18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tu jest Polska

CurvixMax • 2013-02-12, 12:50
Zgadzam się z tym panem w 100%



Serdecznie bym mu dłoń uścisnął :ok:

b7kj

2013-02-12, 19:26
petru23 napisał/a:

@up oraz kolega niżej



no tak, ale w dupsko panience to większość sadoli by załadowało. Gówno kobiety jest mniej gówniane od gówna faceta?
A że już po raz kolejny przedstawiacie "swoje" niczym nie poparte teorie o homoseksualizmie, nota bene papugowane po idiotach z rządu, że to choroba, anomalia, sprzeczne z naturą to polecam poniższą lekturę

http://www.nytimes.com/2010/04/04/magazine/04animals-t.html?ref=science&_r=0

tak wykształceni ludzie jak Wy powinniście zrozumieć art. Ale, że takimi nie jesteście podrzucam link do wiki a resztę znajdziecie sobie sami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli już mam się wypowiadać na jakiś temat wypadałoby coś jednak na ten temat wiedzieć. Dotyczy to wszystkiego... Tacy dorośli, tacy patrioci... a zero szacunku dla drugiego człowieka...

Homoseksualizm jest normalnym zachowaniem zwierzęcym, wykształconym przez ewolucję. A że człowiek z natury neguje i szydzi ze wszystkiego co jemu odmienne (kolor skóry, majętność, przynależność etniczna i religijna, wzrost itp, itd) to jest jak jest.




Człowieku, normalnym zachowaniem ? Na świecie jest poznanych ok 8 milionów gatunków zwierząt. Tu masz opracowaną listę u których stwierdzono walenie w kakao 2 samców :
http://wolnemedia.net/seks/homoseksualizm-w-swiecie-zwierzat/

Na tej liście jest +/- 600 gatunków co daje 0,0075% ogółu (pomijam kwestię liczebności poszczególnych gatunków bo a) nikt nie ma takich danych, b) zera by się nie zmieściły)

Tu masz także ciekawy artykuł o temacie :
http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/35-medycyna/254-homoseksualizm-zwierzt-mit-czy-rzeczywisto

W świecie zwierząt powszechny jest kanibalizm, i co, to też uznasz za przykład który ludzie powinni powielać jako zgodny z naturą ?

Mi jakoś silnie geje nie przeszkadzają, póki nie żądają praw do adopcji dzieci, nie afiszują się z tym na prawo i lewo oraz nie nie wymagają specjalnego traktowania ze względu na swoją odmienność, ale nazywanie homoseksualizmu czymś normalnym jest czystą głupotą.

KlinikaAborcyjna

2013-02-12, 19:49
Kozakoff napisał/a:



Czy tego chcecie czy nie ewolucja nie przystosowała nas do walenia się w srakę, homoseksualizm jest ANOMALIĄ (to takie zjawisko występujące w naturze) i nie może być traktowane jako reguła.


RACJA , a dodam tylko że każdy facet ze zmysłem technicznym wie że tłok powinien pracować w cylindrze a nie w rurze wydechowej .

Amplifa napisał/a:

............... polska jak wiadomo jest daleko za murzynami



No nie pie**ol jesteśmy przed Zimbabwe , mamy wc, łazienki i kuchenki , no i zimę mamy a co maja murzyny ? :kawa:

Wariat69

2013-02-12, 20:37
torro napisał/a:


O! A jednak ukryty gej... ;-)



O czym Ty do mnie rozmawiasz? Głowa Cię nie boli?

ba...........01

2013-02-12, 21:15
Loaloa napisał/a:

Spinacie się na homoseksualistów, bo albo jesteście nawet dla nich za brzydcy, albo dawno nie mieliście porządnego jebańska w dupsztala. Tak czy owak, jesteście zakompleksionymi, prawackimi, niedopchanymi c*pkami. Zazdrościcie innym tego,czego sami nie doświadczacie i stąd te frstracje przelewane na gejów. Oni wam się do łóżek nie wpie**alają, ani niczego nie nakazują. Dlaczego zatem uzurpujecie sobie prawo do decydowania o życiu innych?

Dla mnie chorobą jest prawackie polackie kołtuństwo. I co, mam wyjść na ulice i strzelać do każdego brudasa z ONR, czy jak tam te ch*je się zwą?




O! Nie broń kolegów tak mocno bo Ci żyłka w pupie pęknie, a przydało by się pewnie żebyś swoje 4 litery miał w formie jak co wieczór z kolegami :roll:

torro

2013-02-12, 21:30
Wariat69 napisał/a:



O czym Ty do mnie rozmawiasz? Głowa Cię nie boli?


Nie, czemu miałaby boleć? Ja nie chcę j***ć Palikota. Nie jest w moim typie...

czaspogardy

2013-02-12, 21:32
KlinikaAborcyjna napisał/a:

(...)a co maja murzyny ? :kawa:



AIDS

Wariat69

2013-02-12, 22:05
torro napisał/a:


Nie, czemu miałaby boleć? Ja nie chcę j***ć Palikota. Nie jest w moim typie...



Rozumiem ;]

J0HNY

2013-02-12, 23:36
lębork ? :D

Caligo

2013-02-13, 19:01
Polacy to zacofany i w ch*j nietolerancyjny naród.
Podejrzewam, że taka para gejów czy lesbijek może lepiej wychować dziecko niżeli para hetero. Miłość homoseksualistów wg mnie jest trwalsza, wątpię żeby dochodziło tam do rozstań tak często jak to jest w parach heteroseksualnych. Podejrzewam też, że mniej by patologii było w takiej rodzinie. Kobieta kobietę rozumie i faceta faceta też.

Ale większość naszego narodu ma ból dupy o to, zatwardziali konserwatyści.
Homofobów powinno się leczyć.

Toruń

2013-02-13, 19:10
Ma gość racje wyjazd z pedałami szkoda że nie ma zdjęcia z drugiej strony jest tam coś o paligniocie. Ludzie niech w końcu wyjdą na ulice i protestują bo będziemy mieli drugą francję połowa to czarni a druga to ciapate i sami ateiści

oc...........an

2013-02-13, 20:12
Toruń napisał/a:

Ma gość racje wyjazd z pedałami szkoda że nie ma zdjęcia z drugiej strony jest tam coś o paligniocie. Ludzie niech w końcu wyjdą na ulice i protestują bo będziemy mieli drugą francję połowa to czarni a druga to ciapate i sami ateiści



Tja, genialny wywód! Szkoda, że w ogóle nie jest realny, ponieważ rząd RP nie ma kasy na swoich obywateli, ciągle słyszymy o sytuacjach kiedy to jakiemuś facetowi bez ręki obcięli zasiłek, bo się przepisy pozmieniały i dostaje 200zł na miesiąc, a co dopiero na jakichś ciapatych i czarnych, którzy nawet nie są w stanie przebić się przez pierwszą warstwę Polskiej biurokracji...

Na dodatek nie za bardzo rozumiem jaki ma to związek z homoseksualistami...

Na koniec stwierdzę, że ateizm nie jest niczym strasznym i złym i o wiele bardziej powinno się bać islamu.