18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tu jest Polska

CurvixMax • 2013-02-12, 12:50
Zgadzam się z tym panem w 100%



Serdecznie bym mu dłoń uścisnął :ok:

Prescot

2013-02-12, 16:14
CurvixMax napisał/a:

@zyzyryxy
Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą którą powinno się leczyć (najlepiej wysokokalibrową aspiryną ale to moja prywatna dygresja). A jak widzę dwóch gejów trzymających się za ręce doznaję 2 uczuć 1. chce mi się żygać a po 2 czuję żal jak jak natura mogła skrzywić w ten sposób mężczyznę który powinien się opiekować swoją kobietą i dziećmi i zapewnić im poczucie bezpieczeńswta. A tak łajdaczy się z rozluźnionym anusem po gejowskich barach...:|
Szkoda.



a dla mnie homofobia jest chorobą którą powinno się leczyć, ch*j ci do tego kto jakie ma upodobania ?

donn

2013-02-12, 16:16
@CurvixMax
A i naucz się że rzygać się inaczej pisze :P

torro

2013-02-12, 16:20
CurvixMax napisał/a:

@zyzyryxy
Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą którą powinno się leczyć (najlepiej wysokokalibrową aspiryną ale to moja prywatna dygresja). A jak widzę dwóch gejów trzymających się za ręce doznaję 2 uczuć 1. chce mi się żygać a po 2 czuję żal jak jak natura mogła skrzywić w ten sposób mężczyznę który powinien się opiekować swoją kobietą i dziećmi i zapewnić im poczucie bezpieczeńswta. A tak łajdaczy się z rozluźnionym anusem po gejowskich barach...:|
Szkoda.


A mnie się chce rzygać jak czytam takie komentarze analfabetów, którzy wiedzą lepiej co kto powinien robić, a czego nie. I chcieli by ich do tego zmuszać siłą, albo karmić ołowiem.
Dla mnie homofobia jest chorobą, którą trzeba leczyć.
Tyle, że ja w przeciwieństwie, nie mam ochoty zabijać takich durniów, niech sobie żyją, choć lepiej dla świata by było by nie zakładali rodzin i się nie rozmnażali pomnażająć głupotę i nienawiść na świecie...

cu...........ow

2013-02-12, 16:22
wszystkim pedałom i gejom życzymy nieuleczalnego uszkodzenia śluzówki odbytu i odbytnicy, abyście przy każdej defekacji pamiętali o swoich błędach.

torro

2013-02-12, 16:23
Wariat69 napisał/a:

Wolę kobiety i jestem z tego dumny!! Facet nie po to został stworzony żeby penetrować dupę innego faceta, możecie mnie nazwać homofobem ale związki hetero są k***a prawem natury więc nie pie**olcie o braku tolerancji k***ajegomać!!!


Edit: j***ć Palikota!


O! A jednak ukryty gej... ;-)

KlinikaAborcyjna

2013-02-12, 16:24
Z pedalstwem jest ten problem że się nie rozmnażają a ich populacja ciągle rośnie :(

czaspogardy

2013-02-12, 16:47
rusofil napisał/a:

Co do psychicznie chorych (homofobów): homoseksualizm istnieje od zawsze, pośród wielu zwierząt, w tym ludzi.



Czy tego chcecie czy nie ewolucja nie przystosowała nas do walenia się w srakę, homoseksualizm jest ANOMALIĄ (to takie zjawisko występujące w naturze) i nie może być traktowane jako reguła.

petru23

2013-02-12, 17:17
@up oraz kolega niżej

cursecrow napisał/a:

wszystkim pedałom i gejom życzymy nieuleczalnego uszkodzenia śluzówki odbytu i odbytnicy, abyście przy każdej defekacji pamiętali o swoich błędach.



no tak, ale w dupsko panience to większość sadoli by załadowało. Gówno kobiety jest mniej gówniane od gówna faceta?
A że już po raz kolejny przedstawiacie "swoje" niczym nie poparte teorie o homoseksualizmie, nota bene papugowane po idiotach z rządu, że to choroba, anomalia, sprzeczne z naturą to polecam poniższą lekturę

http://www.nytimes.com/2010/04/04/magazine/04animals-t.html?ref=science&_r=0

tak wykształceni ludzie jak Wy powinniście zrozumieć art. Ale, że takimi nie jesteście podrzucam link do wiki a resztę znajdziecie sobie sami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli już mam się wypowiadać na jakiś temat wypadałoby coś jednak na ten temat wiedzieć. Dotyczy to wszystkiego... Tacy dorośli, tacy patrioci... a zero szacunku dla drugiego człowieka...

Homoseksualizm jest normalnym zachowaniem zwierzęcym, wykształconym przez ewolucję. A że człowiek z natury neguje i szydzi ze wszystkiego co jemu odmienne (kolor skóry, majętność, przynależność etniczna i religijna, wzrost itp, itd) to jest jak jest.

qbcia

2013-02-12, 17:40
Najlepsze jest to, że im więcej homosy się pokazują i krzyczą, to więcej hejtu leci. Jest jakaś tam grupa "innych" ludzi i ci co krzyczą stanowią ich niewielki %, a cierpi na tym cała grupa. Kiedyś, jak tak nie wciskano na siłę homopropagandy to pewnie przy zadeklarowaniu się gejem czy lesbą ludzie patrzyli się krzywo, ale to raczej z tego, że nie wiedzą nic o nich,a teraz? Teraz przez te akcje (media mają w tym największy udział) ludzie sapią z nienawiścią do tych "innych". I dużo osób zadaje sobie pytania dlaczego oni mają być wyjątkowi i mieć specjalne prawa? itd. To właśnie szkodzi takiej grupie przez mniej niż 1% reprezentacji grupy... W TV na siłę wciska się jakiś ludzi z odchyłem od średniej, żeby ukazać jacy to oni są jacy nie są i to tylko kształtuje obraz ludzi. Pozatym szkodzą ludzie na siłe wciskające swoje przekonania, zdecydowanie skrajne, albo też obawy przez kolejnymi postulatami.

MichaU

2013-02-12, 18:11
Jeszcze zacznijcie uważać cyganów za ludzi, to świat się skończy.

Luis

2013-02-12, 18:15
tu jest Polska. A Polacy są zacofani. lesby cacy geje be ;) to dopiero warte śmiechu. a wy krzyczcie sobie dalej. :]

Loaloa

2013-02-12, 18:16
Spinacie się na homoseksualistów, bo albo jesteście nawet dla nich za brzydcy, albo dawno nie mieliście porządnego jebańska w dupsztala. Tak czy owak, jesteście zakompleksionymi, prawackimi, niedopchanymi c*pkami. Zazdrościcie innym tego,czego sami nie doświadczacie i stąd te frstracje przelewane na gejów. Oni wam się do łóżek nie wpie**alają, ani niczego nie nakazują. Dlaczego zatem uzurpujecie sobie prawo do decydowania o życiu innych?

Dla mnie chorobą jest prawackie polackie kołtuństwo. I co, mam wyjść na ulice i strzelać do każdego brudasa z ONR, czy jak tam te ch*je się zwą?

herbalix

2013-02-12, 18:54
ja do homoseksualistów nic nie mam. drażni mnie tylko takie zniewieściałe pedalstwo, ale stawiam to na równi z hipsterami (w sumie hipster to pedał co r*cha dziewczyny), darciem mordy po nocach, puszczaniem muzyki z telefonów i niezbieraniem gówien po psach. jeśli ktoś ma ochotę ładować kogoś w dupę - jego sprawa, a mnie ch*j do tego. nie rozumiem dlaczego tak rzygacie hejtem. czy na kogoś ma to wpływ, że pedały będą mogły zawierać związki? czy ktoś ma przeciwko temu jakieś logiczne argumenty? analogiczna sytuacja: większość z was jest za legalizacją narkotyków. a ja mówię, że ni ch*ja, narkomani do gazu, kto to widział, żeby sobie marihuanę wstrzykiwać, to niezgodne z naszą tradycją i mogę wymienić jeszcze ze 40 równie bzdurnych argumentów. mimo, że od ewentualnej egalizacji nic mi nie ubędzie i w sumie mnie to jebie, ale nie zgadzam się bo tak.

Nokia3310

2013-02-12, 19:00
@Loaloa Ale Ty jesteś odważny w tym internecie....
Ahhh ta wasza i tylko WASZA najprawdziwsza lewacka prawda, a każdy kto się z wami nie zgadza to j***ny PRAWAK, KATOL, FASZYSTA, TENISISTA, ZACOFANIEC etc...... Brawo k***a, sami się poniżacie pisząc te swoje "NAJPRAWDZIWSZE PRAWDY"