18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tu jest Polska

CurvixMax • 2013-02-12, 12:50
Zgadzam się z tym panem w 100%



Serdecznie bym mu dłoń uścisnął :ok:

zyzyryxy

2013-02-12, 12:54
jakim trzeba być zj***nym homofobem aby nie zezwolić ludziom na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie jako związek cywilny dwóch osób, aż tak k***a żal ci dupę ściska że dwóch kolesi chce mieć prawo do odwiedzin w szpitalu, do informacji o zdrowiu swojego partnera, do wspólnego rozliczania się z podatków i do spadku po swoim partnerze

ale nie najłatwiej nie czytając projektu ustawy pisać geje do piachu lub gazu, a potem marszczyć freda przy lesbijkach!!!

co do adopcji i wychowywania dzieci to jestem przeciw

majer

2013-02-12, 12:59
jeszcze nigdy nikt mi nie zabronił spytac się o stan zdrowia innej osoby, a jak pytają kim jestem to mówię że mamą, k***a jakie to proste.

na ch*j Ci wspólne rozliczanie się z podatków?!?! ja sam powiedzmy mam 80 000 rocznie, z dziwczyną mialbym 120 000 musiałbym zapłacić 32% od 40 000 czy dzieli się na dwoje i nic by się nie zmieniło?!

a jak będzie chciała to mi zapisze w spadku co chce. a nie będzie się pie**olic z tym w sądzie.

CurvixMax

2013-02-12, 13:08
@zyzyryxy
Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą którą powinno się leczyć (najlepiej wysokokalibrową aspiryną ale to moja prywatna dygresja). A jak widzę dwóch gejów trzymających się za ręce doznaję 2 uczuć 1. chce mi się żygać a po 2 czuję żal jak jak natura mogła skrzywić w ten sposób mężczyznę który powinien się opiekować swoją kobietą i dziećmi i zapewnić im poczucie bezpieczeńswta. A tak łajdaczy się z rozluźnionym anusem po gejowskich barach...:|
Szkoda.

zyzyryxy

2013-02-12, 13:11
k@majer: no to dziwnie by wyglądał facet w wieku podobnym do tego chorego mówiąc że jest jego mamą :p

a tak poza tym to jest bardzo dużo spraw administracyjnych i życiowych przy których takim parom potrzebne są jakieś poj***ne upoważnienia, czasem notarialne, a to kosztuje!

wspólne rozliczanie z podatków może im się przyda, np. ulga internetowa. itp.

no to zapłać specjalnie kilka stów za to że masz spadek, a jak dorobisz się nowej rzeczy to płać za jego zmianę!

mo...........et

2013-02-12, 13:11
@curvixmax, fajne masz podejście do chorych, podziwiam. Wszystkie dolegliwości byś tak leczył ,czy tylko wybrane?

zyzyryxy

2013-02-12, 13:13
@curvixmax: no to fajne masz wyobrażenie o gejach (widać indoktrynacja kościelna robi swoje), bo ja jakoś spotkałem w swoim życiu życzliwych, spokojnych, miłych i NORMALNYCH ludzi (lesbijki i gejów). po pierwszym spotkaniu byś ich nawet nie odróżnił od tych hetero.

a co do wystrzelania gejów to znam takiego co to uważał że noszenie pejsó to choroba, którą trzeba leczyć twoją metodą, hmmm... tak to był A. Hitler

Dymekx

2013-02-12, 13:39
@zyzyryxy, mopet
Grodzkie na prezydenta a pedały na równi z hetero... w swoje urojenia zdrowych ludzi nie wciągajcie.

bo...........ę

2013-02-12, 13:46
Homofobię, rasizm i inne poglądy wysysamy z mlekiem matki ale widzę, że niektórzy woleliby mleko ojca :gay:

zyzyryxy

2013-02-12, 13:50
@Dymekx: ty gimbusie, czy ja gdzieś w swoim poście napisałem że Grodzka na prezydenta?!? czytaj ze zrozumieniem. napisałem że popieram możliwość zawierania związków partnerskich przez homoseksualistów, które umożliwiły by im wzajemne i łatwiejsze życie w zgodzie z zapisami kodeksu cywilnego, administracyjnego i karnego nic więcej...


mo...........et

2013-02-12, 13:56
jeśli na tym portalu poprzesz związki partnerskie to przez dużą część użytkowników jesteś uznawany za transa z parady który siedzi przed kompem na wielkim dildo. a tu chodzi tylko o zmniejszenie biurokracji. Jedną wizytą w urzędzie regulujesz masę spraw za którymi musiał byś latać oddzielnie. Nikt tu nie zabiera małżeństwom ich uprzywilejowanej(i słusznie) pozycji.

Cara_Al_Sol

2013-02-12, 14:03
Pytanie za 100 Punktów:
Dlaczego, k***a, tu sa wrzucane obrazki z Kwejka?!
To jest Sadistic.pl!
Krew! Wypadki! Zło! Sadyzm!

Fakerę

2013-02-12, 14:25
OOo proszę pan z mojego miasta, Lębork ;)

Numernabis

2013-02-12, 14:27
Chcesz być pedałem? Niemcy zapraszają. Polacy żegnają.

rimogyz

2013-02-12, 14:33
@zyzyryxy, mopet

po co się wkurzacie, po co te nerwy? Bo ktoś się myli w Internecie? Zdarzyło mi się poznać kilku ludzi z sadola na żywo i powiem jedno - to co tu wypisują, a to co w życiu to całkiem różne sprawy. Mam wrażenie, że niektórzy tu wchodzą po prostu odreagować wkur***go szefa itp. :D