Wczoraj, późnym popołudniem w centrum Kielc, przechodnie i kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Inni bili nawet brawo. Ok. godz. 18, na wyświetlaczu ledowym, pojawili się Władimir Putin i Donald Tusk. Grafikę opatrzono podpisem: Tusk dz**ka Putina. "

link do artykułu : LINK

kenzol

2013-07-06, 17:40
Tusk i Putin zamówili dz**kę i się zabawiają. Putin leży wyciągnięty jak długi na kanapie z cygarem, a dz**ka mu obciąga pałę, Tusk natomiast z drugiej strony ładuje ją od tylca. Po jakimś czasie Tuskowi się znudziło i mówi do Putina:
- a może byśmy się teraz zamienili?
Putin wyciągnął cygaro z ust, popatrzył w dół od niechcenia i mówi:
- jak chcecie to się zamieńcie.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-06, 18:48
Kubacz napisał/a:

SZAJBAAA bo PO PIS i SLD to sa te same mordy. Wiec palikot miał szanse cos zmienic ale zajeli sie dojeniem. Tyle.

Nie zagłosuje na PO co napisałem. Umiesz czytać ?

Postulaty i program k***ina mikke jest tak upośledzony jak jego wyborcy. Chcesz to głosuj na niego ;] ja wole kononowicza

Jesli myslisz ze Korwin Mikke zniesie podatki, zmieni urzędy, zapewni darmowy dostęp do niektórych przyjemnosci to sie mylisz. Bedzie to samo co z palikotem bo to tak samo uposledzona partia. Byle dorwać się do władzy, a potem... doić. Tak tak na pewno odejmą sobie od pyska żeby tobie było dobrze ;]



A powiedz mi skąd jest palikmiot? Czyżby nie PO? Jak można było być aż tak głupim żeby nie zauważyć że to tylko zabieg mający na celu odebrania głosów innym partiom? Przecież w ważnych sprawach jak się potem okazało RPP głosował razem z PO.


Co do Korwina, Ja wiem że wiel z jego postulatów jest nierealnych
ale też wiele jest całkowicie możliwych do spełnienia i to mi już wystarczy. Jako jeden z nielicznych (albo jedyny) nic nie obiecuje!
Ni wciska ciemnoty że jak go wybierzemy to dostaniemy każdy pracę za 20 ojro za godzinę, mieszkanie, samochód i wille na Kajmanach!
Poczytaj program KNP, posłuchaj co mówi a potem gadaj!
Skoro byleś w stanie uwierzyć w bajki rudego to dlaczego nie jesteś w stanie przyjąć racjonalnych argumentów?

The_Generat

2013-07-06, 19:23
przecież sam Korwin mówi, że większość społeczeństwa to idioci, których nie interesują racjonalne argumenty i dlatego głosują na tych co składają irracjonalne obietnice

Exclip

2023-07-24, 01:15
peter_norviotset napisał/a:

Fotomontaż,
Donald Tusk to dobry premier z chęcią zagłosuję na niego w następnych wyborach.
Jedyna słuszna opcja. I tak wygra frajerzy



I się k***a pomyliłeś, przestał dwa razy